Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dietetyczne kolacje PROSZĘ O PRZEPISY

Polecane posty

Gość gość

Witam. Jak w temacie. Chce sobie robić niskokaloryczne kolacje, nie chce łączyc wegli z białkami. Na kolacje była papryka faszerowana mięsem mielonym posypana serem. Nie wiem czy to ok czy nie. Dajcie jakieś przepisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twarożek wiejski, warzywa, jajka, mięso z warzywami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryba z grilla i surówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. makaron razowy, serek wiejski, starte jabłko, cybanom , garść rodzynek, kilka orzechów włoskich 2. kabanos drobiowy, pomodor, kromka chleba lub grahamka lub galaretka z kurczaka 3. wszystkie dietetyczne produkty wymiennie ze śniadaniem, kolacja i obiadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale makaron na kolacje to nie zbyt kalorycznie, a jakie przepisy na sałatki? Tak myslalam że może bezmiesne leczo będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myślicie o sałatce caprese, czy mozarella jest bardzo kaloryczna. Nurtuje mnie taka sprawa: czy można zjeść makaron razowy lub kasze z mięsem np. filet lub ryba. Czy lepiej mięso+warzywa lub warzywa+makaron. Niby pelnoziarniste węglowodany można jeść, inni mówią żeby nie łączyć tego z miesem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie wie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam diete od dietetyka i jak raz na tydzien zjesz makaron razowy to nic Ci się nie stanie, przeciesz to razowy makaron czyli dietetyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile tego makaronu? co dietetyk radził jeść na kolacje jak można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A płatki fitness z mlekiem mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to juz raczej na snaidanie \ n akolacje powinno sie zjesc bialko plus warzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak też myślałam. A naleśniki z warzywami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nalesnik chyb az ete bez maki nalesniki sa tuczace zjedz je na obiad a na kolacje bialko \ warzwya czyli jakas rybka bez panierki warzywa, jajka ,lub serek wiejski ,. czy jogurt naturalny miesko chude a owoce tez raczej do 14 god z bosie je jeszcze strawi a poznniej zalegaja w zoladku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A robił ktoś naleśniki z zytniej mąki? Dziś znowu faszerowana papryka z feta i mięsem mielonym bo bardzo mi zasmakowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpisz w internet , dietetyczne kolacje a wyskoczy ci multum tego i sobie cos wybierzesz jest tam tego sporo do wyboru do koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robilam ale mi nie smakowaly , wole te bez maki ( dukanowskie) a dieteyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre potrawy są pracochlonne i chciałam coś sprawdzonego, żeby się nie okazalo że dania są raczej niezjadalne... Chciałam też aby osoby dbajace o figure podzielily się swoimi pomysłami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 jaj, ale tylko 3 żółtka. Oczywiście od szczęśliwej kurki 200ml mleka, u mnie 0,5% tłuszczu 50g granulowanego, odtłuszczonego mleka w proszku 55g zmielonych nasion lnu (czyli siemienia lnianego) 2 łyżeczki suszonego lubczyku 1/4 łyżeczki pieprzu czarnego Przygotowanie 3 żółtka idą na straty...chyba, że macie pomysł jak je wykorzystać? Do miski z białkami i żółtkami dodajemy mleko i mieszamy. Następnie mleko granulowane, lubczyk i pieprz i mieszamy. Teraz dodajemy siemię i mieszamy tak aby nie było grudek. Smażymy bez tłuszczu na gorącej patelni. Z jednej strony naleśniki będą całe brązowe, a z drugiej będą miały piękną naleśnikową fakturkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak się robi dukanowskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepis z e stronki- dieteycznie siostro , wejdz tam i zobacz jakie sa fajne, lekkie potrawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dobre te dukanowskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisze dukana przepis Składniki: 4 jajka 2 łyżki maizeny 0,5 szklanki mleka 1/3 szklanki wody gazowanej 1 łyżeczka proszku do pieczenia szczypta soli Z podanych składników zrobić ciasto naleśnikowe. Uwaga wyjdzie rzadkie (jak u większości przepisów na dukanowskie naleśniki)-ale nic nie szkodzi. Ciasto wlewać na dobrze rozgrzany teflon. Przewracać dopiero, kiedy masa się zetnie a brzegi się zarumienią. Z podanego przepisu wychodzi 6-8 średnich naleśników. Smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myslicie że kieliszek czerwonego wytrawnego wina do kolacji to wielki grzech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sa zle . musisz sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to ta maizena??? Z czym można jeść te nalesniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze wytrawne moze byc a takie słodkie to lampka najwyzej 2 razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mazeina to skrobia kukurydziana- nie mylic z maka kukurydziana wszedzie tera z w spozywczym mozn aja kupic , na zdrowej zywnosci w markecie no mozesz zjesc z warzywami , z chudym serkirm bialym , ze szpinakiem, z dzemem niskoslodzonym , zowocami ( jagody z jogurtem greckim ) itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super dzieki, ta wersja nalesnikow bardziej do mnie przemawia, w tesco może być ta skrobia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpisz w neta --------------- dietetvcznie siostro ------------------- i tam wszystko nawet pizze itd chleb , placuszki rozne wszystko w werji dietetycznej mnostwo przepisow od sniadania do kolacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×