Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Andżeja

ILE POWINNO SIE WAZYC PRZY WZROSCIE 155

Polecane posty

Gość Agggattaaa
Ja mam 156 i waże 47 kg. Wymiary: 88-59-88. Planuje schudnąć ze 2 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadzeciaraaaaaa
do 50 kg waga waha sie od 45 do 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agggattaaa
a tak naprawde to przy 156 cm waże 79 kg, ale na forum lubie powkurzac inne baby jaka to zgrabna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ważę 41
wymiary: 78-60-78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ważę 55 kg i chcę się odchudzać bo źle się czuję z tą wagą... a 41- 42 kg przy tym wzroście to prawie niedowaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zupełnie niedowaga, a nie prawie. Ja mam 153 cm, ważę ok. 53 kg. Chcę zrzucić jeszcze co najmniej 3 kilo - w porywach do pięciu, ale nie więcej. Przy 50 kg zawsze wszyscy mi mówili, że jestem bardzo szczupła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to masz fałszywych przyjaciół
bo prawidłowa waga dla kobiety to wzrost odjąć 110. Czyli wzrost 155 - 110=45kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość im nizszy wzrost tym ta
roznica ( owe 110 cm) mniej dziala,t o dotyczy wysokich , wszystko zalezy od budowy, kosci waza duzo, tłuszcz najmniej ,mozna miec 53 - 55 kg i wygladac szczuplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mając 155cm
ważyłam 53kg. schudłam do 41. czuję się super. wcale nie jestem wychudzona. po prostu mam bardzo drobne kości - choć chciałabym je miec choc troche grubsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobnie jak pupa
Ja tak jak Pupa mam 153 cm i 53 kg, chciałabym zrzucić 5 kg do 48 kg - wydaje mi się, że dla mnie to optymalna waga, niestety przytyło mi się do tych 53 kg bo mam teraz mało ruchu i uwielbiam słodycze :p Jak dla mnie 40-44 kg to waga dziecka a nie kobiety, to już blisko 30 + kg a to raczej nie jest zdrowe i normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mając 155cm
no ok. wiem ze to waga dziecka. ale co mam zrobic? poszerzyc se kości? i tak duzo cwicze i uprawiam duzo sportu zeby wyrobic miesnie a nie dodac se tluszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcia0606
Ja mam 154 cm i waże 43 kilo.A chce wazyc 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] pupa1977 To zupełnie niedowaga, a nie prawie. Ja mam 153 cm, ważę ok. 53 kg. Chcę zrzucić jeszcze co najmniej 3 kilo - w porywach do pięciu, ale nie więcej. Przy 50 kg zawsze wszyscy mi mówili, że jestem bardzo szczupła. Ja mam 174 i ważę 55... szkieletem nie jestem , mam na czym usiąść i czym oddychać... moje wymiary to 91-68-90... Malutkie jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież
mam bardzo drobne kości - choć chciałabym je miec choc troche grubsze. ja słyszałam że te różnice w szkielecie to znikoma częśc wagi. Najwieksze - są w mięśniach, które sporo ważą - więcej niż tłuszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja majac 155
mam 53% mięśni, wiec nie wiem czemu waze tylko 40kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KuraDomowaKurakao
ja myśle,że tak do 55kg zalez od budowy ciała - malutka jestes jak sobie z tym dajesz rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja majac 155
jesli chodzi o mnie to ze jestem niska w niczym mi nie przeszkadza, a wrecz jestem zadowlonona z mojego wzrostu:) nie chcialabym miec 1,70cm! nie podobaja mi sie dziewczyny - tyki. maximum 1,65 chcialabym miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealla
155 cm i 42 kg to lekka niedowaga, mogłabyś przytyć 2-3 kg :) Nadwaga się zaczyna gdy waży się przy tym wzroście 60 kg i więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzwa lustra nie macie ?
Znacie cos takiego jak wskaznik BMI ? Oczywiscie +-dlatego ze i budowa ciala i kosciec ,roznie u roznych dziewczyn wyglada .Ja przy wzroscie 165 cm wazac 46 kg wygladalam jak kosciotrup .Moja kuzynka jak chudzielec :) Dzisiaj majac 52 kg wagi wygladam jak kobieta .Mam proporcjonalna budowe ciala .Nie mam ani za duzo ani za malo .Patrzcie samodzielnie w lustro i tym sie kierujcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 156-156 cm i waze 35 kg ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majula2003
mam 155 i ważę 42 ale jestem trochę za gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majula2003
mam 155 i ważę 42 ale jestem trochę za gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinciaaa
Cześć, jestem Karolina. Rocznikowo mam 13 lat chociaż jeszcze nie miałam urodzin. Mój dokładny wzrost to 153,5-154. Wiem , jestem niska. Waże teraz 54 kg. Nie wiem jak to jest. Moje koleżanki są odemnie tylko 2 cm wyższe a ważą 10 kg więcej. Ale one nie wyglądają na grube a ja wręcz przeciwnie. O co w tym chodzi, jestem prawie najlżejsza z klasy a jednocześnie wszyscy patrzą na mnie jakby było inaczej. Odpowiecie mi na moje pytanie, proszęęę, jestem w tym osamotniona. )-;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 155 i ważę 43 ale jestem tyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja waze 43kg a mam wzrost 157 myslicie ze mam niedowage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natkaa1234
ja mam 14 lat mam 155 cm i ważę 42 i chcę jeszcze schudnąć czy to dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja mam chyba niedowagę bo ważę 38 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy naprawde tak niskie osoba (ja tez taki wzrost mam) sa takie suche? Ja mam 75 kilo i jestem otyla ale proporcjonalna.Bardzo duzo ćwicze wiec mam miesnie.aKiedys schudlam i naprawde dobrze wygladalam przy 60 kilo. Dodatek.ze mam 44 lat. Po wszycy wpisach czujesz sie jak grubas bo 41 kilo wagi to maja dzieci w podstawowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćico
mam 12 lat mam 155cm i waze 37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×