Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samantha1234

czy ktoras z piszacych tu PUSZYSTYCH pan bierze tab antykoncepcyjne???

Polecane posty

to nawet bardzo dobrze :) z tego co wiem pod koniec opakowania moze sie coś dziac .. ale nie martw sie niczym ;) to normalne.. moja kumpelka miała np. krwawienia przy 19-21 tabletce.. z 1 swojego opakowania.. p.doktor powiedziała ze to normalne :) powodzenia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantha1234
wiem wiem ze moga wystapic krwawienia, lekarz mi mowil. niezapominka a ile ty masz lat? bralas juz jakies tabletki przed yasmin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 21 ;) nie biore yasmin.. ale duzo moich kolezanek to zazywa :) ja biore najtańsze :) ;) diane35 i to są moje pierwsze pigułki.. które biore od lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alladynka k
ja zawsze miałam tendencje do tycia, bardzo muszę się pilnować. Tabsy biorę około 8 lat, teraz zmianiłam na inne , i po 2 opakowaniu czuję, że tyje, nie wiem ile kg, ale po rzeczach czuję i widząc zdjęcie z przed 3 cy i obecne doznałam szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantha1234
niezapominka sorry juz mi sie wszystko pomieszalo. myslalam ze jestem na innym forum. to wszystko z przepracowania. powiedz mi kochana jak sie czujesz po swoich tabletkach? masz jakies dolegliwosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie szkodzi Samanta ;) kazdemu sie moze zdarzyc.. hmm.. prawde mowiac nie odczuwałam zadnych dolegliwosci nigdy po pigułkach :) nawet na początku! to wszytsko zalezy od organizmu.. ale nie od tego czy ma sie wiecej o 20kg czy mniej ! jak byś miała źle dobrane tabletki to dopiero wtedy mogły by sie pojawić problemy.. czytałam gdzieś ze tabletki anty nie tylko nie są szkodliwe dla zdrowia.. ale nawet go polepszają.. hmm myśle ze to prawda :) odkąd zaczełam je brać chyba ani razu nie miałam problemów z dołkami i takimi róznymi czarnymi myślami.. wyżej ktoś pisał ze tabletki u \"grubasków\" są nieskuteczne.. CO ZA BZDURA i ciemnota 😠 pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alladynka... moja pani doktor powiedziala mi 9pisalam o tym juz wczesnije) ze po tabletkach samych w sobie sie nie tyje !! wszystko spowodowane jest tym ze one wzmagaja apetyt.. mozesz byc tego nieswiadoma.. ale konsekwencja tego jest fakt ze jesz wiecej !! od hormonow sie nie tyje.. nio chyba ze masz problemy z tarczycą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantha1234
wczoraj bolala mnie glowa wieczorem i mialam straszna hustawke nastroju. wydaje mi sie ze to nie od tabletek bo ostatnio duzo pracuje umyslowo i do tego mam pewne problemy wiec moze stad te dolegliwosci. jesli chodzi o jedzienia to w ogole nie jestem glodna. nie miewam juz w ogole ochoty na jakies slodycze. jem tylko lekkie sniadanie i obiadokolacje bo na wiecej nie mam czasu. podobaja mi sie te tabletki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantha234
dzisiaj tez nie najlepiej sie czuje. mam nadzieje ze to przejdzie po pierwszym opakowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trisssssssshzi
biore diane a apetyt to w ogole mi wzrosł o 20 %:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantha1234
dziewczyny ja biore yasmin i normalnie mam po nim wstret do jedzenia. one jeszcze dzialaja nie tylko odwadniajaco ale i oczyszczajaco wiec dodatkowo sie chudnie( tzn ja schudlam bo jak wiadomo roznie tabletki dzialaja u danej osoby).mysle ze one wspomogly moja iete MŻ .jeszcze jest ten plus ze przy nich nie chce mi sie za duzo palic. nie chce wam tu polecac Yasmin poniewazx nie wiem jak u was zadzialaja, pisze tylko jakie sa moje reakcje./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantha1234
odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsrr
czesc! lekarz mi dzis przepisal Jasmin mam go brac 3 miesiace i jestem przerazona. NIE CHCE PRZYTYC!! juz kiedys bralam antykoncepcyjne tabletki diane i bardzo prztylamczy po tym tez tak bedzie?? jak waszawaga wyglada bo zazywaniu tego??? pozdrowienia 4all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×