Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kacietelaa

BŁAGAM ODPOWIEDZCIE !czy jedząc normalnie ale pijąc soki z warzyw schudne??

Polecane posty

Gość kacietelaa

CHODZI MI O PICIEM IEDZY POSILKAMI SOKU Z BURAKÓW SUROWYCH ALBO Z MARCHWI .. czytalam ze buraki odchudzają .. prosze o odpowiedz.plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacietelaa
tyc sokow tak pioje dziennie dwie szklanki. prosze o odpowiedz. jesli chodzi o kalorie to zjadam tak 0d 1500do 1700 bo wcale sie nie ruszam tylko siedze w domu obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ////////////////////////
co chwila podobny temat...nie jesc wcale..pic wode... zycie pokazalo ze afryce ta metoda daje dobre efekty na poczatek tydzien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buraki nie odchudzaja tylko wpsomagaja prace ukladu pokarmowego raczej dodanie sokow do zwyklego jadlospisu Cie nie odchudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacietelaa
kurde a ja czytalam ze odchudza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanaaaaa
Bzdura. Jedząc to co dotychczas plus jeszcze soki nie odchudzi cię bo soki to dodatkowe kalorie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ek kjhk
sok warzywny ma kalorie?pierwsze słysze!! szklanka soku z buraków ma moze 10 kalorii a działa odchudzająco i likwiduje tkanke łuszczową .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanaaaaa
Poza tym buraki maja wysoki indeks glikemiczny i w niektórych dietach w ogóle sie ich nie jada (np. south beach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanaaaaa
gdyby tak było, nie byłoby otyłosci na swiecie. Człowiek jadł by do woli, popijał sokiem z buraków i chudł. Bzdura. Może wspomóc ale dieta przede wszystkim. Tylko ograniczenie kalorii odchudza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ek kjhk
ech ..dziowne ze warzywa odchudzaja i sie trabi o tym wszedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shilpa
Marzenie każdej desperatki: móc się obżerać i chudnąć. Gdyby to było takie proste nie było by tylu tłustych kobiet. A co do soków: większość jest dosładzana i robiona na koncentratach. Trzeba naprawdę uważać, żeby kupić taki czysty sok. Szklanka niesłodzonego soku marchwiowego to koło 100 kcal, czyli wcale nie mało. Chyba już lepiej zjeść surową, bardziej syci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warzywa odchudzają, jeśli wymienisz na nie przynajmniej cześć bardziej kalorycznych produktów. Z naturalnymi sokami tak samo. Ale żeby normalnie jeść, popić i już waga spada? Takie rzeczy to tylko w Erze albo w bajkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laysik
najlepiej pic sok z burakow i marchwi w proporcji 1:4. Taki sok sam w sobie nie spala tkanki tluszczowej, ale jest baaardzo zdrowy i oczyszcza organizm ze smieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ciemnogród
jasne, najlepiej byłoby nawpieprzać się makaronów, czekolady, lodów, zagryźć burakiem i chudnąć. Warzywa i soki nie odchudzają same z siebie, odchudzają jeśli jemy je ZAMIAST kalorycznych potraw... Podobno kapusta kwaszona dobrze działa na przemianę materii, ale ja już wolę jeść mniej normalnych rzeczy niż mnóstwo buraków czy marchewki, za którymi nie przepadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zgadzam sie z wami
kurde ja codzien pije soki z sokowirowki swieże oprócz normalnego jedzenia i schudlam juz 4 kilo w ciagu dóch tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHUDZINKAAA-
NO CO WY ..SOKI ODCHUDZAJA ALE PITE ZAMIAST CZEKOLADY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truther
Wiem, że stary wątek, ale nie potrafiłem się powstrzymać od komentarza po tym, co przeczytałem. Jak wiadomo, nie ma produktów spożywczych z ujemnym bilansem energetycznym, praktycznie wszystko, co jemy ma jakieś kalorie. Trudno jest jeść normalnie i do tego pić soki. Odchudzająca moc warzyw tkwi m.in. w błonniku, który pod wpływem płynów pęcznieje i sprawia, że czujemy się syci. Ponadto za sprawą błonnika możemy usunąć z jelit zalegające w nim resztki (których u dorosłego człowieka może być ponad 10kg). W sokach (szczególnie własnej roboty) też znajduje się błonnik. Takie soki to zupa z duża ilością bardzo łatwo przyswajalnych witamin i minerałów. Sok z buraków wspomaga pracę wątroby, ponadto zawarta w niej L-glutamina wspomaga regenerację błon ścian jelit, co przyśpiesza metabolizm i usuwanie toksyn z orgamizmu (co samo w sobie jest redukcją wagi). Sam często piję soki warzywne (głównie burak, marchew, czasami dochodzi do tego sałata, kalafior, jabłko czy cytryna). Nie piję ich z przymusu, uwielbiam ich smak. Jeśli ktoś po miesiącu picia codziennie minimum 0,5L soków warzywnych nie widzi i nie czuje na sobie pozytywnych zmian, to pewnie oszukiwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flying dreams
próbowalam diete warzywno-owocowa i powiem - WYPLATA UCIEKLA MI Z KONTA W 2 TYGODNIE ...nastepne 2 tygodnie wpitalalam grochówe tatusia ... :D W 2 tygodnie 4 kg straty :] nastepne 2 tygodnie 2 kg w dupe :D ,,what the fuck ' s wrong , why the month is hell damn looong,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mniej się obżerać, więcej ruchu na świeżym powietrzu i pić soki głównie warzywne. Stosuję się do porad https://www.terapiasokami.pl/dlaczego-warto-pic-soki i nie tylko zdrowie mi się poprawiło, ale też udało mi się schudnąć. Zdrowie jest ważniejsze niż wychudzone ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Dodanie soków do jadłospisu niczego nie zmieni. Może podbudować zdrowie ale napewno nie odchudzi a nawet przeciwnie - można przez to przytyć. Jeżeli chcecie się wiecej dowiedzieć na ten temat zapraszam na bloga osoby która sama schudła 40kg! https://www.fitczaja.pl/blog bo tam już jest pierwszy bardzo ważny artykuł na temat właśnie trzech pojęć, które na pierwszy rzut oka są takie same, ale NIE MOŻEMY między nimi postawić znaku równości czyli: • zdrowe jedzenie • utrata wagi • utrata tkanki tłuszczowej. Polecam i pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tąso

soki są bardzo smaczne, ja lubię soki nuja i czesto je piję i zastępuję sobie posiłek tymi sokami....bo są pożywne i bardzo sycące! rewelacyjny smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
Dnia 1.02.2008 o 13:15, Gość kacietelaa napisał:

CHODZI MI O PICIEM IEDZY POSILKAMI SOKU Z BURAKÓW SUROWYCH ALBO Z MARCHWI .. czytalam ze buraki odchudzają .. prosze o odpowiedz.plisss

nie schudniesz jedząc normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×