Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Elfetka1220

Odchudzanie ! Motywujemy się nawzajem !

Polecane posty

Gość odchudzamsiee
dasz rade! musi sie udac! bylam nad diecie kopenhaskiej, ale fekt jojo murowany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na www.edietetyk.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz to u mnie trwa miesiąc. była w centrum odchudzania i odżywiania. Nauczyli mnie jak komponować posiłki, dostałam suplementację, ćwiczę 4 razy w tygodniu. Jak na razie rezultaty są fajne . 4 kg poszły, jeszcze 6 zostało. Jest bez stresowo, bez głodówek. Bez problemu daję radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli poważnie myślimy o zrzucaniu zbędnych kilogramów i spalaniu tkanki tłuszczowej to trzeba działać wielotorowo. Ja na swoim przykładzie wiem, że takie podejście jest najlepsze i przynosi trwałe rezultaty. Oczywiście samo "odchudzanie" to za mało. Zmiana diety jest potrzebna, ale dobrze jest też skorzystać z jakiegoś bezpiecznego spalacza tłuszczu http://www.body4you.pl/produkty/dyscypliny-sportu/odchudzanie,2,1255 Ja wybierałam suplementy w tym sklepie ze względu na wybór sprawdzonych (czyli bezpiecznych) marek tego typu wspomagaczy. Do tego warto też dołożyć wysiłek fizyczny i w relatywnie krótkim czasie efekty są widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gizlea578
ja chodziłam do dietetyka i jakoś nie pomógł mi zbytnio.... czułam się ciągle senna ;/ to było dla mnie bardzo męczące... W końcu zaczęłam szukać jakiegoś suplementu i znalazłam Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl i jestem dopiero teraz zadowolona z wyników mojego odchudzania w miesiąc 8kg mniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniizunia202
Zamówiłam właśnie suplement Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl z tej stronki po wpisie koleżanki wyżej zdecydowałam się suplement przyszedł we wtorek;) i już od wtorku go przyjmuję;) czuję się lżejsza nie wiem czy to zasługa tego suplementu czy to w mojej głowie ale jest dobrze;) napisze do was za tydzień;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie stosowałem diety tylko suplement diety IQacai i dzięki niemu schudłem planowane 15 kg w niedużym czasie,polecam go wszystkim,którzy chcą zobaczyć mniejszą liczbę na wadzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia330
Ja byłam na diecie 1600 kcal i stosowałam suplement diety IQacai,w ciągu kilku tygodni straciłam całe 8 kg,polecam Wam wszystkim IQacai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zainwestować w suplement Iqacai - 2 miesiące i 6 kg mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam suplement Slimunox i przyznam, że pozytywnie się zaskoczyłam, po 2 miesiącach kuracji 8 kg mniej! Rewelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×