Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dieta lekkostrawna

Polecane posty

Gość gość

przez miesiąc byłam na diecie. jadłam pieczywo razowe, siemię lniane, dużo warzyw, jednym słowem dużo błonnika, poza tym stosowałam ostre przyprawy typu pieprz cayenne. tydzien temu miałam biegunkę, teraz od kilku dni mam zatwardzenie. myślę, że to może być zatwardzenie spastyczne. zdaję sobie sprawę, że muszę przejśc na dietę lekkostrawną, przynajmniej na tydzień. chciałabym jednocześni wciąz chudną, trochę to trudne, bo ta dieta zakłada między innymi zastąpienie razowca pieczywem pszennym, absolutnie wykluczam taką możliwość. stawiam na wafle ryżowe, jajka na miękko, twaróg chudy, mleko chude, warzywa gotowane, jabłka bez skórki. co myślicie o kisielu podczas diety? w lekkostrawnej wskazany, ale co z dieta odchudzającą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej kisiel z mielonego siemienia lnianego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak kisiel jest dobry , nawet lekarz mojej mamie zalecił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puknij się w łeb gościu z 10:59. siemię lniane zawiera dużo błonnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie zgadzam się z Gościem 18.02, który chociaż dosyć dosadnie wypowiedział swoje zdanie, to prawdę pisze :). Błonnika raczej powinniśmy unikać, jeśli chcemy stosować dietę lekkostrawną. Jak zmniejszyć ilość błonnika w diecie? Wystarczy kilka prostych zabiegów, sprawdź tutaj - http://magiazdrowia.com.pl/dieta-lekkostrawna-na-czym-polega/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×