Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Makarone

Kafeteria bez zmian widzę

Polecane posty

2 godziny temu, Gretta_ napisał:

 Dobry wieczór 🙂

 

Sexy 😉

A mi to się skojarzyło tak jakoś 🙂

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, parabatai napisał:

A mi to się skojarzyło tak jakoś 🙂

Podobnie a jednak  inaczej. Właśnie namiętnie i seksownie  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heja przegrywy 

fajne:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widmo i Krejzi pojawili się dzisiaj w tym samym momencie hm, zaraz zacznę blokować forum xD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Biedne istoty napisał:

Widmo i Krejzi pojawili się dzisiaj w tym samym momencie hm, zaraz zacznę blokować forum xD

 

No łazi za mną 24 na dobę wiadomo. Płaski 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedźwiadki z Kanady 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nie cudzołóż i nie kradnie napisał:

Czysty przypadek,  bo już myślałem jak jechałem,  że plewi u nas truskawki na kolanach żeby zarobić na bułkę chleba😁

W czasie jazdy lepiej tak się nie rozpraszaj 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Nie cudzołóż i nie kradnie napisał:

I jak się czujesz dzisiaj,  bo ostatnio jak cie widziałem to nie byłaś w zbyt dobrej kondycji psychicznej...😁

Nie płacą mi za rozmowę z tobą wampirze atencji, jak wyskoczysz z flota to pomyślimy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nie cudzołóż i nie kradnie napisał:

To najwyżej w pole wjadę i będzie pretekst pogadać z przyjezdnymi.😁 Póki co obserwacja wskazana dyskretna ...

Masz na kogoś oko? Szybko się pocieszyłeś po mnie ha ha 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Nie cudzołóż i nie kradnie napisał:

Najlepiej by mi pasowało czasami spotykać się z kobietą i później wracać do siebie , bo nonstop kobieta to jest krępujące dlatego że nie można robić tego co zwykle tak jak podczas podejmowania gości.  Za długo byłem sam i mam już swoje przyzwyczajenia,  swój świat. 😁

Taak? Dziś jest szczególna okazja, że sobie żartujesz w ten sposób? Przecież powiadają, że dom bez kobiety jest jak garaż bez samochodu i odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Nie cudzołóż i nie kradnie napisał:

Nie no fajnie jest z kobietą,  ale nonstop i wszystko razem robić to ja będę się dusił i czuł ograniczany. Spędzić noc wiadomo , zjeść coś razem , gdzieś pojechać i później ja mam potrzebę pobyć sam 😁

Niby tak, ale czasem sprawy toczą się nie tak jak sobie postanawiamy. Zakochasz się, zauroczysz i dnia nie wytrzymasz bez ukochanej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Nie cudzołóż i nie kradnie napisał:

Serio podoba Ci się taki rodzaj relacji,  bo trochę jest poryty...😁

Wtedy będzie mniej kłótni i czas by zatęsknić za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nie cudzołóż i nie kradnie napisał:

Jak dłużej się z kimś przebywa to nawet bzdury mogą irytować,  a taka systematyczna izolacja jakby może przyczynić się do mniejszej ilości kłótni i tęsknoty co za tym idzie ...

Właśnie o tym piszę, ale to ma sens tylko wtedy gdy nie planuje się dzieci.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nie cudzołóż i nie kradnie napisał:

Nom jak dzieciaki się pojawią,  to jednak trzeba być obecnym chociaż do momentu odchowania.  Ale chyba lepsza taka opcja niż gość który zostawia kobietę z dzieckiem...

Taki który zostawia nie nadaje się na ojca, więc lepiej, że sobie pójdzie i da im spokojnie żyć 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Nie cudzołóż i nie kradnie napisał:

Moja opcja lepsza,  bo podlatywałbym w razie potrzeby , czyli nie byłaby sama. Samotnych matek w ogóle jest ogrom jak się przyjrzałem zjawisku...

Niektóre nie potrafią nawet ogarnąć jak się zabezpieczyć, tylko jedno im w głowie, a później płacz, że wpadły. A faceci nic lepsi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Nie cudzołóż i nie kradnie napisał:

Te które znam to akurat zakochały się,  zaufały tylko nie wyszło bo delikwent uciekł za granicę,  nie nadawał się bo pił, przestraszył się odpowiedzialności,  nie mogli się dogadać jak chemia opadła i tego typu sytuację. A jak było naprawdę to możliwe że jest drugie dno...

Takie sytuacje przemawiają że tym, że nie warto się wiązać. Lepiej zostać singielką niż samotną matką albo obrzucać się błotem w sądzie na rozprawie rozwodowej, wydzierać sobie dzieci i niszczyć im życie przez swój egoizm.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nie cudzołóż i nie kradnie napisał:

Jak dłużej się z kimś przebywa to nawet bzdury mogą irytować,  a taka systematyczna izolacja jakby może przyczynić się do mniejszej ilości kłótni i tęsknoty co za tym idzie ...

Przecież to normalne że każdy ma swój świat i swoje zajęcia do zrobienia. Nie wszytko się robi razem. Tak naprawdę wspólnego czasu może być niewiele jakby na to tak z boku popatrzeć ...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Szynszylka napisał:

Przecież to normalne że każdy ma swój świat i swoje zajęcia do zrobienia. Nie wszytko się robi razem. Tak naprawdę wspólnego czasu może być niewiele jakby na to tak z boku popatrzeć ...

Nawet lepiej tak.Po co komu na karku wisieć,  że tak powiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gretta_ napisał:

Nawet lepiej tak.Po co komu na karku wisieć,  że tak powiem...

Niektórzy tak lubią , są jak rzepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Nie cudzołóż i nie kradnie napisał:

Jak się ma jakieś obowiązki to wiadomo siłą rzeczy tego czasu nie spędza się wtedy razem. Ale mnie chodzi o to , że jak jest wolny czas to ja potrzebuje pobyć sam ze sobą żeby porozmawiać ze sobą. Ogółem żeby nie być ograniczanym przez kobietę z powodu bycia z nią i mieć trochę swojej prywatności. Kobieta może takie zachowanie odebrać jako brak zaufania i dystans do niej...

Musisz poszukać mocnej introwertyczki która ma tak samo jak Ty i będzie jej to odpowiadać, wtedy nie będzie problemu o ile znajdziecie miejsce na wspólny czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Szynszylka napisał:

Niektórzy tak lubią , są jak rzepy

Grunt to być dopasowanym, wtedy nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×