Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pizzerinka84

Czy pizza to zabójstwo dla diety? Ile ma kalorii pizza? Proszę o odp!

Polecane posty

Gość pizzerinka84

Cześć, Jestem na diecie 2 miesiące. Schudłam już kilka kilogramów. Dziś zjadłam jednak całą pizzę - średniej wielkości, bez tych brzegów, na cienkim cieście - ser+ szynka. Czy zawaliłam w ten sposób dietę? Ile kalorii mogła mieć ta pizza? Pewnie dużo, co? Bardzo się martwię :( mam wyrzuty sumienia, bo bardzo staram się schudnąć. Nie wiem dlaczego po 2 miesiącach takie coś zrobiłam. Od jutra ciąg dlaszy odchudzania. Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś Ty, ja byłam u dietetyczki i usłyszałam, że RAZ W TYGODNIU , można sobie "pofolgować" :) z jedzeniem:)... czyli zjeść coś w stylu pizza, chipsy, hamburger czy tabliczka czekolady! Na diecie jestem już od 4 miesięcy, schudłam 8 kg- moim celem było 6:) Ps. ponoć kalorie zjedzone z wyrzutami sumienia odkładają się podwójnie, więc ... NIE ZAMARTWIAJ SIĘ! :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krexxxa
Raz na tydzien mozna a kalri to kazda ma inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ser żółty obniża IG ciasta, więc dużej szkody nie narobiłaś. Najważniejsze, żebyś teraz ciągnęła dietę, a nie rzuciła się na jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaaaaaa
pizzerinka piszesz sama ze soba? nie udawaj weszłas na pomaranczowym bo na swoim nie chciałas pytac , haha i jeszcze piszesz fajny nik hahahahahah dobre sobie i nie tłumacz sie bo i tak kazdy wie z e to ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazazazaza
przeciez po pizzach tyjemy a ty na odchudzanie w czasie diety serwujesz sobie pizze? a po za tym zgadzam sie z poprzedniczka ze ty to ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i napisała hihi
nie ,. no to samo zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaa Ty sobie chyba żartujesz, akurat źle trafiłaś. To nie ja. Ja mam ochotę zgrzeszyć kurczakiem z zielonym curry, mleczkiem kokosowym, ry zem i kolendrą. Od wczoraj chodzi za mną ten smak Co do piizy zrobiłabym sobie dukanowską gdyby mi się bardzo chciało pizzy. A faktem jest, że ją kocham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po za tym liczba po pomiarańczowym nicku to nie moja data urodzenia. Ale miło mi, że jestem rozpoznawalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkeeee
a czy taka domowa pizze na mace pelnoziarnistej cienkim spodzie z mozarella i duza iloscia warzyw, chuda szynka mozna zjesc na diecie raz na czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak-
mozna codziennei serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak-
taka zwykła z pizernii czy sklepu nie polecam ale taka czemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LittlleLina
Ja też słyszałam opinię, że nawet na diecie można sobie raz w tygodniu pozwolić na coś extra. Także czasem z koleżankami robimy wypad do Dominium, ale zawsze wybieramy pizze na cienki cieście, bez dodatkowego sera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek_2004
Nie wiem czy zabójstwo, ja na szczęście takich problemów nie mam :) I zamiast szykować kiełki czy sałatki, tak jak moi współlokatorzy dzwonię do http://www.caprinew.pl i w kilka chwil mam gorące, pyszne jedzonko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×