Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość roche

A ja za trzy miesiace Wam napisze ze jestem 15 kilo chudsza

Polecane posty

Gość roche

I juz nie bede musiala tu wchodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys bylam szczupla
moge z toba? tez bym chciala ale za dwa miesiace byc o 12 kg lzejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys bylam szczupla
jak to zrobisz? ja tutaj zawsze wchodze i czytam kazdy temat wciaz zastanawiajac sie nad tym jak zrobic ten pierwszy krok w odchudzaniu az sie nie dobrze mi robi kiedy sie ubieram patrze na swoje tluste cialo i nie wiem dla czego doposcilam do takiej wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Za to powrócisz za kilka
miesięcy gdy znów ci przybedzie na wadze.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okej to Ja
Hej - ja tez chcę zrzucić conieco - zaczełam od lewatywy i oczyszczenia, polecam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roche
Teraz musze spadac ale napisze krociotko Zrob sobie wlasny plan czego chcesz dokonac. Po kolei sobie to rozpisz. I trzymaj sie tego. Plan ma byc konkretny. Ale nie zbyt ostry. Taki zebys dala rade. I musisz sie go trzymac za wszelka cene. I zacznij go wprowadzac w zycie juz teraz a nie jutro pojutrze itd. Zrob zakupy ze zdrowym jedzeniem zebys miala z czego wybierac. Oddaj wszystkie tuczace rzeczy albo wywal. Nos zawsze butelke wody przy sobie. I zacznij stopniowo cwiczyc. Rozpisz sobie plan cwiczen na kartce. Te cwiczenia ktore lubisz, najpierw mniej powtorzen, pozniej wiecej. Nie planuj ze pojdziesz pobiegac o 5 rano jesli wiesz ze tego nie zrobisz. Zaplanuj sobie zamiast tego basen wieczorem albo cwiczenia w domu. Tylko to co lubisz!!! Na tapecie w komputzerze umiesc sobie z jednej strobny swoje najgorsze zdjecie a z drugiej swoje najlepsze, jak nie masz swojego najlepszego to zdjecie modelki. To samo na lodowce :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roche
No i jeszcze zrob wszystko zeby sie motywowac do odchudzania. Potrzebujesz wspomagaczy? Kup je. Kupc sobie balsam do ciala wyszczuplajacy, plun do kapieli, zel pod prysznic, ostra gabke. jakies tabletki. To dobrze dziala na psychike i na cialo rowniez. Ja mimo tego ze nic nbie schudlam mam lepsza skore i ladniejsze cialo bo codziennie szoruje sie szorstka gabka i uzywam balsamu. Rob sobie maseczki, pofarbuj wlosy. Zajmij sie soba i nie mysl o jedzeniu. Chodz na spacery Zamiast podjechac do sklepu przejdz sie te 2-3 przystanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys bylam szczupla
masz racje! powinnam tak zrobic zamiast myslec o jedzeniu powinnam zajac sie czym innym np wsiasc na rower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roche
Juz jestem. Co do cwiczen to ustalam sobie np. raz w tygdoniu basen, raz w jakis inny sport przez 1-1,5 godziny i do tego jesli jest pogoda i mam czas to rower a jak nie to cwiczenia w domu. Codziennie musze cwiczyc przynajmniej 15-20 minut Takie cwiczenia domowe to np. brzuszki, rowerek, wymachy nog, jakies cwiczenia na rece itp. Jedzenie staram sie wybierac zdrowe. Zakladam ze nie przekraczam dziennie limitu kalorii 1400. Dzis np zjadlam na sniadanie platki z jogurtem 260 kcal banana 120 kcal teraz zupe okolo 200 kcal musze wymyslic co na obiad. A jak obiad bedzie sie robil to pocwicze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze - tez bym chciala miec taka wiare ze mi sie uda schudnac - ale ja jak nie widze natychmiastowych efektow - ktore nawiasem mowiac sa niemozliwe - to sie zniechecam i ... KLAPA Ale podziwiam ------roche------- Trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaa26
April77 - u mnie jest niestety tak samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roche
Wczoraj duzo spacerowalam, jadlam w limicie, wieczorem posmarowalam sie balsamem i dzis czuje sie bardzo dobrze. Troche pogoda jest kiepska bo myslalam o biegach. Ale pocwicze sobie w domu. na sniadanie zjadlam serek wiejski z dzemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Try Again
Jakie cwiczenia wykonujesz w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roche
brzuszki, sklony, podnoszenie nog, czasami jak mam ochote to wrzucam jakas plyte z cwiczeniami, mam ich mnostwo, pilates, joga, 8 min, i want those..., cindy, taniec brzucha, carmen electra itp :D, a czasami po prostu cwicze tance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podziwiam za jasnosc umyslu :) Tez zaczelam o siebie dbac czyli dieta itd. odchudzam sie 3 tygodnie ubylo mi narazie 2 kg ale czuje za to sie swietnie dzieki temu ze sie zdrowo odzywiam, mam wiecej energii, wszyscy mowia ze ladnie wygladam :) bede wpadac na Twoj topic i patrzec jak Ci idzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Try Again
Je tez przymierzam sie do tego by "wziasc sie za siebie". Mam zamiar trzymac diete (1000-1200 kcal) i troche cwiczyc- 8 min na nogi, brzuch, tylek i ramiona. Chialabym schudnac jakies 13-15 kg, jak dotad pozostawalo to tylko w sferze marzen, poprzednie proby konczyla sie niepowodzeniem. Mam nadzieje, ze tym razem bedzie inaczej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×