Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość35

ile bułek na diecie?

Polecane posty

Gość gość35

hej. postanowiłam trochę się ogarnąć z wagą i zastanawiam się ile dietetycznie byłoby jeść bułek/chleba? co radzicie? chodzi o to ze jak inni większość dnia spedzam w pracy. wychodzę z domu o 6tej a wracam kolo 17tej. po pracy zjadam ciepły posiłek (jedno danie) i teraz nie wiem ile tych bułek w pracy jeść żeby schudnąć 2? 3? chce tez jesc 2-4 jabłka dziennie. co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zero bułek, zamień je na razowy chleb, albo ostatecznie zwykly pszenno żytni (tylko . Białe bulki, to puste kalorie, razowy chleb ma więcej składników odżywczych i mozna się najeśc mniejszą ilością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć. nie słuchaj że trzeba wywalić zupełnie pieczywo z diety. ja nie przepadam za żadnymi owsiankami i innymi takimi i w pracy w zasadzie mam tylko możliwość zjeść kanapki czy bułkę. myślę że 2-3 plus ciepłe danie w domu (ale nie jakaś wielka porcja) i powinnaś schudnąć. oczywiście to zależy też co i ile jadłas wcześniej. jabłka są ok ale bym pozostala przy 2ch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli lubisz bułki, to wybieraj te grahamki :) i jeśli jadłaś dziwnnie 6 sztuk to zjedz 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Lidlu i biedronce są takie fajne bułki ciemne z ziarnami fitness czy coś takiego. zwracaj też uwagę żeby to nie była bula z 4 plastrami sera żółtego bo wtedy wiadomo, że nie schudniesz na tym. kwestia głównie kaloryczności ale schudnąć da się praktycznie na wszystkim tylko trzeba zachowac ujemny bilans kaloryczny. tego się trzymaj a schudniesz nawet na białym pieczywie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35
witajcie ja ogólnie jadłam - za dużo, za często, za tłusto i w ogóle niezdrowo. myślę że nawet biały chleb czy bułka jest lepszą alternatywa dla drozdzowek, batonikow, chińskich zupek. poza tym chce jeść właśnie coś takiego co sobie przyniosę z domu bo to o wiele tańsze i zdrowsze. no właśnie nie jadłam samego pieczywa tylko te niezdrowe przekąski głównie i dlatego nie wiem ile byłoby ok. te ciemne fitnesski kojarzę z tym że u nas to jest jakieś proteinowe czy coś ale chętnie spróbuję. w pracy mam 2 przerwy. nie przepadam za owsianka ani jogurtami wiem też że nie zmusze się na dłuższy czas na przygotowywanie sobie pudełkowego jedzenia stąd te bułki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanastazja
Jedz wszystko, małe porcje, 5 posiłków o stałych porach, 2 l wody Ja pieczywa jem 200 g dziennie i chudnę Tez tylko kanapki w pracy, wychodzą 2 Nie jem słodyczy w ogole od 1 stycznia Schudłam 7kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jem w pracy zawsze 3 kanapki z ciemnego pieczywa tej 6 kromek jakieś jabłko do tego jakies bellvita ciasteczka ze 2_4 sztuki. Nie cierpię tego bo muszę jesc o 7:20 śniadanie A tak to jak nie pracowałam to se jadlam owsiankę o 9-10 a potem obiad 3/4 A tu już zacsynam o7 i potem wyrzut insuliny sprawia że chce się jesc znowu o. 10/11 a potem. O 2/3 a potem. Obiad 4/5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×