Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oszukana przez NEWAYFITgość

NEWAYFIT catering dietetyczny ostrzeżenie!!!

Polecane posty

Gość oszukana przez NEWAYFITgość

Moi drodzy, chciałabym Was ostrzec, abyście nie decydowali się na zakup diety w tej kiepskiej firmie. Ja niestety skusiłam się na zakupy przez groupon, do którego zgłosiłam reklamację - bezskutecznie, gdyż pośrednik umywa ręce. Oto treść reklamacji, najlepiej oddaje to, co wyczynia NEWAYFIT: Zamówiłam catering dietetyczny w firmie Newayfit kupując za pośrednictwem Państwa serwisu - kupon na 60 dni pełnego wyżywienia. Realizacja zamówienia rozpoczęła się dnia 4 lutego 2015 r., dieta 1500 kcal. W dniu 19 lutego nie został mi w ogóle dostarczony zestaw. Po wielu próbach kontaktu udało mi się w końcu dodzwonić do właściciela, który obiecał mi, że w ramach rekompensaty zapewni mi 5 dodatkowych dni wyżywienia gratis, uznałam tę propozycję za satysfakcjonującą. 20 lutego, czyli dnia następnego, zestaw dotarł z bardzo dużym opóźnieniem, właściciel Newayfit nie odbierał telefonu ani nie odpowiedział na moje zgłoszenie emailem. Zgłosiłam zatem u Państwa reklamację nr 926876, którą nikt się nie zajął (przypominam, że jest 6 marca, czyli minęły ponad dwa tygodnie). Chciałabym tę reklamację rozszerzyć, gdyż sposób prowadzenia diety przez Newayfit jest skandaliczny. Dieta jest skrajnie nieurozmaicona – obecnie zrealizowano 20 dni diety, w trakcie krótych 18 razy na II śniadanie był serwowany jogurt (przeważnie z płatkami owsianymi). Jak wynika z poniższych emaili zgłaszałam tę kwestię do Newayfit i nikt nie raczył odpowiedzieć na moje wiadomości. Wczoraj zaserwowano wreszcie inne danie (jak podejrzewam, powodem były moje interwencje), dzisiaj znowu powrócił nieśmiertelny jogurt i płatki. Dodatkowo, porcje są bardzo małe (mam porównanie z innymi firmami cateringowymi w diecie 1500 kcal) i ewidentne są wysiłki Newayfit, aby maksymalnie zaoszczędzić na produktach – w tym tygodniu na obiad były „kotleciki z indyka”, których głównym składnikiem był ryż (a zatem obiad składał się z ryżu z pęczakiem). Przez ten tydzień codziennie „dodatkiem warzywnym” do obiadu była czerwona papryka pocięta w paski. Niestety, osoby gotujące (gdyż ciężko przyznać im miano kucharzy), nie znają się na swoim fachu i przygotowują bardzo niesmaczne, kwaśne, gorzkie i mało zróżnicowane, nudne posiłki. Podsumowując – właściciel oszczędza, jak może, oszukuje klientów, nie odpowiada na skargi i udaje, że realizuje zamówienia. Z tak fatalną firmą cateringową jeszcze nie miałam nieprzyjemności współpracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obfotografuj i zważ co przysyłaja - może da się to policzyc, czy jest te 1500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile kosztuje taki catering na 2 miesiące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana przez NEWAYFIT
zależy, czy z kuponem, czy bez - ja kupiłam 60 dni za 1899 zł, więc jestem do nich uwiązana (dzisiaj jest 21 dzień). jakbym zapłaciła za taka żenadę stawki, po których sobie liczą normalnie, to bym chyba oszalała z wściekłości. dzwoniłam, telefon wyłączony, na maile nikt nie odpowiada. kpina w żywe oczy. będę codziennie robić zdjęcia zestawów I liczyć calorie, ale to jest paranoja - kotlety z indyka, gdzie prawie nie ma indyka, bo dopchali ryżem, a do tego pęczak I nieśmiertelna paprika w paskach (kupili pewnie zapas w biedronce I dorzucali do wszystkiego, dopóki im się nie skończył). w życiu u nich nic więcej nie zamówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o rany strasznie drogo, synteza nauki z naturą :) ale ściema na stronie: Kluczowym elementem poprawnie skomponowanego posiłku jest odpowiedni dobór produktów pod kątem ich korzystnych dla organizmu właściwości. Całodzienne zestawy posiłków muszą dostarczać wszystkich niezbędnych substancji odżywczych w formie przyjaznej dla zdrowia. W naszej karcie odnajdziecie Państwo m.in. : Łososia który obfituje w kwasy tłuszczowe omega-3, których znaczenie dla naszego organizmu jest trudne do przecenienia. Obniżają one ryzyko zachorowań na raka, chronią przed chorobami serca, działają przeciwzapalnie, a nawet pomagają w leczeniu depresji. Kaszę jaglaną która jako nośnik węglowodanów jest jednocześnie zasadotwórcza przez co przeciwdziała zakwaszeniu organizmu które prowadzi do wielu schorzeń jak np. dna moczanowa. Quinoa, czyli komosa ryzowa, przez Inków określana mianem świętego zboża, która oprócz węglowodanów zawiera pełnowartościowe białka oraz jest bogatym źródłem wapnia, fosforu i żelaza. Kurkuma, Imbir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana przez NEWAYFIT
łososia to tam na zdjęciu zobaczysz... mięsa zawsze tyle, co kot napłakał, a na obiad NIGDY (przez miesiąc) nie było ryby (powinna być co najmniej 2x w tygodniu). tego osławionego jogurtu jest mniej więcej 70 ml + dosłownie łyżka płatków owsianych (nie musli, musli to nie są same płatki owsiane). napisałam im kolejną reklamację (przez email, bo telefon jak zawsze wyłączony) - przez tydzień porobię zdjęcia, codziennie reklamacja, a w poniedziałek składam pozew. tak się składa, że pracuję w kancelarii prawnej, jednej z najlepszych na świecie :-) mieli pecha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala999
Oszukana, ja co prawda dietę już skończyłam ale też chętnie bym ich pozwała. Dasz jakieś wskazówki - zachowałam nie dostarczone odstąpienie od umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile schudłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to faktycznei kaszana - ja jestem na cateringu w Poznaniu z firmy Fitway i jestem zachwycona - wzięłam 1200 kcal. Posiłki sa bardzo urozmaicone, nie za duże, bo to przecież tylko 1200 kcal, ale idzie się najeść. Widać, ze wszystko jest świeże i na bieżąco robione, nie z gotowców. Jestem u nich od prawie 4 tygodni i co najwyżej to może z 3 razy powtórzyła się kolacja w formie sałatka z fetą, a tak to za każdym razem jest coś innego i gotują pysznie. Sporo kiełków, posypek ze słonecnika lub pestek dynii. Dostawy są na czas, kontakt fenomenalny - na każdy mój e-mail była zawsze odpowiedź w tym samym dniu. Dostępny jest także dietetyk i na mój e-mail, pani dietetyczka oddzwoniła jeszcze tego samego dnia. Fakt, że kosz jest sporo wyższy niż w Newayfit przez Gropuon (zapłaciłam coś ok. 1500 zł za 31 dni), ale najwidoczniej po prostu jakość musi kosztować. Nie dajcie się zwieźć tanimi cateringami - oni naprawdę muszą używać dobrych, świeżych produktów, zapakować to i dowieźć - to nei moze więc kosztować 30 zł/dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćesjka
To jest dieta a nie mcdonald .Ja jestem zadowolona i moi znajomi tez wiec nie sciemniaj. Dieta jest nie dla ciebie bo to sposob zycia a nie cud. Wiecej cwicz mniej jedz i to dla ciebie rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala999
Widzę że właściciel firmy się uaktywnił. Dziękuję za dobre rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też korzystam z NewayFit i mam dokładnie takie same (FATALNE) odczucia. Mam porównanie z innym dostawcą cateringu i tam nie mogłam narzekać, nie chodziłam głodna, była różnorodność i nawet "głód słodyczowy" zaspokajali dietetycznymi wynalazkami. NewayFit codziennie serwuje kurczaka z ryżem, z warzyw głównie papryka i rzepa (1), ten jogurt z płatkami - to totalny dramat. Wszystko jest jałowe i bez smaku. Najgorsze że w ogóle nie ma z nimi kontaktu! TRZY RAZY dostawa przyjechała dopiero po interwencji telefonicznej - jak już byłam w pracy więc nic mi po niej! i też się sfrajerowałam kupując od razu 60 dni. koszmar :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się nad złożeniem skargi u rzecznika praw konsumenta - znam takich którzy wygrali taki spór! Może ktoś chce sie dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowna Pani Agnieszko Grajewska, Oczywiście rozumiem, że w celu dodania nieco dramatyzmu sytuacji nie zamieściła Pani mojej pełnej odpowiedzi na reklamację gdzie poinformowałem Panią, że otrzyma Pani od nas zwrot za niewykorzystany okres diety. Co do Pani opinii to polecam "Żywienie człowieka zdrowego i chorego" pod. red. Jana Gawęckiego i zapoznanie się z założeniami zbilansowanej diety. Każdy produkt który jest w diecie nie znajduje się w niej bez przyczyny i na pierwszym miejscu jest zdrowie Klienta, natomiast wrażenie niedosmaczenia wynika z niedosalania przez nas potraw i przestrzegania przez nas zalecanej zawartości sodu w diecie. Tak znienawidzone przez Panią jogurty naturalne są doskonałym źródłem wapnia i tak naprawdę konkurencyjne firmy które nie serwują produktów mlecznych minimum raz dziennie nie są firmami z cateringiem dietetyczny a jedynie przygotowują całodzienne wyżywienie. Pani reklamacja wpłynęła 03.03 więc nie minęło wspomniane przez Panią 14 dni. Dodam, że oskarżenie mnie o dodanie jednego z powyższych komentarzy jest nieco nie na miejscu ponieważ do wyrażenia swojej opinii nie muszę zasłaniać się żadnym pseudonimem. Pozdrawiam Łukasz Pągowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to zwykle bywa prawda leży po obu stronach, ale - Ja jestem na cateringu dietetycznym w innej firmie od praiwe miesiąca i mimo, ze jogurt też jest serwowany prawie codziennie (a to w formie dodatku do sałatki, a to jako koktaj z owocami, a to jako sos do naleśnika itp.), to przez 4 tygodnie żaden posiłek się nie powtórzył. Zatem serwowanie w kółko na śniadanie musli z jogurtem nie jest tu żadnym wytłumaczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana przez NEWAYFIT
Panie Łukaszu, Nie ja zasugerowałam, że to Pan się wpisał powyżej. Napisałam również, że czekam na zwrot pieniędzy (mam nadzieję, że znajdą się na moim koncie jak najszybciej) - chyba logiczne jest zatem, że obiecał Pan zwrócić pieniądze. Jak widać po wpisach na temat usług świadczonych przez Pana firmę - opinie są zbieżne, co powinno dać Panu do myślenia nt. prowadzenia działalności w przyszłości, bez wciskania ludziom nudnego I jałowego wyżywienia. Trzeba naprawdę być skrajnym arogantem, by twierdzić, że tak nieurozmaicona dieta jest właściwa dla człowieka I podpierać się przy tym książkami. Zapewniam Pana, że w żadnej książce nie znajdzie Pan informacji, że należy jeść ciągle to samo, wręcz przeciwnie. Dobry dietetyk powinien takie rzeczy wiedzieć. Zadziwia mnie Pańska buta - należało się przyznać do błędu I zmienić sposób prowadzenia cateringu - może warto by było się przyjrzeć, jak robi to konkurencja, bo zapewniam, że biją Państwa na głowę. Ponadto, jak widać z wypowiedzi, inne osoby również nie mogły się z Panem w żaden sposób skontaktować, nie odpowiada Pan na emaile, a telefon kontaktowy jest wiecznie nieczynny. Odpowiedział Pan dopiero na mój, gdyż zagroziłam Panu pozwem sądowym (zapewniam, że złożyłabym go I wygrała sprawę), jak również zmusiłam Groupon do interwencji. Wydawało się Panu, że jest Pan bezkarny? Nie wie Pan nawet, w jak wielkim błędzie Pan się znalazł. Pozdrawiam I życzę przemyślenia sprawy. Agnieszka Grajewska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie Łukaszu Pągowski, Wysłałam do Pana wczoraj maila z reklamacją, ponieważ groupon umywa od tego ręce. Może Pan raczy na tę reklamację odpowiedzieć, skoro ma pan czas przeszukiwać fora to i na reklamacje powinien Pan znaleźć czas. Wcale nie chciałam już dzis otrzymywać dostawy cateringu, bo chcę przerwać tę umowę, a tu ani odpowiedzi od Pana i bez sensu dostawa pod moimi drzwiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana przez NEWAYFIT
U mnie dostawy przerwane, natomiast zwrotu na koncie brak. Koleżanko z gory - napisz na stronie FB do Groupona, rusza ich, jeśli więcej osób ma szansę zobaczyć, że umywają ręce od ewentualnych problemów z usługodawcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mkm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, Uważajcie i nie kupujcie tego świństwa. tego się nie da jeść. Skuszona przez groupona kupiłam na próba na 10 dni i dramat. takiego syfu nie da się przełknąć. Nie można dodzwonić się po podany numer telefonu. Milczy. Posiłki bardzo złej jakości, codziennie to samo, jakiś koszmarny sos. I UWAGA!!! W jednym z posiłków- naleśniki znalazłam coś na kształt..plasteliny!!! Poza tym kołatania serca, których nigdy nie miałam na innej diecie. To był mój 4 katering. Ewidentnie właściciel jest nastawiony na maksymalny zysk. Ostrzegam nie kupujcie. Inne firmy za tę kasę robią naprawdę przyjemne żarcie. ja już kończę dietę bo schudłam 10 kg, ale na innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana przez NEWAYFIT
ja dostałam zwrot kasy - żenujące, że trzeba się posuwać do pewnych ruchów, żeby tak to się skończyło. a przecież wystarczyło wziąć pod uwagę głosy klientów i wszyscy by byli szczęśliwi. w taki sposób długo się działalności nie pociągnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobre jedzenie i kontakt bez problemow . mentalnosc polakow i brak swojego zycia. pozdrawiam i dzieki za diete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mentalnosc polakow i brak swojego zycia" Ktoś tu stosuje manipulację. Ludzie, którym nie podobał się Newayfit, wyraźnie napisali, co im się nie podoba. Na miejscu właściciela wzięłabym te głosy pod uwagę, to cenny feedback, firma może tylko zyskać, jeśli będzie uwzględniać zdanie klientów. A nie sugerować, że wina tkwi po stronie "mentalności" i narodowości (zabawne) korzystających z diety. Firmy wydają krocie na badania marketingowe, a ktoś szczerze napisze, co myśli, to odwraca się kota ogonem przypisując klientowi złe intencje. Bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klientod2014
Catering rewelacja nie rozumiem opini aha pewnie lowcy promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4
dieta ok 7/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to znaczy łowcy promocji? w tym kontekscie moga sie tylko cieszyć, że nie zapłacili więcej... a może trzeba się zastanowić czemu firma sprzedaje swoje usługi na gruponie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nie sprzedaje na grouponie. Widocznie było dużo skarg i nawet ze zniżką ludzie nie chcą tego kupować. Ciekawe kto kupi bez zniżki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wola
Bardzo dobre posilki w dobrej cenie pozdrawiam Wola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To samo ID w comment od negatywnych osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×