Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Apetiblock brałyście działa

Polecane posty

Gość gość

czy ktoś stosował apetiblock? to? hamuje apetyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja osobiście mam bardzo pozytywne mniemanie na temat slimcea, biorę ją od 2 miesięcy, z początku przez jakiś czas nie było widać żadnych efektów, ale tak w połowie 1 miesiąca się rozkręciło i zaczełam gubić te moje zbędne kilogramy, teraz po tych 2 miesiącach schudłam 66,5 kilograma dam znać jak skończe kuracje za miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystam z tych nagrań hipnosencja i rewelacja - tydzień minął i już są efekty - znacznie mniejszy apetyt :) Dodatkowo jeszcze stosuje do tego afirmacje http://fitness.hepika.pl/ - pierwszy raz słyszałam o takich metodach ale jak widać są bardzooo skuteczne :) Moja koleżanka też korzysta z tego i bardzo podobne efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta hipnosencja naprawdę działa - stosuję tydzień i świetne efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie też działa świetnie :) lepiej niż ApetiBlock - efekty sa szybsze i trwalsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
testuję tą hipnosencję już tydzień i REWELACJA - już 2 kg w dół :) lepsze niż apetiblock :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jest efekty tej hipnozy i Apetiblock sa podobne a bawet ta hipnoza jest skuteczniejsza to wolę ta hipnozę bo jest sporo tańsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka874
OK KUPIŁAM JA TEZ http://hipnosencja.pl/ zobaczymy jakie będa efekty w moim przypadku bo faktycznie u mnie też jest głównie ten problem że, bardzo duże jem, zbyt często, jak już jem to się przejadam - jakoś nie mogę tego opanować. Mam nadzieje, że te nagrania hipnosencja mi pomogą tak jak wy to opisujecie w tych opiniach i w opiniach na innych forach. Od dziś zaczynam ćwiczyć według instrukcji którą mi przesłali - dam znać jak efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie EFekty były po miesiącu ale są do tego - korzystam z tych nagrań cały czas i już schudłam 10 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuję tą hipnosencję od tygodnia i już są efekty - zauważalnie zmniejsza apetyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hipnoza jest bardzo skuteczna na odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same reklamy;// a dziewczyny to czytają i wierzą w bzdety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ta hipnoza to juz najwiekszy -----szajs-- czemu? bo ryje spyche!! poczytajcie o szkodliwości hipnozy o opętaniach które się zdarzają po tym ja bym na to nie pozwoliła! troche wiecej ruchu, trochę mniejsze racje żywności i się schudnie a jesli nie to moze lekarz pomoze badając hormony tarczyca nadnercza itd lekarz a nie ryjąca psychę hipnoza;.///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hipnoza i opętania? :D Ktoś tu za dużo egzorcysty się naoglądał. Hipnoza jest wiodącą techniką stosowaną nawet w medycynie. Zapytaj lekarza czy psychologa o hipnozę i odpowiedzą Ci bardzo rzeczowo czym ona jest. Z całym szacunkiem, ale kolega/koleżanka żyje mentalnie w średniowieczu... Bieganie i zdrowa dieta - i to takie proste prawda? Ale zrozum, że ludzie mają problem, żeby to utrzymać, mają problem z motywacją i nastawieniem. Sam wzór ejst banalny, bo wystarczy dostarczaj mniej kalorii (jakież to proste), ale dlaczego w Polsce mamy już co 4 osobę z problemem nadwagi? Właśnie dlatego że najciężej jest utrzymać motywację. Hipnoza na odchudzanie to nie jest sztuczka magiczna :D Nie chudniesz od samego słuchania, to słuchanie i sugestie mają Cię zmusić do działania. Na tym to polega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie hipnoza na odchudzanie działa - te nagrania, już miesiąc słucham i 5 kilo mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak długo i jak często trzeba słuchać tych nagrań HIPNOSENCAJ żeby były efekty w odchudzaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odsłuchiwałam raz dziennie i już po 4 dniach był efekty - u innych czytałam że po tygodniu pierwsze efekty więc różnie ale w 2 pierwszych tygodniach zawsze powinien być efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikki
Ja planuje teraz schudnąć 7 kg w dwa miesiące - dam znać czy udało mi się schudnąć z tymi nagraniami Hipnosencja bo pisałam z dziewczyną z tematu http://forumnauka.pl/ogolnie/nagrania-hipnotyczne-hipnosencja-opinie/ i pisała mi że stosowała to ona i jej 5 koleżanek i każdej te nagrania Hipnozy pomogły. Pisała, że każda nich odsłuchiwała raz dziennie i faktycznie mniej jadły a po drugie u niej i dwóch innych koleżanek udało się przerzucić na max 100% zdrową dietę. BEZ WYSIŁKÓW I ZMUSZANIA SIĘ - tak więc i ja jestem pełna nadziej. Opiszę moje efekty odchudzania po jakimś tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam na Twoje efekty - te jestem zainteresowana bo u mnie w na studiach taka dziewczyna ważyła 110KG i schudła do 70KG - jakoś w ciągu roku chyba - ale podobno dzięki hipnozie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikki
NO i pomogło :) Korzystam z hipnosencji tydzień czasu i już 1 kilo mniej - zostało 6 kilo :) Świetnie HAMUJE APETYT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta hipnoza działa niesamowicie już 15 kilogramów mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej nic nie robić ;) słuchać nagrań i wziąć tabletkę, to takie proste. Myślących inaczej zachęcam do zmiany jadłospisu oraz odrobiny ruchu. Polecam również prowadzenie dzienniczka diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z własnego doświadczenia wiemjak cięzko jest się pozbyć nadwagi, bo walczyłam z tym 4 lata, stosowałam wile suplementów na odchudzanie, diety, ćwiczenia, kilogramy leciały ale w bardzo słabym tempie, a przy suplementach był natychmiastowy efekt jojo, ale na szczęscie nie przy wszystkich po 5 miesięcy temu trafiłam na afrikan mango http://nplink.net/btkjP7vM, zamówiłam, zaczełam łykać tabletki przy diecie i sporcie , kilogramy zaczeły spadac, w 3 miesiące 18 kilogramów, po skończeniu kuracji przeraźliwie bałam się efektu jojo, ale okazało się że nie potrzebnie bo wszystko jest oki, żadnych efektów ubocznych, a ja schudłam i czuję się teraz szczęśliwa. Trzymam za was kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilkukrotnie podchodziłam do kuracji odchudzającej różnych produktów i sposobów. Wiele z nich działało ale z mizernym skutkiem. Obecnie jestem na kuracji miesiąc z tabletkami African Mango http://nplink.net/btkjP7vM. Ten okres pozwolił mi już ocenić ich działanie. Hamowanie łaknienia na plus, przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej na plus. Brak efektów ubocznych na plus. Warte stosowania podczas walki z otyłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igdziiielka
Brałam i niestety się przejechałam..opisałam to na swoim blogu http://apetytstop.pl - jednym słowem nie polecam tego preparatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×