Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak schudnąć kilka kilogramów?

Polecane posty

Gość gość

Ostatnio ważąc się dotarło do mnie, że ostatnio trochę się spasłam. Jak schudnąć 5 kilogramów? Oczywiście będę zadowolona jeśli uda mi się zgubić chociaż 3. Macie jakieś dobre sposoby, rady dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruszyć 4 litery. Wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mam kilka kg ok 5-6 i to najwiecej z brzucha poradzcie jaka dieta , oprocz cwiczen i ruszania sie bedzie dobra na brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam ostatnio ciekawą dietę. Nie wiem, czy to nowość, czy nie ale się z nią nie spotkałam. Jest to dieta bananowa :) Może stosowałyście? Do tej diety chcę również oczyścić swój organizm z toksyn i jakiś czas temu zamówiłam Acai Berry. Już nie mogę się doczekać efektów :) może któraś chce się do mnie przyłączyć? Informacje o diecie bananowej znajdziecie tutaj http://odchudzamy-sie.pl/dieta-bananowa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle zgubisz w miesiąc z Acetomale zasadniczo bez żadnego wysiłku, efekt będzie jednak lepszy jeśli nieco ograniczysz kalorie i odrobinę poćwiczysz, nie musi to być nic forsownego, zwykłe skłony, przysiady wystarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to acteomale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przerzucilam się na catering dietetyczny http://www.salmix.pl/. Codziennie dostarczaja mi zbilansowane posilki, dzieki czemu jem zdrowo i nie stoje przy garach. Dieta bez diety, idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina8888
Wydaję się, że to tylko 5kg, ale to aż 5kg i będzie trzeba się przy tym nieźle napocić. Przede wszystkim musisz prowadzić zdrowy tryb życia. Może jakaś dieta, albo po prostu przestań podjadać między posiłkami, żadnego śmieciowego żarcia. Nie musisz od razu iść na siłkę, wystarczy że będziesz ćwiczyła regularnie w domu. Co do wspomagaczy, nie musisz ich stosować, ale też nie zaszkodzi. Tabletki z zielonakawamax.pl pobudzą Cię do ćwiczeń i dodadzą energii. Także weź się za siebie, są to proste i podstawowe rzeczy, które musisz robić by zrzucić parę kilo Polecam również bieganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od niedawna zaczęłam stosować zieloną kawę max polecił mi instruktor na siłowni, ćwiczę mam energię a moja waga spada naprawdę. dla zaineresowanych zielonakawamax.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka kilo zrzucić to no problem ale tak 20kg to już wyczyn nie lada. Ogranicz sobie słodycze i staraj się zjadać ostatni posiłek tak ok 18 godz. Dobrze jest ćwiczyć i to regularnie kilka razy w tygodniu i pić dużo wody. Ja ostatnio jestem zainteresowana suplementami diety. Moze i TY poszukaj coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ollka8787
Rozwiązanie z cateringiem dietetycznym i ja polecam. Ja zamawiam sobie dietę optimal z eatZone i potwierdzam że to super rozwiązanie dla zapracowanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna koleżanka stosuje to co ja czyli Slimcea i ma podobną opinie. Czyli to nie przypadek czy kwestia indywidualna. Wspomniane tabletki doskonale sprawdzają się jako uzupełnienie diety. W końcu to suplement. Znacznie przyśpiesza spalanie tkanku tłuszczowej oraz blokuje chęci do podjadania. Genialne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniej szanowna Beatka
Ja zamówiłam Zieloną Kawę Max i z początku myślałam, że kasa poszła na marne bo po pierwszym tygodniu nic nie ruszyło, ale z kolejnym było już lepiej. Tak jakby organizm musiał się przystosować do tych tabletek, do tego ćwiczę w domu i czuję przypływ energii. Zobaczę jaki będzie efekt przynajmniej po miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrysiowa12
Hmm Może warto się czyms wspomóc? Ja biorę acetomale i moja waga ani razu sie nie zatrzymała! ciągle spada :) czuję się lekka, nie mam wzdęć,a dzięki temu że acetomale przyspieszło moją przemianę materii chudnę szybciej niż wczesniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foreverslim są pierwszymi tabletkami jakie stosowałam.Według mnie naprawdę warto się wspomagać tabletkami.Każdy wybiera swoja .Ja za pierwszym razem dobrze trafiłam i bardzo się z tego cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znacznie lepszym wyborem są tabletki Slimcea. Już po kilku dniach hamują łaknienie i powodują spadek wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria_gosc
Ja polecam dietę PALEO - naturalna dieta, wbrew pozorom bardzo smaczna. Przestawiłam się na nią ja i mój narzeczony - nie mamy problemów ze zdrowiem, nie wydajemy wiele pieniędzy na zbędne produkty i ubyło mi, oraz Tomkowi kilka kilogramów w krótkim czasie. Niestety nie wiem ile, bo się nie ważyłam, ale widzę po ubraniach, że skuteczne i zdrowe ;) Tutaj znajdziesz więcej ifnormacji na temat diety Paleo diety-odchudzajace.info.pl/dieta-paleo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nie moge schudnac, z 5-6 kg bym chciala , a tu nic, zero spadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie zbawienne okazały się tabletki Foreverslim, nie dosyć że przyśpieszyły moje odchudzanie to jeszcze były bodźcem do tego aby pilnować się diety i ćwiczeń, ogólnie 12 kilogramów mniej w 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobaczymy, jak się będziesz czuła po paleo za 10 czy 20 lat :) jedzenie zbyt dużo mięsa nie jest dobre a odrzucenie węglowodanów to już naprawdę głupota. węgle SĄ potrzebne. nie mówię o białej miękkiej pszennej bułce, nie. ale n pchleby żytnie, orkiszowe, jęczmienne, wszelkie kasze ... tam też jest BIAŁKO i to lepsze, bo roślinne pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acetomale to suplement diety wspomagający odchudzanie. Jest w pełni naturalny , działa podobnie do octu jabłkowego, oczyszcza organizm z toksyn, hamuje apetyt, przyspiesza metabolizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpajszo
Różnica jest taka że są dobre i lepsze tabletki na odchudzanie.Ja wybrałam te lepsze Foreverslim .To dzięki dobrze dobranemu składowi tych tabletek chudnie się tak efektywnie.I ma się gwarancję że trzy miesięczna kuracja jest wystarczającą aby schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie ok tabletki to Slimcea. Brałam tylko miesiac. Schudłam 4kg. W pełni pozytywna opinia na ich temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×