Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zosia_zofia

Jaka dieta

Polecane posty

Gość Zosia_zofia

Kto mi poleci jakas diete? Skuteczna diete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka na zakalcu
ja zaczynam diete gdzie podstawa sa dwie zupy i dodatkowo owoce, warzywa, banany, mleko, mieso to zalezy od dnia w ktorym jestes. W ciagu tygodnia mozna schudnac 7kg, ale pozniej trzeba przestac na dwa dni. Ja juz kiedyś na niej byłam i tygodniowo spadalo mi ok 3-4 kg. Jutro wlasnie ja zaczynam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli kapusciana, od razu mozna to bylo napisac a nie wypisywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuteczka
Skuteczna dieta? Najlepiej będzie wybrać się do dietetyka aby to on przygotował dla Ciebie odpowiednio zbilansowaną dietę na każdy dzień... Odsyłam również na dobrą stronkę: http://trojmiastofit.pl/ Znajduje się tam jadłospis na cały tydzień.Sama od jakiegoś czasu gotuję te posiłki i czuję się lepiej. Nie jest to dieta, która umożliwi Ci schudnięcie 10 kg w ciągu miesiąca ale spokojnie możesz chudnąć 1 kg tygodniowo oraz czuć się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd wiesz, że dietetyk nie ściągnie diety z internetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam blog http://zdrowoismacznie.com/ z mnóstwem dietetycznych przepisów. Niekalorycznie to przede wszystkim zdrowo, organizm potrzebuje witamin, można jeść zdrowo nie tyjąc - wierzę w to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skinny girl diet- liczysz kalorie i nie wliczasz do bilansu warzyw i owoców, dzięki czemu jesz dużo i zdrowo i chudniesz :) np na dzień jest 500 kcal... to bilans wygląda tak: śniadanie: kromka chleba 60 kcal, 2 jabłka, kilka truskawek, herbatka 2 śniadanie: mizeria z ogórkiem i jogurt nat 50 kcal obiad: pierś z kurczaka smażona 180 kcal i warzywa na patelnię bez oleju. podwieczorek: porcja arbuza i kawa z mlekiem 30 kcal kolacja: 2 jaja na twardo 170 kcal i 3 pomidory, cebulka. razem 490 kcal + owoce i warzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i na diecie Skinny girl diet można w 30 dni stracić trwałe 7-10kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skuteczna dieta? to na pewno zdrowa dieta, wtedy będziesz czuła się dobrze w swoim ciele :) dla każdego, co innego. warto skorzystać z wiedzy innych, którzy skomponują dla nas dietę indywidualną, ewentualnie samodzielnie dobierać produkty, są różne możliwości na stronach o zdrowym żywieniu jak np. bioportal.pl na pewno znajdziesz treści dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dłuzszego czasu obserwowałam koleżankę z pracy która w ostatnich tygodniach bardzo schudła. W końcu podczas pewnej rozmowy zapytałam jak ona to robi. Powiedziała mi że zwykła dieta a dopiero po jakimś czasie przyznała ze stosuje również tabletki Slimcea. Zamówiłam również. Stosuje 3 tydzień i również mam spadek wagi. Brak skutków ubocznych. Bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego nie liczyc kcal z owocow> niektore maja sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest moze po polsku jakis link do diety? wyglada fajnie ta dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całkiem nieźle wygląda ta dieta, tylko kawa na podwieczorek? nie damy rady przez dzień funkcjonować bez porannej kawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest tu ktos na tej diecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haloooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie świrujcie. Najlepsza dieta to nie żadna "baletnicy". "dukana" czy "kapuściana" - tymi zrobicie sobie krzywdę (padnięty metabolizm). Obliczcie sobie podstawową i całkowitą przemianę materii. Poczytajcie o proporcjach białka, węgli i tłuszczy w zdrowej diecie. Odetnijcie około 300-400 kcal z CPM, tak aby bilans był powyżej PPM. Do tego sport, rower, bieganie, nawet szybkie spacery. Tak wygląda najlepsze odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
diete uzupełniam w suplement diety lub kto jak woli tabletki na odchudzanie Slimcea. Spełniają swoją role bardzo dobrze. Blokują łaknienie i przyśpieszają przemianę materii już po kilku dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka_dietomat
Dieta powinna zostać dobrana w sposób indywidualny do osoby, która zamierza schudnąć - wtedy efekty będą najlepsze, a zdrowie nie zostanie zrujnowane. Zachęcam do kontaktu, w oparciu o analizę Twojego BMI, zapotrzebowania kalorycznego, przygotujemy jadłospis, który na pewno da efekty. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że warto zadbać o dietę zindywidualizowaną, dlatego wybrałabym się do dietetyka i ustaliła swoją własną dietę. Sama poszłam o krok dalej i byłam na badaniu genodiet w laboratorium Diagnostyka (diag.pl) i mam swoja wlasna diete pod geny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMięta
Jak najbardziej przyłączam się do opinii na temat Foreverslim, w moim przypadku też on okazał się skutecznym środkiem, próbowałam już wielu sposóbów, ale dopiero dieta w połączeniu z Foreverslim okazał się skutecznym połączeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matruszka
polecam diete jedzenia 5 posiłków dziennie. mój organizm jak mu to zafundowałam zupełnie inaczej zaczął funkcjonować i zdecydowanie lepiej się czuję w końcu! 5 małych, dobrze zbilansowanych porcji to klucz do sukcesu. ja biorę jeszcze od tygodnia tabletki iqgreen żeby jednak szybciej schudnąć, zrzuciłam już 5 kg ale apetyt rośnie w miarę jedzenia jak to mówią.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaP82
ja mogę doradzić ci sposób na odchudzanie :) tylko powiedz ile wazysz? ile masz lat? ile masz wzrostu? ile chcesz osiągnąć? jak bardzo ci się śpieszy? czy bierzesz jakieś leki czy jesteś zdrowa? co lubisz jeść? czego nie lubisz? lubisz ćwiczyć? czy leniwa? i czy już się kiedyś odchudzałaś? jaki jest powód tego ze się nie lubisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja siostra zamówiła slimcea ponieważ bardzo jej koleżanka polecała. Pracuje na siłowni przy fitnesie.. Siostra schudła w miesiąc 5 kg więc slimcea fajnie działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaa102
Ja zamówiłam sobie Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl koleżanka mi poleciła bo sama schudła z nim 22kg;) Zamówiłam sobie i zaczęłam regularnie jeść,chodzić na spacery i przyjmować właśnie suplement i udało się w końcu się udało,zgubić te moje zbędne kilogramy było ich aż 32 to sami wiecie jaki to ciężar był!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poternna

Wystarczy wyliczyć sobie zapotrzebowanie kaloryczne ( w necie jest sporo kalkulatorów), zadbać o ruch i odpowiednią suplementacje, a efekty pojawią się szybciej niż Wam się wydaje. Wiem co mówię, bo sama przerobiłam to już na sobie. Zaopatrzyłam się w witaminy i spalacz tłuszczu od Elite Sport Food, do tego biegałam, a waga spadała. Wystarczy mieć motywację, a nic nie stanie na przeszkodzie w walce o upragnioną sylwetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×