Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Annanprywatny

Odchudzanie na śniadanie

Polecane posty

Cześć Większość z Nas stosowało różne diety ale wiele z tych diet zawiodło. Chciałam zapytać panie i panów którzy mają juz za sobą wiele metod odchudzających wypróbowanych na sobie co tak na prawdę zawiodło ze nie udało się schudnąć. Jakie problemy uniemożliwiają w odchudzaniu i czego chcielibyście dowiedzieć się od osób które skutecznie straciły zbędne kilogramy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak systematyczności i przeświadczenie, że jak się ćwiczy to przecież można sobie pozwolić od czasu do czasu na chwilę przyjemności :) brak konsekwencji w podjętej decyzji jest zabójczy - zdecydowanie, dla każdego próbującego zrzucić chciażby pół kilograma. Dopiero przy turbodoładowaniu, z którego się strasznie śmiałem, bo moja dziewczyna mi kupiła iqacai w prezencie, że niby taki hit i cudo, waga ruszyła i wtedy złapałem wiatr w żagle.. wiec dla każdego coś innego może być motywacją, teraz mam przy 190cm 102kg na liczniku i ciągle buduję jeszcze masę mięśniową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prywatnyannan
Dzięki za odpowiedź :) Zapraszam wszystkich do opisywaniu swoich nieudanych prób odchudzenia. Jakie napotkaliście problemy, co was zniechęca czego brakuje według was w tych wszystkich metodach odchudzania? Sama miałam problemy z nadwagą i stosowałam różne metody. Nie uważam że były złe, każda metoda działała inaczej lub w ogóle. Głównie chodzi o to żeby zrozumieć siebie, swoje ciało które bez przerwy daje nam sygnały o których my nie wiemy. Podążamy za co raz nowszymi metodami odchudzania a nie skupiamy uwagi na tym co istotne. My jesteśmy najważniejsi i to każdy z nas powinien sam ustalić swoją metodę odchudzania, słuchając samego siebie. Dlaczego mamy stosować jakieś wymyślne diety których ciężko normalnemu człowiekowi stosować dłużej niż tydzień. Podzielcie się swoimi problemami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Natalia
MI w odchudzaniu bardzo pomogło zastosowanie Slimunox. 3 miesięce i nie mam nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Dorota
Mi bardzo w odchudzaniu pomogło zastosowanie Foreverslimu. Jak dla mnie są to jedne z najlepszych tabletek wspomagających ten proces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie najskuteczniejszą metodą okazało się zastosowanie Slimunox w trakcie diety.Bardzo przyspieszył przemianę materii do tego prawie wcale nie miałam ochoty na słodycze ani kiepskie jedzenia.Pomógł bardzo zmienić moje złe nawyki żywieniowe.Schudłam sporo a o efekcie jo-jo nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystałam z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 i schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzeźbiłam ciało,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez trenerów i dietetyków,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bożena
MOim zdaniem śniadanie jest najważniejsze, sama się odchudząłam, nawet stosowałam Slimuniox ale śniadanie był nazwijmy to patrząc na kalorycznośc najważniejszy posiłęk dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Amelia
Jak dla mnie obecnie bez dodatki odpowiedniego suplementu, a ja na przykład za taki uwążam Slimunox, nie ma możliwości o jakiś efektowny sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W trzy miesiące pozbyłam się 14 kg.W końcu od wielu lat czuję się ze sobą dobrze.Mam tylko nadzieję że już nigdy więcej nie będę musiała brać Slimunox lub podobnych tabletek,muszę utrzymać taką wagę na jaką pracowałam przez te trzy miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o Foreverslim to tym tabletką mogę wystawić jak najlepsza opinie.Dla mnie nie ma nic lepszego na odchudzanie niż te tabletki.A jeśli mowa o wyniku to mi udało się schudnąć 15 kg .Również ważna jest informacja o tym żę po skończonej kuracji z Foreverslimem nie występuje efekt jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak szczerze juz czy w każdym temacie musicie na sile raklamiwac ta chemie? Juz dajcie spokój, wiadomo ze to ściema i nie działa. Tylko psujecie wątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rertt
Ja polecam firmę budowlaną Firma godna polecenia http://roslandomdesign.pl/. Usługa kierownika budowy na najwyższym poziomie. Fachowe doradztwo, doskonały kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałam Slimunox i jak dla mnie to jeden z lepszych o ile nie najlepszy środek wspomagający odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×