Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ocet jabłkowy pomaga na zrzucenie wagi

Polecane posty

ja zaczynam od jutra pilam kiedys , teraz czekam az sie skonczy urlop i ta pani otworzy zielarski , chyba jutro juz ma byc otwarty wiec pojde i zakupie i zaczne pic znowu , mnie po occie nie chcialo sie bardzo jesc , no i mialam diete tez wtedy , wiec chudłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hah. mam koleżankę która kiedyś o tym usłyszała i jadła tylko wafle ryzowe i chrupkie pieczywo maczane w occie. Haha.. namęczyła sie a i tak nic nie schudla.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Argo
Może któraś z pań próbowała diety intermittin fasting może dosyć drastyczna ale efekty są super wg mnie . Ja dużo ćwicze na siłowni i przy redukcji sprawdziła się bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak. Wspomaga metabolizm- na moje zaparcia jest idealny. Podobno też zbija tłuszczyk z brzucha. Tylko kup ekologiczny, żebyś chemii nie piła. I nie za dużo, bo to jednak ocet;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak z miesiac bede piła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej,ja tez zaczelam od dzis pic ocet jablkowy-2lyzki na szkoanke wody,3razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola_gr
Hej dziewczyny, ja ocet piłam grubo ponad miesiąc, teraz na niego patrzeć nie mogę :P Wyglądało to tak, że dwie łyżki wlewałam do szklanki z wodą i taką szklankę wypijałam rano na czczo i wieczorem, tuż przed snem. Jedyne co mi się poprawiło to zniknęły zaparcia i poprawiła mi się cera... A tak to waga nie ruszyła ani gram. Ale nie zniechęcajcie się, bo każda ma inny organizm i na każdą może podziałać inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Probowalam tego, niestety zero efektow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba działa ale są minusy
długo trzeba czekać na efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomaga w zastosowaniu wraz z dietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataszynka
Na zrzucenie wagi najlepiej działa odpowiednia dieta i zdrowe odżywianie się. Ja zaczęłam swoją przygodę z odchudzaniem od http://www.polskatimes.pl/artykul/3693990,jak-szybko-schudnac-i-miec-plaski-brzuch,id,t.html Mi pomogło, właśnie dzięki wiedzy z tego artykułu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pomaga!! Co wiecej, wypity nie przed posilkiem moze zaszkodzic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo9999
Zainwestowałam w tamtym miesiącu w Regenerum Vitae i jak na razie jestem dobrej myśli. Czuję się lepiej, na pewno w końcu coś się ruszyło u mnie jeśli chodzi o przemianę materii, no i też nastrój poszedł w górę. Sam preparat to głównie ostropest plamisty, guarana i morszczyn, także same naturalne elementy, bez sztucznych wstawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×