Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamaoliwkiinatalki

Mam do zrzucenia 60 kilogramow

Polecane posty

Gość mamaoliwkiinatalki

Witam. Waze ok 124 kg przy wzroście 165 cm. Od jutra zaczynam dietę. Czy możecie mi doradzić coś w kwestii odżywiania się? Wczoraj i przedwczoraj byłam na siłowni, za około 10 dni jak Bede mieć pieniążki zapisze się na stałe. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaoliwkiinatalki
Tak naprawdę chciałabym ważyć tyle co przed ciazami, czyli 55 kg, ale...:) kiedyś pani w natur house na bezpłatnej konsultacji powiedziała mi ze przy mojej budowie ciała nie powinnam ważyć mniej niż 64 kg. Myślicie że powinnam się zdecydować na jakąś konkretną dietę czy pewne zmiany wprowadzić ? Mam 25 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Kochana mam nadzieję że się odezwiesz jeszcze i będziesz tu zaglądać. Również mam do zrzucenia 60 kg. Ważę 130. Nie chcę być wychudzona, chce wyglądać jak człowiek. Chudlam już nieraz po 20kg i zawsze wracało.od teraz podchodzę do tego mądrzej z rozpisana dzieta. Jeżeli jesteś zainteresowana to jak będę miała czas to napisze dzienny jadłospis, możemy się wspierać, porównywać efekty. Bardzo by nam to pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja też jestem w takiej nieciekawej sytuacji, po ciąży. Jeszcze karmię, ale myślę, że od jutra do Świąt pociągnę dietę Dąbrowskiej. Kiedyś schudłam na niej 18 kg, ale wtedy nie ważyłam jeszcze ponad setkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra jest dieta South Beach ale dla bardzo wytrzymałych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pindole... powodzenia życzę. Dla pokrzepienia podam, że mój sąsiad sam schudł bez niczyjej pomocy prawie 70 kg. Zajęło mu to ponad 2 lata. Teraz zamiast 160 kilku kilogramów waży 90. Jedyne co to ma nadmiar skóry, ale operacja usunięcia tego to jednak ryzyko i póki co tego nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć :) a ja mam jeszcze do zrzutki 12 kg, schudłam już 22 kg:), niestety samej mi się nie udało, nie miałam cierpliwości. Dopiero koleżanka jakoś tak przypadkowo poleciła mi dietetyka online i się skusiłam, oczywiście nie żałuję :) cierpliwość nie była mi już tak potrzebna bo posiłki były smaczne i nawet słodkości. Teraz trwam w tym nadal i nie mam żadnego problemu. Gdyby ktoś chciał to polecam panią sylwie z be light.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JEDYNIE gaca,wpisz gaca system.Schudlem 25kg w 3 miesiace ,ale to -to przemiana na całe życie.Nauczyłem się " świadomego odżywiana".Opłaciłem abonament 3 mc i się nauczyłem.Nikt nie przedstawił mi takiego sposobu żywienia( 25 lat walki) jak On.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaoliwkiinatalki
Hej! Myślę o diecie warzywno- owocowej na początek. Ale proszę Panią o podanie jadłospisu ta która pisała o tym :) oczywiście że możemy się razem wspierać :) pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi. Już myślałam że nikt nie zagladnie na mój topic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że dieta Dąbrowskiej będzie najlepsza do świąt. Ja mam 39 lat, 172 cm wzrostu i 127 kg wagi. Jeszcze karmię małą, ale ona ma już 11 miesięcy i myślę, że będę mogła być na tej dzieci. Na śniadanie zawsze jadałam 1 grapefruta, na obiad zupę kwaśniewskiego albo gotowane buraczki, brokuły, bigosik z kiszonej kapusty, później np. puszkę pomidorów. Do tego jadałam jabłka- tyle ile chciałam i piłam ziołowe herbaty. Tak jak pisałam schudłam 18 kg w 5 tygodni. Wtedy zaczynałam z wagi 92 kg. Teraz to jakaś masakra. Jak ja wrócę do pracy?! Przez wygląd mam taką depresję, że nawet nie chce mi się wychodzić z domu. Od jutra jednak ostro na tej diecie. Możemy się babki razem wspierać. A skąd jesteś Autorko topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuję dziewczyny,też byłam w takiej sytuacji bo ważyłam może mniej bo 108 kg .na początku waga leciała i spadło do 82 kg a od kilku miesięcy ani drgnie.nie wiem co już robić bo chcę jeszcze 10 kg schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaką dietę stosowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemaregresu
Mam 33 lata. I myślę, że około 50kg do zrzucenia. Nie wiem ile ważę dokładnie bo waga gdzieś głęboko w szafie ale szacuję się na około 110 kg. Chciałabym wrócić do wagi 60-65 kg. Mam 171 cm wzrostu i niedoczynność tarczycy. Mój plan dietetyczny to 5 lekkich posiłków w regularnych odstępach ( ta regularność jest dla mnie najtrudniejsza) oraz siłownia 3-5 x w tygodniu godzina intensywnego marszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można wykupić sobie wczasy odchudzające. To jest bardzo dobre rozwiązanie bo można nauczyć się na takich wczasach zasad zdrowego odżywiania i kontynuować je po powrocie. Bardzo dobra ofertę na takie wczasy oferuję hotel na wzgórzu www.nawzgorzu.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bubinka84
Witam dziewczyny. Przyjmiecie mnie 170cm/122 kg nie wiem juz sama co i jak robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogłybyśmy się wspierać i każda pisałaby jak jej idzie. A tu taka cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemaregresu
Rzuciłam się jak szalona na tę siłownię i takie mi się bąble na stopach porobily że nie wiem jak jutro pójdę do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaoliwkiinatalki
Hej! Przepraszam że nie pisałam. Ja od wczoraj jestem na diecie dr Dąbrowskiej i chodzę na siłownie. Wczoraj waga pokazała 122 kg. Na siłowni bieżnia i rowerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietkowadama
jestem na diecie od 1 marca tego roku więc jakieś 3 tyg. zmieniłam zupełnie jadłospis, trzymam sie tego nie popuszczam i ćwiczę co 2 dzień na orbitreku. Spadło 4 kg i dalej nic. trochę się martwię,że tak powoli bo mam do zrzucenia jakiś 20 kg jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze efekty po Foreverslimie można zauważyć po paru dniach brania.Chociażby zmniejszony apetyt,zero chęć na słodycze.Ja pierwszy raz zważyłam się po dwóch tygodniach brania Foreverslimu i oczom nie wierzyłam bo ubyło mi 3 kg,myślałam że mam wagę zepsutą.Jeżeli jeszcze dołożycie do tego dietę to nie ma siły abyście nie schudły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćminia
Hej dziewczyny. Ja mialam 107 kg, schudlam 10 kg przez rok ale jadlam wszystko bez podjadania, czyli nie mialam diety ale chodzilam na basen, od 3 tygodnie wzielam sie ostro za siebie i schudlam kolejne 4 kg, wykluczylam calkowicie pieczywo, makarony, ziemniaki, ryz etc...jem chude mieso i duuuuzo warzyw, jogurty...1-2 razy w tygodniu pozwalam sobie zjesc cos niedozwilonego, waga leci a ja czuje sie o wiele lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggiemeggie
Jeżeli mogę coś doradzić to zbilansowana dieta z dobrze dobrą ilością kalorii + jak najmniej przetworzone produkty z których robimy posiłki + witaminy i symbiotyk dadzą super efekty!! Może nie będzie to szybki sadek wagi, bo nie da się zdrowo szybko schudnąć, ale efekty po zmienieniu nawyków żywieniowych zostaną na stałe. ;) Lepiej schudnąć 20kg w rok niż w miesiąc, chyba że chcemy po roku mieć z powrotem +40kg. https://www.myprotein.pl/elysium.search?searc h=witaminy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ważę 102 kg schudłam już 10 kg przez 1.5 miesiąca na tej diecie http://dieta-lux.pl/44535 polecam jeśli chcesz schudnąć sporo bez dużego wysilku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okazuje się że nie ma prostszej recepty na odchudzanie niż dieta i Slimunox.Dzięki temu mi udało się schudnąc 14 kg bez zbędnego wysiłku.Sama nie mogłam uwierzyć że poszło mi to aż tak szybko biorąc pod uwagę wcześniejsze próby odchudzania.Dla mnie równie ważne jest to że nie wystąpił u mnie efekt jo-jo.Czyli odchudzanie było skuteczne i trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie lubię suplementów. Wolałabym coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie lubię suplementów. Na mnie po prostu nie działają. Chciałam zacząć się zdrowo odżywiać, ale bardzo szybko skończyły mi się pomysły, na to co jeść. Wtedy dawałam sobie spokój i przerywałam dietę. Zapisałam się na catering dietetyczny lightdiet i dopiero wtedy schudłam. Na początku czułam się dziwnie, bo byłam przyzwyczajona do podjadania i tłustego jedzenia. Trochę mi tego brakowało. Ale bardzo szybko zauważyłam pierwsze efekty. Przestałam mieć taki wzdęty brzuch, a kilogramy zaczęłam gubić po pierwszym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie rozumiem jednego. Jak można dopuścić do 50-60 kg nadwagi??? Rozumiem 10-20 maks, ale chyba każdy normalny człowiek widzi że coś się złego dzieje z organizmem i zaczyna działać! A nie wtedy kiedy już jest wielorybem którego trzeba myć szlauchem! Macie problem przede wszystkim psychiczny i trzeba zacząć od wizyty u psychologa lub psychiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też chce schudnąć ale ok 30 kg, ważę 91 przy wzroście 158. Trzy ciąże wcześniej ważyłam 54 kg. Ten kto nazywa grubsze kobiety wielorybami lepiej niech sie zamknie i nie obraża innych. Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny bo bez wzgledu na słowa innych wszystkie jesteśmy piękne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.29 sama się zamknij, grubasie. Wmawianie innym, że otyłość jest piękna to jakiś absurd - otyli ludzie są przede wszystkim chorzy a promowanie grubasów to promowanie niezdrowego stylu życia. Pomyśl sama, czy chciałabyś, żeby twoje dzieci uznały, że bycie otyłym wielorybem jest ok, bo skoro tłusta mamusia uważa, że to piękne... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę Ci polecić z całą odpowiedzialnością catering dietetyczny który jest spersonalizowany bezpośrednio pod Ciebie. Bardzo wygodne rozwiązanie. Osobiście korzystam z tego typu usługi w firmie Scandale Catering - http://scandale-catering.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×