Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mamuś30

Odchudzanie po ciąży

Polecane posty

Cześć Jestem mamą 3 miesięcznego bobasa i wszystko byłoby fajnie gdyby nie moje "luźne" ciało, opona na oponie i celulit wszechobecny. Odchudzam się ale brak mi wparcia koleżanki.. Postanowiłam więc zacząć od nowa..i w sumie od jutra, szkoda czekac do "po świętach" (na święta udzielę sobie dyspenzy 50% - no cóż trzeba być realistą) Robie diete 5:2 połączoną z ograniczeniem węgli i tłuszczy. Zaczynam się tez ruszać - DVD na "falisty" brzuszek mam ;) Zapraszam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wagowo nie ma tragicznie, jakies 63kg. Waga docelowa sprzed ciąży 55kg. 160cm :/ Zresztą nie o wagę chodzi tym razem - chcę być zgrabna jak nigdy dotąd!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja parę miesięcy temu skorzystałam z tej strony www.dietaon.pl i jak narazie jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zakończyłam brać ForeverSlim pół roku temu. Efekt przeszedł moje oczekiwania. Po prostu rewelacja. Jednak po euforii przyszło otrzeźwienie, a co będzie jak waga powróci zgodnie z efektem jojo? Razy 2???? Ale dzisiaj moge stwierdzić, ze moje obawy były bezpodstawne. Nadal się ciesze szczupłą sylwetką i mam nadzieję, że tak zostanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej koleżanki brak :( W natłoku przedświątecznych spraw odstawiłam diete, albo raczej co lubię "uporczywe o niej myślenie" na dalszy plan. Odstresowalam się wczoraj kilkoma krówkami (brzuch bolał po nocy) i dziś kilkoma ciasteczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamus :) Nie łam się!!!! Teraz Przed świętami no z czasem kiepsko tak samo jak tu trzymać dietę ścisłą jak tyle gotowania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietetyk VITAGENUM
Wsparciem w odchudzaniu są także badania genetyczne. To w DNA jest zapisane, m.in. czy mamy wrodzoną skłonność do otyłości oraz jakie geny odpowiadają za nasz apetyt. Wyniki badań pokażą, m.in. jak skomponować właściwą dietę, ile powinieneś jeść białek, tłuszczów i węglowodanów, z jakich produktów zrezygnować, a które są dla Ciebie wskazane, jaki rodzaj aktywności fizycznej ułatwi Ci zrzucenie kilogramów. Zalecam skorzystanie z badania „Otyłość” laboratorium Vitagenum. Zachęcam również do przeprowadzenia badania „Fit On” lub „Fit Ona”. Dzięki nim dowiesz się jak maksymalnie wykorzystać tkwiący w organizmie potencjał oraz jakie czynniki w największym stopniu wpływają na zachowanie prawidłowej masy ciała, jaki rodzaj diety i aktywności fizycznej jest wskazany właśnie dla Ciebie. Przeprowadzenie badań jest bardzo proste. Zestawy zamawia się przez internet do domu, pobiera próbkę materiału genetycznego, a następnie odsyła się do laboratorium, gdzie analizują je specjaliści. Wyniki otrzymuje się drogą elektroniczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werkaa1
Polecam zakupić suplement Olimp Thermo speed, świetnie działa na odchudzanie. Bardzo szybko waga zaczęła spadać przy bieganiu zaledwie 30-40 min co drugi dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peknsio22
Ja ogólnie po ciąży zaczęłam przyjmować African Mango http://afrikanmango.pl dzięki niemu było mi łatwiej nie podjadać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest dokładnie tak jak z dietą nie na każdego dana dieta działa.Foreverslim ma tą przewagę że jest preparatem zarejestrowanym i przebadanym.A niestety trzeba powiedzieć szczerze żę ogromna większość preparatów sprzedawanych w Polsce to preparaty nie przebadane i nigdzie nie zgłaszane czyli sprzedawane nielegalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie dużo pomogło zastosowanie Foreverslim. Długo zastanawiałam się co się dzieje, ze nie moge pozbyć się nadwagi... W końcu postanowiłam spróbować tych tabletek. Udało się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre tabletki to Foreverslim. Pierwsze które na mnie działają i to od razu z efektem przechodzącym moje oczekiwania. W ostatnie 2 miesiące schudłam prawie 9 kg. Jadę we wrześniu na wakacje i chciałam wyglądać ok, ale widzę, że wyrobię się dużo szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnąć po zastosowaniu Foreverslimu. W 3 miesiace schudłam 13 kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×