Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszłamłoda

Odchudzanie przed ślubem

Polecane posty

Gość przyszłamłoda

Hej dziewczyny mniej więcej za rok mam wyznaczony termin ślubu no i do tego czasu chciałabym schudnąć. A mam z czego 180 cm i 94 kg ! Chciałabym zejść do 70, ale nie wiem czy to możliwe w rok... Jakie macie sposoby na taką wagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja rada dla Ciebie to http://dieta-lux.pl/46824 , schudlam w tydzien 5 kg i ciągle chudnę, jest naprawdę pyszna i nie jestem na niej glodna. Jesli masz jakies pytania pisz monia1802@hotmail.com naprawdę polecam !Jestem teraz szczęsliwa i pełna życia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnąć po zastosowaniu Slimunox. W 3 miesiące pozbyłam się 12 kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy praktycznie ten sam problem...tylko mi się udało. wazyłam 86kg przy 160 cm wzrostu. duzo za duzo i tak samo mówiło mi lustro. nie bede pisać co i jak robiłam bo wszystko macie na http://dietoholicy.pl . powien jednak ze teraz waże 49,5 kg po 2,5 miesiąca. Tak oni czynią cuda na prawdę. Nigdy więcej nie zasiegnę innej porady.. tylko od http://dietoholicy.pl dostałam sprawdzoną wiedze...a nie jak więszkość portali i innych dają wszystko co im do głowy przujdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam się zabić wielorybie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena56x
Hej;) Sama jestem przyszłą Panną młodą! ale mój ślub jest zaledwie za miesiąc, też borykałam się z takim samym problemem jak ty bo oczywiście chciałam mieć swoją wymarzoną suknię i wyglądać w niej olśniewająco a nie jak wieloryb! Odchudzanie zaczęłam rok przed bo 6 miesięcy przed trzeba już suknię szyć! Więc postanowiłam ,że muszę zrzucić 20kg bo taką miałam nadwagę i zrzuciłam w 4 miesiące! Regularne posiłki to podstawa PAMIĘTAJ! ruch ja basen i biegani plus suplementacja African Mango http://afrikanmango.pl dzięki niemu zahamowałam swój apetyt bo wiesz,że jak się wcześniej jadło co popadnie i kiedy się chciało to żołądek był rozwalony totalnie! Więc do dzieła! Jak masz jakieś pytania to odezwij się na e-mail klena6272@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Alina
African Mango to najgorsze gó...wno jakie można kupić. Reklamacje w ZEA, nie do załatwienia, a numer telefony sugerujący Polskę (48). Problem w tym, ze w Polsce po kodzie kraju (48) przy numerach powinno być 9 cyfr a nie tylko 7!!! Moim zdaniem nie masz firmy w RP lub choćby przedstawicielstwa, lub firmy w UE to nie masz prawa sprzedawać tego rodzaju towaru... Moja kuzynka w każdym razie skusiła się na African Mango i nic jej nie pomogło, reklamacji też nie załatwiła bo nie miała z kim. Stąd zaczęłam interesować się tematem i trafiłam na te informacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynkka23
Ja wciąż mam kilkanaście kilogramów nadwagi i niedługo graniczną datę wesela, niestety wszystkie sposoby których próbuje nie dają oczekiwanych efektów. Do tej pory próbowałam z Liporedium, dietą i bieganiem i zaledwie 2 kg w 1,5 miesiąca schudłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula51
Koniecznie musisz dopracować dietę, pewnie masz zbyt niski deficyt. Do tego ja radziła bym zmienić suplement - Liporedium ze skuteczności nie słynie, bardziej ze skutków ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynkka23
No w moim przypadku właśnie skutkami ubocznymi się ta suplementacja zakończyła. Pod koniec takie mnie zaparcia dopadły, że nie byłam w stanie normalnie funkcjonować.. Liporedium to syf jakich mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Foreveslimu przekonał mnie wynik jaki przy odchudzaniu uzyskałam moja kuzynka. Obecnie stosuję te tabletki drugi miesiąc i u mnie jak na razie 8 kilo mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alina nie wiem skąd zamawiałaś african mango, ja natomiast zawsze zamawiam od vital progres. Nigdy nie miałam problemu z kontaktem, zawsze odbierają telefon i odpisują na maile. Do tego działa na mnie bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało tego że Slimunox działa to dzięki tym tabletką w ciągu całej kuracji nauczyłam się jeść i gotować zdrowiej.Dzięki temu miałam pewność że już więcej nie przytyje.A chyba każda osoba która kiedyś miała nadwagę nie pozwoli sobie na to aby znowu przytyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W trzy miesiące pozbyłam się 14 kg.W końcu od wielu lat czuję się ze sobą dobrze.Mam tylko nadzieję że już nigdy więcej nie będę musiała brać Slimunox lub podobnych tabletek,muszę utrzymać taką wagę na jaką pracowałam przez te trzy miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed ślubem poszłam do NaturHouse, gdzieś tak z pół roku wcześniej. Różnica na maksa, schudłam do rozmiaru 36 i cały czas to utrzymuję, a wesele było przeszło rok temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxxyy
Przede wszystkim w rok do 70 kg spokojne dasz radę, mi udało się w rok 30 kg zejść a szlam ż 96... Z tym że urodziłam i dalej muszę walczyć. Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co chudną jak po ślubie i tak będzie ważyła te 90 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie branie Slimunox miało bardzo duży wpływ.Bardzo szybko można zauważyć pierwsze efekty.Mniejszy apetyt szybsza przemiana materii.W efekcie waga spada nie trzeba się katować dietą.W trzy miesiące zmienia się wiele ale najważniejsze jest to że można nauczyć się nowego podejśćia do zdrowszego jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość555555555555555555555
ja od samego patrzenia na te preparaty wasze na odchudzanie chudnę - nie wiem kto łyka takie bzdury nie ma środków dobrych na odchudzanie bo gdyby tak było to nie było by otyłych ludzi - zrozumcie to wreszcie - to pomaga aptece i producentowi anie wam a ci idioci co reklamuja na forum niech wrzucą swoje fotki z datami to zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soppo
warto miec indywidualnie dobraną dietkę. ja dlatego nawiązałam współpracę on line z Panią Kasią Gryko,musiałam wypełnić odpowiedni formularz - co jem , czego nie, jakie choroby itp...taki mini wywiad - no i dieta dobrana idealnie. cm lecą. wiadomo że najważniejsze to racjonalnie jeść. no i ćwiczyć. no ale dzięki niej wiem, że jest to możliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystając z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy,przede wszystkim dieta jest tania i posiłki są zdrowe i smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam też tak jak piszecie Foreverslim i też mam na temat tego akurat suplementu jak najlepsze zdanie. W moim przypadku spisał sie on jak najbardziej poprawnie, że tak napisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam plany dietetyczne oraz treningowe www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060 Profesjonala pomoc w drodze do osiągnięcia celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox i jak sie okazało było to bardzo dobre rozwiązanie mojego problemu nadwagi. Wreszcie jej po prostu nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogranicz słodycze do jednego razu w tygodniu i przestań jeść pieczywo, samo to dało mi 5 kg mniej w 1,5 miesiąca. Resztę załatwiłam cwiczeniami i habaicyną, weź sobie poczytaj o właściwośc***apryki chili i substancji w niej zawartych w odniesieniu do odchudzania. Ja się naczytałam, zaczęłam stosować habaicynę i nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale temat, same spamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pm18
Hej :) Mi zostało 8 miesięcy do ślubu i od 2 miesięcy jestem na iqacai. Ważyłam początkowo 75 kilo przy wzroście 165, i chciałabym zejść tak do 55-60. Jak na razie uciekło 8 kilo, także zapowiada się fajnie. Oprócz jagód acai na przyspieszenie metabolizmu, staram się ćwiczyć żeby ujędrnić ciało, bo jednak trochę planuję zrzucić. No i posiłki mniej więcej o stałych porach. Nie wprowadziłam żadnej rygorystycznej diety, bo już kiedyś próbowałam i po prostu nie wyszło. A chcę schudnąć zdrowo, więc głodówka odpada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×