Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martynka34

Co sądzicie o herbatach odchudzających?

Polecane posty

Gość Martynka34

Jakie macie zdanie na temat herbatek odchudzających? Kiedyś kupowałam Figurę, ostatnio widziałam big-active na szybsze spalanie tłuszczu. Faktycznie działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćZenobia
Rzeczywiście im dłużej biorę Foreverslim i widzę jakie efekty daje branie tych tabletek tym bardziej jestem zmotywowana aby schudnąć jeszcze więcej.Na razie muszę się pozbyć niechcianych kilogramów a potem powalczę o to aby mieć ładniejszą figurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka, dziękuję za wzmiankę o Big-Active w pozytywnym kontekście odchudzania. Ze swojej strony polecam herbatę 4xSuperSlim, przeznaczoną głównie dla osób, którym zależy na schudnięciu i oczyszczeniu organizmu. Dzięki zawartym w niej składnikom wspomaga: spalanie tkanki tłuszczowej, przemianę materii, redukcję nadmiaru wody i detox. Oczywiście, żeby osiągnąć jak najlepsze rezultaty trzeba pamiętać o zbilansowanej diecie i regularnej aktywności fizycznej. Zachęcam do wypróbowania, smak trawy cytrynowej i grejpfruta na pewno przypadnie Ci do gustu. W przypadku pytań bądź wątpliwości - zapraszam, służę pomocą. Pozdrawiam, Online Ekspert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolpyga
Czy są jakieś ograniczenia ilościowe w spożyciu dziennym 4xsuper slim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onoter
Ja uważam, że jeśli coś może pomóc, to warto po to sięgnąć. Wiadomo, że odchudzanie nie jest łatwym okresem dla osoby, która chce schudnąć. Kupię sobie tę herbatę 4xSuperSlim, bo wakacje już za chwilę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie są herbatki odchudzające, tylko przeczyszczające. jelita się od nich rozleniwiają, za kilka lat nie bedziesz sie mogła normalniw w y s r a ć i bedziesz miala hemoroidy, ktore moga byc rakiem. Przestań zreć slodycze, chipsy i inne kebaby to schudniesz bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma czegoś takiego jak herbata odchudzająca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adios5
Kiedyś piłam senes..byłam w takiej desperacji..i rozregulowalam sobie jelita..zaparcia na zmianę ze sraczką..klekajcie narody!!..żadna herbata nie odchudza jeżeli kochamy jeść..taka jest prawda..dieta i ********nego wyjścia nie ma..nawet godzinny spacer ale codziennie!Po za tym czytajcie skład..naprawdę bez rewelacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adios5
I jeszcze w składzie zawsze jest hibiskus..to tani dodatek,ładny kolor,poprawia smak..zwykle coś co pobudza i podnosi ciśnienie żebyśmy sie nie czuły zmęczone i spiace na diecie czyli yerba mate,lukrecja,cykoria,czasem orzechy coli,...czasem dolozona jest opuncja figowa ktora zawiera trochę chromu..A i jeszcze L-karnityna..no tak ale działa ona tylko wtedy kiedy intensywnie ćwiczymy a nie siedzimy na kanapie..czy nie przyjemniej napić się kawy??..A po za tym zioła lecznicze przyjmowane regularnie działają wolno..pierwsze efekty po pół roku ..chyba że to suplementy więc albo zadziala albo nie..bo nikt badań nie robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy jakie, trzeba czytać składy... warto też zwrócić uwagę, czy nie zawierają substancji podrażniających nasze jelita... w nadmiarze takie substancje mogą być baaaardzo niebezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby herbatki tylko a na dłuższą metę mam załatwione jelita !!!Zawsze miałam nadwagę więc popijałam różne...a teraz Zespół jelita drażliwego, hemoroidy i biegunki z nietolerancji na różne pokarmy Nikomu nie radzę, W składach jest senes albo kruszyna a to trwale rozstraja pracę jelit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma herbat odchudzajacych, to wymysl dla idiotek, ktore w to uwierza. Gdyby pojawil sie jakis srodek, ktory naprawde odchudza (herbata, tabletki czy cokolwiek innego) , to WSZYSCY by o tym wiedzieli, mowili i by to brali. Herbatki i tabletki sa tylko sposobem na wyciąganie pieniedzy z kieszeni idiotek, ktore wierza w reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1122
ee tam, dobrze wybrane tabsy działają. ja sobie zakupiłam tabsy iqgreen na bazie zielonej kawy i w połączeniu z delikatną dietą na zasadzie ograniczenia słodyczy kilogramy spadają. i nie jest to wymysł dla idiotek tylko jak się coś bierze to trzeba czytać skład a nie brać byle g****o. pozdrawiam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionnna00
no i można? można! można i łykać tabsy jak te iqgreen i ćwiczyć bo wtedy się chudnie.. a nie brać tabletki czy pić herbatki i czekać na cud bo to tak nie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MorenaX
Zachowuję dobrą sylwetkę jedząc wszystko, jedynie w małych ilościach i popijając często ziołowe herbatki typu nap Big Active (funkcjonalne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklamiarki w ataku. Buhahahaha! Polowanie na idiotki trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga234
Powiem Wam że stosowałam różne próby odchudzania i wspomagania się w tym czynie lecz nigdy nie było widać takich super efektów zawsze coś mi przeszkadzało a to w jednych miałam bóle brzucha a to w innych senność że mogłam spać i spać i tak ciągle coś było nie tak aż któregoś dnia jak co jakiś czas przeglądałam forum o suplementach i natknęłam się na afrykańskie mango http://szczupla-kobieta zastanawiałam się dłuższy czas czy spróbować bo przecież już tyle próbowałam ale zdecydowałam i nie żałuję moje dolegliwości minęły a ja cały czas gubię moje zbędne kilogramy w końcu na mojej buzi pojawił się uśmiech bo znajomi a co najważniejsze ja widzę efekty mojej kuracji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mam polecic jakies suplementy to zdecydowanie te z oferty http://www.elitesportfood.pl/#start Są bezpieczne dla zdrowia a w polaczeniu z regularna aktywnością fizyczna faktycznie przynosza swietne efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza3412
Po swoim przykładzie wiem, że takie herbatki , które nazywane są "na odchudzanie" nie pomagają. Wielokrotnie korzystałam z tego typu kuracji i zero efektów. Przede wszystkim sport, ruch - to najważniejsze, ponieważ jelita się nie rozleniwiajaa i cały czas pracują, trawia to co spożyjesz. Wyeliminowanie z diety produktów, któe mogą nam szkodzić, np. pieczywo lub laktoza. Pić dużo wody , mało się stresować. A z herbat to polecam po prostu picie zielonej herbaty. Aktualnie jest ich duży wybór. Ja pije 3 herbaty dziennie , dużo się ruszam i czuję się super! Jeśli mogę zasugerować, to ja kupuje tą herbatę http://dzbanherbaty.pl/produkt/kukicha/ i jeszcze herbatę sencha i matcha http://dzbanherbaty.pl/produkt/sencha/ A jak Ci za gorzko, to w tym sklepie mają też zielone herbaty smakowe, całkiem spoko jest Sencha Mango- Mirabelka i Sencha Migdałowa. Zielona herbat ama to do siebie, że wspomaga procesy trawienne i jedzenie nie obciąża żołądka no i jak dla mnie jest po prostu smaczna. Pozdrawiam i mam nadzieję, że choć trochę pomogłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja akurat stosowałam ostatnio suplement jak się odchudząłam. Był to foreverslim i jestem bardzo zadowolona, bo nie wierzą, patrząc na wcześniejsze osiągnięcia, ze bez niego też bym teraz schudła 12 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mahk201
Ja gdy się odchudzałam przyjmowałam suplementację African Mango http://szczupla-kobieta.pl i mogę każdemu polecić go z ręką na sercu ;) jest rewelacyjny;) zachwycam się nim bo wcześniej miałam straszny problem z podjadaniem między posiłkami a gdy zaczęłam stosować suplement to już nie mam z tym problemu i cieszę się traconymi kilogramami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurra
Zgadzam się, że jeśli ma coś pomóc w chudnięciu i jest zdrowe dla ciała, to dlaczego nie? Zauważyłam, że najlepiej stosować dietę, zażywać ruchu i stosować różne suplementy. W schudnięciu pomogła mi kombinacja tych trzech rzeczy i dodatkowo zażywam regularnie proszek zasadowy http://www.langsteiner.eu/pl/produkty/proszek-zasadowy . Jesienią i zimą brakuje chociażby sezonowych warzyw i owoców, więc jak najbardziej polecam preparaty na oczyszczanie organizmu do diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to nie pomagało schudnąć,ale za to pomógł mi suplement diety IQacai,w kilka tygodni straciłem 8 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel45
Mi nie pomagały,za to dzięki suplementowi diety IQacai udało mi się stracić na wadze 7 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia74
Mi herbaty odchudzające nie pomagały,ale za to znam świetny suplement diety,stosuje go z przyjaciółką od kilku tygodni i biegamy,a co najważniejsze pożegnałyśmy już 7 kg :) nazywa się IQacai,możesz o nim przeczytać na iqacai.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Detoks organizmu tak, odchudzani raczej nie. Dieta oczyszczająca plus zestaw suplementów np. algi mix (Sanbios) plus BodyFit (Rodzina Zdrowia). Pić herbaty to trzeba z 5-6 szklanek dziennie. Można wypłukać minerały. Polecam suplementację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×