Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala Izaa

Kapuściana plus interwały

Polecane posty

Gość mala Izaa

Próbowała któraś z Was diety kapuścianej + interwały ? Ja chciałabym spróbować na rowerku stacjonarnym. Mam jeszcze takie pytanko : Czy do kapusniaku mogę dodać pół kg piersi z kurczaka (gotowanej)? Jeżeli tak to jakie były efekty? Mam zamiar zacząć od dzis! Dajcie mi jakieś wskazówki jeżeli możecie. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdzi
Hej Jakieś 5 lat temu wypróbowałam dietę kapuścianą i bylam zachwycona efektami. Ja widziałam efekty po tygodniu a po 2-3 tygodniach komplementom od innych nie było końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdzi
Hej Jakieś 5 lat temu wypróbowałam dietę kapuścianą i bylam zachwycona efektami. Ja widziałam efekty po tygodniu a po 2-3 tygodniach komplementom od innych nie było końca. Waga leciala. Pociągnęłam na niej jakies 6 tygodni - aż schudłam ile chciałam ok 6-8kg (ciężko mi powiedzieć dokladniej bo nie miałam wagi). Grunt, że poleciały 2 rozmiary Tak więc polecam dietę! Co do kurczaka, to powiem tak - jeśli chcesz osiągnąć efekty takie jakie dieta obiecuje, zastosuj ją w 100% przez 2-3 tygodnie, a potem dodaj sobie kurczaka. Ja tak zrobiłam żeby urozmaicić już wtedy "nudną" zupę no i żeby po prostu wytrwać. Polecam! I powodzenia Sama jestem po ciąży, 7kg jeszcze zostało ale jakoś tym razem kapuscianka nie wchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala Izaa
Dziękuj***ardzo za odpowiedz :D A ćwiczyłaś podczas diety czy tylko kapuscianka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×