Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samantha1234

czy ktoras z piszacych tu PUSZYSTYCH pan bierze tab antykoncepcyjne???

Polecane posty

Gość samantha1234

czesc chcialam sie dowiedziec czy mimo nadwagi moge brac tab anty. czy ktoras z was bierze???? ja boje sie isc do gina poki nie bede wiedziala czy moge je brac czy nie. nie chce kolejnego upokorzenia i wysluchiwanie ze jestem gruba to mi tego czy tego nie wolno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienonie
taa nastepna prowokatorka tak ....sugerujesz, że jak jestem gruba to nie uprawiam sexu tak...ale cos ci powiem może i nie muszę brać tablatek ale JE BIORĘ...bo lubię ich smak i w ogóle...cholerne forum (sami złośliwcy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantha1234
kurcze o co ci chodzi??? ja naprawde mam taki problem i nie jestm zadna zlosnica. nie wiem co ci jest ale jakas przewrazliwiona jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienonie
jeszcze we mnie epitetami rzucasz, WCALE NIE JESTEM PRZEWRAŻLIWIONA, a tyle nie jadłam.... a teraz musze coś zjeść bo się zdenerwowałam , ale mogłabys trochę patrzeć na uczucia innych...a z resztą nie ważne i tak się nie posłuchasz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keitti27
oczywiscie ze mozesz, ginekolog powinien dobrac Ci odpowiednie dobrane do organizmu, gospodarki hormonalnej. Powinien sie wypytac co i jak tak było w moim wzgledzie czy Ci sie przetłuszczaj włosy, jaka masz cere... ja mam novanette, podobno sa na rynku takie które nie zatrzymamuja wody i moga powodowac nawet minimalny ubytek wagi inazywaja sie jeanin z tego co kojarze, takie uzyskałam wiadomosci po ostatniej wizycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantha1234
przepraszam cie bardzo nie chcialam cie urazic ale ja tez sie zdenerwowalam bo mam problem a ty myslisz ze klamie i prpbuje sie wysmiewac z innych. sorry ale na pewno tego nie chcialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantha1234
keitti27 a jesli moge zapytac to ty tez masz nadwage?? ile wazysz?? bardzo dziekuje ze mi cos napisalas. tak boje sie isc do gina ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............
Moja koleżanka ma 15kg nadwagi i bierze tabletki od 4 lat, więc najwyraxniej każdemu można dobrać odpowiedni środek. Przy pierwszej wizycie lekarz uprzedził ją, że możliwe, że organizm na początku będzie reagował zatrzymywaniem wody i napadami głodu w związku z czym mogą dojść kolejne kilogramy, ale potem powinno się wszystko ustabilizować. I tak było :) To, że lekarz powie coś na temat Twojej wagi nie wynika ze złośliwości, tylko chce uzyskać pełne informacje i uprzedzić, jak reaguje organizm przy określonym środku. Nie martw się na zapas, tylko znajdź dobrego gina, żeby się nie stresować przed pierwszą wizytą :) Zastanów się moze nad jakimś prywatnym, bo z państwowymi wizytami to różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantha1234
dzieki za te rady. musze w koncu sie zmobilizowac i isc do gina. trzymajcie za mnie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 lat temu lekarz powiedział, że za rok, dwa czeka mnie operacja usunięcia macicy z powodu endometriozy (to spotkało moją siostrę), albo przejdę na tabletki anty. Od tego czasu biorę cały czas, zmieniał mi się rodzaj tabletek z jednofazowych na dwufazowe, a teraz mam Milwane trzyfazową. Przez ten czas przytyłam 15kg i nie zwalam tego na tabletki, ale na złe dawkowanie imnsuliny przez moją trzustkę, którą to przypadłość mam genetycznie (tata i jego rodzeństwo po 50tce dostali cukrzycę drugiego typu). Od 15 stycznia jestem na diecie z niskim indeksem glikemicznym, stosuję mocne diety w stylu kopenhaskiej i schudłam 29kg. Zaczynając tabletki miałam ponad 80kg i nie było to przeszkodą w antykoncepcji. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantha1234
ewusia dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panteraaaa
wiesz ja tez gdzies czytalam ze dla pan przy sredni wzroscie ,ale niew iem jaki to tylko mozna sie domyslac jaki zsredni wzrost kobiety:)i wadze powyzej 70kg tabletki moga byc nieskuteczne idz do ginekologa dobierze dla ciebie inna metode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata_elblag
Witam! Szczerze Ci radzę, nie bierz tabletek antykoncepcyjnych jeśłi masz nadwagę, bo przytyjesz jeszcze bardziej. Ja nie miałam nadwagi i większych zarzutów jesli chodzi o moja figurę i postanowiłam brać tabletki antykoncepcyjne te o niskiej zawartości hormonów, bo po innych tyje sie jeszcze bardziej. Myślałam że nie przytyję,ale niestety przytyłam jakieś 10 kg a teraz zaczęłam walkę z kilogramami i odstawiłam tabletki, bo czuję sie po nich jeszcze gorzej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantha1234
kurcze ale ja nie chce innej metody tylko tę ale mimo wszystko dzikei za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
ja waze 85 kg i od 2 lat biore tabletki i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantha1234
XXXXXXXXXXXX nawet nie masz pojecia jakm bardzo mnie pocieszylas. buziaki dla ciebie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sddsf
glowa do gory!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantha1234
zmobilizowalam sie i zarejstrowalam sie na poczatek wrzesnia do ginek. ciekawe co mi powie???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie ja tez sie tym interes
uje wiec moze ktos jeszcze odpowie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogie panieeee
wiec mozna czy nie mozna brac??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psss
samantha: a jaką masz nadwagę? ile wzrostu i wagi? ja jak zaczęłam brać tabletki ważyłam 76 kilo/164 cm, lekarz nic nie mowił o żadnych przeciwskazaniach dzisiaj ważę 67 kilo, także jestem przykładem na to, że od tabletek się nie tyje (wspomniane już Novynette) oczywiście się też nie chudnie, to już kwestia odżywiania... ale w tym czasie też rzuciłam papieroski (bo podobno niedobrze brać tabsy i palić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe samantha.. ja jak zaczelam brac tabletki 5 miechów temu to przy wzroscie 166 wazylam 94 kg :] teraz waze 88 ale to przez prace.. w sumie nie przytyłam przez tabletki.. ale schudłam dzieki sportom łózkowym :] w pracy to nic nie jadlam tylko batoniki i zupki w proszku ;p teraz sie odchudzam.. znaczy od wczoraj :P ale na szczescie mamusia nie jestem jeszcze ;) trzymaj sie i sie nie przejmuj.. ja mam mila pani ginekolog i ona tez jest pokaznych rozmiarow.. wieksza odemnie ;) wiec nic sie nie boj.. a do sadelka podchodz z humorem. ulatwia zycia naprawde i ulatwia odchudzanie :) buźqa 🌼 jak chcesz to pisz na gg: 1125513 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantha1234
kochane panie bylam u gina i dostalam tabletki yasmin ktore nie zatrzymuja wody wiec niby sie po nich nie przytyje. ja teraz jestem na diecie i na pewno sie nie dam tym tabletka. zreszta teraz bedzie duzo sportu lozkowego jak to okreslila niezapominka ktorej przy okazji chce podziekowac za wsparcie. dzisiaj wzielam pierwsza tabletke. zobaczymy jak bedzie dalej. trzymajcie sie kochane kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantha1234
2 tabletka dzisiaj i nadal nie czuje zadnych zmian:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Samanto :) ciesze sie ze mogłam pomoc :) a po jasmin rzeczywiscie slyszalam ze sie nie tyje.. hmm ale wiecie co kobitki.. to nie same tabletki powodują tycie.. ale ich działanie.. jak bierzez tabetki anty to wtedy twój organizm zachowuje sie tak jakbyś była przed okresem.. nic ci sie nie chce jestes wiecznie głodna :) a ponieważ wiele z nas (pisze z nas bo wiem po sobie) przed okresem łagodzi sobie troche restrykcje zywieniowe.. (bo nalezy mi sie chcwila przyjemnosci, bo mi źle, wszytsko boli i jestem zła) to włsnie od teg tyjemy ! ale nie martw sie samanto to mija :) przy pierwszym opakowaniu zawsze tak jest ;) ja juz np. jestem sobie na dietce i wogole nie czuje działania tych tabletek :) jedynie co to mi sie cera poprawiła i krzaków na nogach i wogole wszedzie mam mniej ;) a i nie boje sie ze mamą zostane.. moj chłopak mi nawet przypomina codzinnie o tabletce nawet jesli juz ją wziełam ;) jednym słowem same przyjemności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantha1234
niezapominka ja tez jestem na diecie i nie dam sie tabletka. ja zawsze bylam inna od wszystkich dlatego tez przed okresem mam wrecz wstret do jedzenia. bardziej chce mi sie jesc raczej w jego trakcie. boje sie innych skutkow ubocznych, gdzies przeczytalam o kluciu w klatce piersiowej , strasznych bolach nog, wymiotach. niezapominka mialas cos takiego?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantha1234
wejdz sobie na forum antykoncepcja, plodnosc ... i tam jest post YASMIN JUZ JEST!!!! wczoraj przeczytalam chyba z 20 stron i strasznie sie zmartwilam./ oczywisice od razu zaczelam wyszukiwac u siebie podobnych objawow. nawet cos mnie zaczelo w klatce kluc. no ale dzisiaj juz wszystko jest pieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantha1234
3tabletka i nadal czuje sie normalnie. to chyba dobrze....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×