Odpowiedz na ten temat

Naturhouse Ruda Śląska Opinie

• gość 2015.04.22 [07:51]
    Mam na myśli to centrum przy ulicy 1 Maja 35.
    Zna ktoś? Korzystaliście z ich pomocy?
    W okresie zimowym sporo przytyłam i chciałabym do wakacji doprowadzić się do jako takiego stanu.
    Chciałabym znać wszelkie szczegóły i szczególiki na temat tego miejsca.
    Ciągle się reklamują w telewizji i zachęcają, ale jestem ciekawa czy to wszystko jest wiarygodne usmiech.gif
  • gość 2015.04.22 [07:55]
    No ja jestem bardzo zadowolona usmiech.gif Przygodę z nimi zaczęłam jakoś po wakacjach , a dziś ...
    20 kilogramów mniej usmiech.gif
    Powiem Ci tak.. jeśli jesteś nastawiona na poważne odchudzanie, to nie mogłaś lepiej trafić.
    Fakt - reklamują się i to dość mocno i nie bez powodu.
    Ich metoda trzech filarów w moim przypadku zadziałała.
    Przyjmuję tu świetny dietetyk usmiech.gif
    A ile chcesz schudnąć?
  • gość 2015.04.22 [08:01]
    No ja chciałabym schudnąć około 10 kilogramów, tylko nie wiem czy za późno się nie obudziłam, skoro Ty zaczęłaś już po zeszłorocznych wakacjach...
    jezyk.gif
  • gość 2015.04.22 [08:03]
    Na spokojnie usmiech.gif
    Pierwszy etap to odchudzanie, zrzucanie kilogramów, a później przyzwyczajanie się, stabilizacja wagi , więc dlatego tak napisałam.
    Ja dzięki Naturhouse całkowicie zmieniłam swoje nawyki żywieniowe i z powodzeniem trzymam się wagi oczko.gif
    Umów się na wizytę i zobacz co mogą Ci zaoferowaćoczko.gif
  • gość 2015.04.22 [08:09]
    Pamiętaj, że każda wizyta kosztuje ok. 100 zł. Wizyty są co tydzień. 3 miesieczna kuracja to koszt ok 1 200 zł
  • gość 2015.05.22 [07:01]
    Spoko oczko.gif
    Coś za coś oczko.gif Najważniejsze dla mnie jest to, że faktycznie odchudzają, pomagają człowiekowi zrzucić zbędne kilogramy, odrzucić złe nawyki żywieniowe.
  • gość 2015.06.12 [07:47]
    Punkt godny zaufania. Uważam, że jeśli ktoś chce naprawdę schudnąć i zależy mu na profesjonalnej opiece i kontroli, to będzie zadowolony.
    Pozdrawiam.
  • joannak8 2015.07.22 [07:29]
    Kurde sama nie wiem, moja koleżanka niby schudła dzięki nim i z tego, co widziałam to naprawdę sporo, no ale czy w moim przypadku też tak będzie....
    EH ;P
    Mam dosyć już tego tłuszczyku na brzuchu..
    A może zacząć brzuszki robić? smiech.gif
  • gość 2015.07.22 [13:56]
    Paskudna reklama!!!!!!
  • gość 2015.07.22 [13:59]
    A 1200 zl to juz bym wolala wydac na dietę dowozona , fitness i basen.a nie na spotkania w natur house.i tak gotowac trzeba samemu i bulic za skladniki.rownie dobrze mozna poprosic przyjaciolke zeby kontrolowala ci wage i postepy raz w tygodniu jesli bez tego typu motywacji nie jestes w stanie schudnac.
  • gość 2015.08.13 [09:27]
    1200 zł ?
    Nie wydaje mi się ... orientowałam się ile kosztuje coś takiego i o takiej cenie nie było nigdzie mowy.
    Przyznam, że ja mam mieszane uczucia co do Naturhouse, ale mam koleżankę, która jest np. mega zadowolona.
    No i powiem wam, że faktycznie schudła.
    Trochę jej zazdroszczę i na razie sama walczę z odchudzaniem, ale jeśli sama sobie nie pomogę, to spróbuję powalczyć z Naturhouse.
  • gość 2015.08.13 [11:56]
    1200 za miesiąc??? ależ naciągacze o jacież pierdzziele
  • gość 2016.09.26 [18:18]
    ja się odchudzałam kilka lat temu ze Studio ENergia. Normalnie. bez supli, bez wciskania zup w pudełkach. Schudłam 14 kg z dietetykiem i trenerem... i cena też mnie nie zabiła, a produkty kupowałam normalnie w sklepie; i do tego miałam ćwiczenia;
  • AniaZk 2017.04.25 [21:18]
    Ja chodzę na 1 Maja na Halembę i wreszcie chudnę... Faktycznie, wizyty ok. 100zł, ale przynajmniej widzę efekt. Oni twierdzą ,że się utrzyma po etapie stabilizacji. Schudłam 8 kg, ale muszę jeszcze ok. 5.
  • gość 2017.09.12 [18:22]
    Ja miałam diete od dietetyka z Wirku, Domino - fitness;
    czekała mnie operacja kolan; namówiłl mnie na aktywność fizyczną;
    i po zrzuceniu wagi, zniknął problem kolan;

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...