Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odchudzanie

Polecane posty

Gość gość

Hej, mam 18 lat, 165 cm wzrostu i wazę 65 kg od roku cwicze regularnie lubię to, ale nie trzymam diety jem słodycze, lody przez co troche mi się przytyło i się rozrosłam przez ćwiczenia siłowe jak się zmotywować do diety od czego zacząć polecacie głodowki oczyszczające? Jak się odchudzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam głodówek ,niszczą organizm i pojawia się efekt jojo.Według mnie podstawa to zdrowa dieta i ćwiczenia.Mi udało się schudnąć 10 kg w ciągu 2 miesięcy korzystając z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie dzięki Foreverslimowi udało mi się pozbyć kilogramów z którymi bezskutecznie walczyłam ładnych parę lat.Zmieniłam swoją dietę do tego dwa razy dziennie łykałam Foreverslim i po trzech miesiącach jestem lżejsza o 12 kg.Teraz mam wagę taką jaką miałam kończąc szkołę średnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odchudzanie z pewnością nie jest proste ale na pewno skuteczne jeśli podejdziemy do niego w odpowiedni sposób. Ja uważam, że odpowiednia suplementacja to podstawa i warto szukać czegoś, co będzie dobrze na nas wpływać bo pamiętajmy, że dany suplement nie musi zadziałać identycznie na każdego :) Co sądziecie na temat tej firmy i jej oferty https://www.facebook.com/KobeNutrition/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marta
Mi bardzo pomogło zastosowanie Slimunox jeżeli chodzi o odchudzanie. 3 miesiące i nie mam nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądzę żeby Foreverslim był środkiem mało skutecznym i przereklamowanym.To właśnie dzięki tym tabletka po raz pierwszy raz w życiu udało mi sie schudnąć.I to schudnąc skutecznie bo bez efektu jo-jo.A niestety nie udało mi się to na żadnej wcześniej stosowanej diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dla każdego odchudzanie jest łatwe i proste.Ja należę do grupy gdzie skuteczne odchudzanie zajęło trochę czasu.W sumie gdyby nie tabletki Foreverslim pewnie do dzisiaj szukałabym skutecznego sposobu na to jak pozbyć się nadwagi.trzy miesiące i pełen sukces.Jestem lżejsza o 15 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Violetta
Mi bardzo pomiogło obok diety i ćwiczęń zastosowanie Slimunox. Poczytaj, posprawdzaj ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie jedyną rewelacją jeżeli chodzi o tabletki na odchudzanie to Foreverslim,dzięki nim w końcu poczułam się szczupła. W 3 miesiące schudłam 11 kilogramów, teraz już jestem dłuższy czas po zakończeniu i nie mam żadnego efektu jojo, tak często występującego podczas korzystania z innych tego rodzaju produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi akurat pomogły tabletki Slimunox.Tylko od samego początku nie liczyłam na pomoc samych tabletek.Zmieniłam dietę nie podjadałam nie piłam słodkich gazowanych napoi.Tabletki potraktowałam jako wspomaganie.U mnie spadek wagi to 8 kg .W sumie chciałam schudnąć 10 kg ale ztymi dwoma poradziłam sobie bez wspomagania Slimunox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na odchudzanie metodą Baline, którą oferują na www.bailine.warszawa.pl Metoda ta pochodzi z Norwegii i mogę wam powiedzieć, że ona naprawdę działa. Jeżeli chcecie wziąć się poważnie za odchudzanie polecam wam odwiedzić ich stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku bardzo się bałam z jednej strony odchudzania, z drugiej ewentualnego tępa, tak aby skóra nie wyglądała na mnie jak naciągnięty worek. Brałam Foreverslim i jestem mega zadowolona. I skóra "dobrze leży" i tłuszczu znacznie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Preparat Slimunox doskonale przyśpiesza metabolizm. Brzuszek szybko spada. Dodatkowo odczuwałam blokadę głodu. Też ekstra. Łącznie schudłam dzięki temu 14kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×