Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćmalenka

Naturhouse w Warszawie

Polecane posty

Gość gośćmalenka

Chciałabym się do nich umówić na spotkanie w sprawie diety. Miał ktoś do czynienia z Naturhouse w Warszawie, przy ulicy Gdańskiej? Jeśli tak, to proszę o opinię - czy warto, czy jest sens w ogóle się zapisywać, jak podchodzą do klienta, jak cenowo to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka58
Ja mam dobre doświadczenia. W sumie to dzięki Naturhouse spojrzałam na odchudzanie zupełnie inaczej. Okazało się, że Naturhouse wie jak pomóc pacjentowi schudnąć trwale i co najważniejsze bezpiecznie. Powiem Ci jeszcze , że w Naturhouse stawiają na indywidualność. Plan diety jest dostosowany do Twoich upodobań, i nade wszystko są liczne spotkania z dietetykiem, więc ja osobiście jak najbardziej polecam! :) Cenowo - nie jest drogo tak jak w innych centrach dietetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodzilam do nich. najpierw robia pomiary, daja na kazdy tydzien menu (jest mnostwo ich w necie) i karza kupowac ich produkty wspomagajace - i tu jest haczyk bo niby wszytsko darmowe poza tymi produktami, co tydzien wydajesz ok 100zl na to. a te przepisy sa srednie. jesli ktos potrzebuje aby co tydzien ktos go mierzyl i wazyl (takiej mobilizacji) to moze sie sprawdzic. a jesli nie to sciagnij przepisy bo te ich specyfiki to marnowanie kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiakoko
Ja w sumie nie korzystałam z usług, ale słyszałam od mojej przyjaciółki same pozytywy na temat tego punktu. Przyjmuje tam Pani Agnieszka, która jest godna zaufania. No moja przyjaciółka schudła sporo, co widać po sylwetce i nie widzę, żeby efekty jojo się pojawiały, więc dla mnie to najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku taka kontrola, odpowiednio dostosowana dieta i opieka specjalisty się sprawdziła. Prócz diety i opieki masz odpowiednią suplementację, która wspomaga odchudzanie, więc odchudzanie odbywa się naprawdę profesjonalnie. Prawda jest taka, że trzeba wydać trochę pieniędzy - około 500 miesięcznie, ale naprawdę warto. Jeśli masz zamiar się odchudzać na własną rękę, to nie polecam..... Wiem jak to się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie warto,a to dlatego, że masz pełno kompleksową opiekę ze strony specjalisty - tak na marginesie - Pani Agnieszka to świetna kobieta - wyrozumiała, życzliwa, potrafi słuchać, fachowo doradzić i jest oparciem na każdym etapie odchudzania. Mnie bardzo pomogła. Naprawdę bardzo jestem jej wdzięczna za wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklamują się przekonująco i w sumie mnie też przekonali w jakiś sposób. Na razie stosuję się do diety, stosuje się do ustalonej suplementacji - bardzo podoba mi się to, że jest co tygodniowa kontrola dietetyka. Spotkania w Naturhouse są dla mnie bardzo budujące. Więc tutaj nie tylko dbają o odpowiednie odchudzanie, ale przede wszystkim o świadomość psychiczną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza1976
Wszystkim polecam i paniom i panom! My z mężem razem postanowiliśmy zacząć walkę z naszą nadwagą. Profesjonalna pomoc ze strony dietetyka no i doskonale opracowany plan żywieniowy. Zarówno ja tak i mąż zgubiliśmy zbędne kilogramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga122
Nie korzystałam. Ale w Poznaniu w klinice Esthetique przyjmuje kosmetolog Pani Bogusia Pniewska, osoba o ogromnym sercu do wykonywanej pracy i kobieta, która motywuje jak nikt inny! Dzięki programowi wyszczuplającemu "uszytemu na miarę" specjalnie dla mnie schudłam 7 kg do tej pory i nie zamierzam na tym poprzestawać. Życzę, żebyś znalazła swojego idealnego dietetyka jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ynek
Byłam w centrum NaturHouse na Puławskiej. Muszę przyznać że rozwiązanie rewelacyjne. Dieta skuteczna, smaczna i zdrowa. Suplementy całkowicie naturalne. Ja jestem super zaskoczona efektami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka559
Ja również chodziłam do Naturhause i powiem tak na początku wszystko bardzo pięknie cotygodniowe wizyty dodatkowo suplementy i tak mijały miesiące a ja zamiast gubić kilogramy to miałam problem z bólem brzucha i to silnym dlatego zrezygnowałam ponieważ nie będę się męczyć. I tak szukałam alternatywy bo przecież chciałam schudnąć a sama jakoś nie dawałam rady i tak kupiłam Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl i jestem z niego bardzo zadowolona nie mam bóli brzucha a co najważniejsze waga spada bardzo sprawnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banika21
Ja jestem bardzo zadowolona z efektu odchudzania w NaturHouse. Byłam na Puławskiej i bardzo sympatyczni ludzie. Polecam zdecydowanie. Dieta zdrowa i smaczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Worna39
Ja zdecydowanie polecam Naturhouse. Ja również wybrałam centrum na Puławskiej. Bardzo sympatyczny i z wiedzą dietetyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinia
Na Gdańskiej nie byłam, ale na Puławskiej już tak. Ale podejrzewam że to nie robi wielkiej różnicy bo każde centrum musi mieć jakieś zasady i standardy. U mnie odbyło się bez żadnych problemów, chudłam jak zapowiedziano. teraz mam fajną figurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oadaa
Na Puławskiej są fajnie ludzie. W ogóle centrum NaturHouse dba o to aby ich pracownicy byli wizytówką firmy... Dietetycy to specjaliści... Schudłam 10 kilo w przeciągu 3 miesięcy... to jest wynik. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×