Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Raulinka

Fakty i mity o kopenhaskiej...

Polecane posty

Witam wszystkich zwolenników i przeciwników diety :) Wiem, że wiele osob uważa ta diete za wyniszczajaca organizm i zbyt rygorystyczna... Byc moze tak jest, ale skoro (zapewne nie raz) zdarzaja nam sie 2-tygodniowe wakacje polegajace na piciu piwa, grillowaniu, wcinaniu chipsow itp., to dlaczego nie można raz na 2 lata pojsc w druga strone??? Dzis zaczynam diete po raz drugi w moim zyciu :) Ostatnia zakonczylam 2,5 roku temu. Moge szczerze powiedziec ze przez 2 lata nie mialam zadnych problemow z tyciem. Prawda jest taka ze na conajmniej rok zmienilam swoje nawyki zywieniowe.... pozniej powoli zaczelam wracac do ukochanych chipsow, czekolady, ciastek.... dlatego powiedzialam dość!! Trzeba znow nad soba popracowac. Wlasnie wsuwam szpinak - którego nienawidzę... ;) Jest to dieta dla zdeterminowanych i wytrwalych - nie ukrywam, baaaardzo ciężka. Jeśli nie jestescie pewnie ze zrobicie wszystko zeby wytrwac... nawet nie zaczynajcie - szkoda wysilku. Co do efektu jojo. Ja go nie mialam. Do tej pory nie wrocilam do wagi sprzed 2,5 roku. Caly czas waze ok 4-5 kg mniej niz przed pierwsza dieta (teraz różnica zaczela sie zmniejszac- dlatego przechodzę na diete). Ale jesli zaraz po zakonczeniu diety rzucicie sie na jedzenie - jojo gwarantowane. Tu chodzi nie o to zeby schudnac przez 13 dni - ale nie tyc przez kolejne 2 lata!! Po diecie proponuję dietę niełączenia - jest najlepsza zeby utrzymac wagę. Wiem, że niektórzy (np. moja siostra) nie moga stosowac tej diety, bo zle sie na niej czuja - wtedy zdecydowanie odradzam. Zdrowie jest wazniejsze. Trzymam kciuki za wszystkich wytrwalych! Ciezkie 13 dni przed wami - przede mna tez :) Ale wiem ze bedzie warto - tym bardziej ze Sylwestra niedlugo :) Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz.. na kazdej diecie mysli sie o tym co sie je.... normalna sprawa. Trzeba wybrac taki moment gdy nie planujemy imprez ani wypadow do znajomych. Nie mowie tez ze dieta jest idealna - tylko ze mi odpowiada i pomaga utrzymac wage. A o tym czy zjesc kawalek sernika czy nie - dla osoby óra chciałaby schudnąć to zawsze dylemat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec tak jak pisalam wczesniej - jesli rzucisz sie na jedzenie po diecie - masz jojo gwarantowane. moim zdaniem ta dieta jest dobrym wstepem do kolejnej, juz zdrowszej i bardziej zrównoważonej. Nie ma cudów. Jak nie uwazasz na to co jesz - zawsze - bedziesz tyc. Ja tak mam. Niestety, nie urodzilam se z blyskawiczna przemiana materii, dlatego musze nad tym pracowac. Choc bardzo czesto mam chwile slabosci, a po diecie jest ich zdecydowanie mniej. Przynajmniej przez jakis czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ja nie stosowałam takich diet ale dobrze ,że ktoś wspomniał żeby inne miały to na uwadze macie dziewczyny doświadczenie z tą dietą po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do sernika u znajomych
trzba sie naucztyc odmawiac podziekowac za poczestunek, tak samo jak mozna odmowic alkoholu tak mozna odmiowic slodyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo trzeba pamiętać o ruchu nawet te 20 min ale zawsze pomoże i to jakieś dodatkowe spalanie nie chce mi się wierzyć ,że trzymając się zasad po diecie jest efekt jo jo ok zdrowe sałatki ale jak się zje kilo a w tym spory słoik majonezu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ama-leta
a jakie te salatki jadlas?? i z czym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ama leta
napisz dokladnie przykladowy jadlospis te kg nie wziely sie z niczego ja juz nie biore pigil, bo sie na nich dorobilam takiego celulitu, ze mimo schudniecia 10 kg on nadal jest i nie chce zniknac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugyyig
CO TO JEST MZ??????????? boze jakie tajmnicze... ho ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lindsay1515
Hej!! Hmmm...chyba od jutra zacznę stosować tę dietę:P Bo do Sylwestra zostało yyyy...jakieś 4 tyg.:/ A to mało. Tylko nie wiem jak ja wytrzymam bez gumy do życia??:( A mam pytanie do tych które stosowały tę dietę- ile schudłyście po tych 13 dniach? Bo słyszałam, że niektórzy chydną zaledwie 3 kg, a tyle samo mogłabym schudnąć na South Beach bez wysiłku:D Ale mimo to i tak spróbuje wytrzymać na kopenhadzkiej. Trzymajcie kciuki. Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×