Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Leilaa

Odchudzanie od 12. czerwca :)

Polecane posty

Gość Leilaa

Hej :) Stworzyłam wątek, w którym będę prowadziła zapiski dzień po dniu z mojego odchudzania :) Odchudzanie co prawda zaczynam od poniedziałku, czyli 12. czerwca, ale już dzisiaj postanowiłam założyć temat :) (nie zacznę dzisiaj, bo na weekend już mam plany i nie obędzie się bez przekąsek :P ) Przechodząc do sedna, mam 19 lat, chcę schudnąć mniej więcej 15kg. Jeśli chodzi o limit czasowy, do kiedy to mam osiągnąć ten cel, to nie ma, aczkolwiek 26. sierpnia idę na wesele i mam zamiar już wtedy wyglądać bardzo dobrze, a więc mamy 11 tygodni :) Moje odchudzanie będzie polegało na: -zdrowym jedzeniu (bez wchodzenia w szczegóły, bo to nudne, każdy chyba wie o co kaman :) -ćwiczeniach (rower, długie spacery, stretching i inne ćwiczenia w domu z piłką itp.) -mam zamiar regularnie robić masaże bańkami chińskimi (to tak w ramach pozbycia się cellulitu ;) ) -mam masaż wibracyjny i postaram się codziennie masować -będę piła 3-4l płynów (to akurat robię cały czas :) ) Jeśli ktoś zechce się dołączyć będzie mi bardzo miło, zawsze to raźniej :) Jeśli nie, będę ten wątek traktowała tylko i wyłącznie jako coś w rodzaju pamiętnika diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dzis i od teraz inaczej noe ma to sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiek21
Ja również mam kilkanaście kilogramów do zrzucenia. Nie będzie to łatwe, bo już kilka prób podjęłam i nie powiodło się. Ostatnio bardzo intensywnie się odchudzałam - ćwiczenia na siłowni, fitness, dieta i Liporedium i w 8 tygodni schudłam zaledwie 2,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dalia28
Suplement który stosujesz nie należy do zbyt skutecznych., Ja stosowałam Liporedium przez 6 tygodni i nie zauważyłam żadnego efektu. Do tego miałam na prawdę dopracowaną dietę.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenkka23
Ja też miałam tą nieprzyjemność trafić na Liporedium. Syf nie dość, że wcale nie pomaga w odchudzaniu to jeszcze zaparcia powoduje. Nigdy do tej pory nie miałam problemów z trawieniem, a teraz koszmarr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arla23
Dziewczyny, koniecznie zaczynajcie zakupy od czytania opinii na forach i portalach które recenzują suple.. Ten liporedium ma mega słabe opinie, mogłyście tego uniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim zdrowa dieta połączona z aktywnością fizyczną.Ja schudłam sporo w krótkim czasie korzystając z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leilaa
No to witam, tak jak obiecałam (sobie, ale też i na tym forum) zaczynam od dzisiaj :) Moje 2 wymiary z dzisiaj: WAGA-79kg ŁYDKA-39,4cm UDO-61cm BIODRA-100,5cm TALIA-85cm POD BIUSTEM-83cm BIUST-99cm RAMIĘ-33,2cm Następne moje wymiary będą w czwartek, czyli po 3 dniach, bo będę chciała sprawdzić o ile się zmniejszą po zejściu wody z organizmu, bo wiadomo, na początku zejdzie ta "opuchlizna wodna" :P Odezwę się jeszcze na koniec dnia. Ps. Witam wszystkich potencjalnych współodchudzających się, a co do suplementów to never forever, większego syfu nie znam. To tylko zbijanie kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leilaa
Moje wymiary* (bez "2") :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninia96x
Ja już co prawda miesiąc na diecie i 5kg mniej! Ale szczerze trochę więcej ruchu by się przydało bo jak na razie to tylko 6 km dziennie takim marszobiegiem! Jem regularnie i co najważniejsze zdrowo, piję 1,5 l wody dziennie i przyjmuję suplementację African Mango http://afrikanmango.pl dzięki niemu zahamowuje swój apetyt;) Życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leilaa
No dobra bez sensu, spadam stąd, bo nie chce mi się czytać tych reklam suplementów, które co poniektórzy wstawiają :P Co do diety, pierwszy dzień dobiegł końca i jestem zmotywowana na więcej, tyle że bez tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.igortreneronline.pl Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz w te lato cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na www.igortreneronline.pl I zapoznaj się z ofertą „Najskuteczniejszego Trenera w Internecie”, który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.igortreneronline.pl Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz w te lato cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na www.igortreneronline.pl I zapoznaj się z ofertą „Najskuteczniejszego Trenera w Internecie”, który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. https://www.youtube.com/watch?v=FsxHPTCTCE4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×