Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakonnica2

Minus 50kg w 5 miesiecy, realne?

Polecane posty

Gość zakonnica2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie realne- takiej wagi nie można zbić ani dietą ani tabletkami- chyba że pod okiem kilku specjalistów i zajęłoby to ponad rok- żeby wypracować zdrowe nawyki żywieniowe, wprowadzić ćwiczenia i odpowiednią dietę. Ale nadwaga 50kg. kwalifikuje się do operacji zmniejszenia żołądka, wprowadzenia balona do żołądka itp. Ja się na tym nie znam, ale taka nadwaga nie nie jest możliwa do zbicia w inny sposób niż operacyjny. A już na pewno nie w tak krótkim czasie. Życzę powodzenia, wytrwałości i przede wszystkim zdrowego rozsądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska86868
20, moze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska86868
mozna nieoperacyjnie ale chyba na 2 lata trzebaby bylo to rozlozyc, zeby bylo bezpiecznie i jechac powoli w dol. A i tak bez plastyki obwislej skory by sie chyba nie obylo? a ile masz lat, ile wazysz i ile masz wzrostu? i dlaczego tak strasznie przytylas? z choroby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakonnica2
50kg to maksymalnie ale tak ze 30 musze schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakonnica2
mam 176, 34 lata, 110kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabkazielona
biorac pod uwage, ze najlepiej jest tracic max 5kg na miesiac( male ryzyko efektu j.) sama sobie policz jak dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja schudlam w pol roku 20 kg na weight watchers...wiec chyba zdrowo...ale wydaje mi sie,ze potem idzie wolniej w dol,wiec 30 przyszloby dopiero po 8-9 miesiacach,a 50 to chyba nawet do dwoch lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na moje oko
Na moje oko mozesz schudnac wiele w te 5 miesiecy ale nie 50kg. Dodatkowo jesli nawet schudniesz duzo w tak krotkim czasie to bedzie Ci strasznie trudno utrzymac te wage po diecie. Tempo chudniecia zalezy od metabolizmu itd. Jesli wczesniej sie nie odchudzalas jakos drastycznie to pewnie waga szybciej bedzie spadac. Jesli chcesz mozesz zaczac brac zelixe albo meridie bo przy tak duzej wadze bedzie Ci trudno pewnie ograniczyc jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy nzasz zasady weight wathcers..jest tu duzy topic o tym...jak chcesz jakies tabele itd,to pisz: madzia6@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elamela
chyba balonik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meridie?pogielo cie?? moja kuzynka ma 163cm i wazyla 96kg!podobnie wiec jak autorka..bez problemu schudla 33 kg na weight watchersach,bez zadnej chemii..chcecie ja zabic? weight wathcers pozwala ci jesc do syta,co bardzo pomaga przy takiej wadze..wiekszosc owocow i warzyw moze jesc ile chcesz,kartfofle,ryz itd liczy sie tyle samo za jedna porcje,niewazna wielkosc...moim zdaniem to dobra dieta dla baaardzo otylych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łot de fak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25kg is lost
ja schudłam 25kg w ciągu 3 miesięcy, ścisła dieta, przez ten czas nie miałam w ustach zadnego słodycza, plus mega dawka ruchu. min 3 godziny jazdy na rowerze bo to były wakacje. Z rozmairu 46 weszłam w 38. I efekt utrzymuje do dnia dzisiejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na moje oko
tak szczerze.... to byla tylko moja propozycja i nie musisz zaraz sie wymadrzac mowiac ze mnie pogielo. I spokojnie bez przesady jeszcze nikogo te leki nie zabily. Jesli sie je stosuje pod kontrola lekarza i z glowa to wszystko jest ok. Wedlug mnie pomagaja bardzo w poczatkowej fazie odchudzania. Ja dzieki nim uniknelam tzw rzuciania sie na lodowke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejho
ja schudlam 30 od lutego 2008, zdrowa dieta( duzo warzyw owocow i tylko chude miesko) musi to byc madra dieta, przystosowana do ciebie, i oczywiscie sport( na poczatek spacery 30-60 min dziennie dziarskim krokiem.... potem to co ci najbardziej odpowiada), ja mam 175 wazylam tyle co ty, zostalo mi 10kg, ale to juz teraz pikus, bo zmienilam nawyki zywieniowe i waga leci wlasciwie sama, jak bedziesz chudla powoli to schudniesz trwale, powodzenia!!!!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszeeeee
rzucanie sie na lodowkę spowodowane jest tym ze sie ma zle skomponowane posilki i je za rzadko albo drastycznie malo:( ale oczywiscie lepiej na skroty i po meridie, zamiast sie nad soba zastanowic trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dizel
a ja waze 200 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejho
slodyczy wlasciwie nie jadlam, czasami lody tylko, weight watchers tez jest fajny!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na moje oko
tutaj nie chodzi o zle skomponowane posilki. Bywalam na dietach skomponowanych dla mnie przez dietetyka i tez czasami po prostu keidy sie denerwowalam, mialam stresujace dni po porstu rzucalam sie na jakies slodycze itd. A wierzcie mi ze przy duzej wadze naprawde bardzo trudno jest odrazu przejsc na zdrowa diete i odmaiwac sobie tych wszystkich pysznosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he is evil
moja mama ograniczajac pieczywo, makarony, slodycze schudla w dwa miesiace prawie 20 kg. Ale prawda jest taka ze im wiecej masz do zrzucenia tym szybciej sie to zrzuca. wiec moze uda Ci sie w trzy miesiace zrzucic te 20 kg ale potem z pewnoscia nastapi zastoj & trzeba bedzie sie mocniej postarac ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakonnico
W 5 miesiecy nie ale jezeli do tej pory zyłas z tymi kilogramami to kolejny rok na drodze do celu nie powinien cie przerażać. Znam osoby które schudły tyle ile sobie zamierzyłyas i naprawde utraciły kilogramy bez efektu jo-jo. Zaczynaja zycie na nowo i trudno uwierzyc ze kiedys miały taka nadwage.To jest mozliwe, jednak nie łatwe. Trzeba cwiczyc, byc aktywnym a tu potrzebna jest samodyscyplina i odwaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczera prawda.
ozsz kurwa ale kaszalot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schudłem ze 155 na 120 w ciągu 4 m-cy, ale była to prawdziwa głodówka. Nie było efektu jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź to lekarza. Ustali ci dietę i po sprawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dieta Gacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja schudłam 30 kilo w 2,5 miesiąca. :) Także jak najbardziej realne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że z dużej wagi można spokojnie 20 kg w 2 miesiące schudnąć. Ja schudłam w miesiąc 10 , a teraz zobaczę jak pójdzie to dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wyglądała Twoja dieta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×