Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszłamłoda

Odchudzanie przed ślubem

Polecane posty

Gość gość
Hejka :D Jestem Ania! Przez całe życie miałam problem, byłam troche hmm "za duża" a że jestem bardzo leniwa to ćwiczyć mi się nie chciało, wiec zostawały tylko diety... przeszukałam przez ostatnie 3 lata większość internetu, stosowałem wiele różnych diet ale bez większych efektów, ale miesiąc temu znalazłam super diete! Jest ona tutaj: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby schudnąć stosowałam kilka środków i niektóre były skuteczne. Najlepiej na mnie sprawdził się suplement Foreverslim, który w połączeniu z moją dietą dał najlepsze rezultaty. 14kg przez pełny okres kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenalewandowska01
Hej dziewczyny! Odchudzałyście się może przed ślubem z cateringiem dietetycznym? Szukam porad. Koleżanka polecała mi zdrowysmak.pl. Podobno mają fajną dietę, jedzenie jest nam dostarczane codziennie do domu i mówiła, że jest smaczne. Nie wiem czy skorzystać z tego czy spróbować schudnąć na własną rękę? Czasu tak niewiele a ja nie wiem co robić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już na prawdę myślałam że mi nic nie pomorze jeżeli chodzi o odchudzanie.Bo męczyłam się strasznie długo z marnym skutkiem.A Slimunox to było to czego potrzebowałam.Schudłam dzięki nim 15 kg oczywiście byłam też na diecie ale przynajmniej takie połączenie dało bardzo dobry efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetkaa907
Hej ! Ja od jakiegos czasu stosuje diete roslinna. Oczywiscie z przerwami. Zmienilam troche nawyki zywieniowe i oczywiscie wiecej sport. Biegam, jezde na rowerze. Wczesniej przygotowywalam koktajle sama i sama je wymyslalam. Miesiac temu zakupilam taki poradnik gdzie wszystko jest napisane jak stosowac, kiedy, mnostwo przepisow na koktajle i dania. Naprade bardzo polecam Jakby ktos chcial to wklejam link https://www.rewolucjakoktajlowa.pl/ Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia777k
Pani anetkaa907 ja rowniez pobralam ten program. Udalo mi sie jeszcze na promocji za 47 zl. Szukalam wczesniej czegos podobnego ale wszedzie w sieci jest bardzo drogo, nawet ponad 200 zl. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem osobą której Slimunox pomógł schudnąc. Ale nie tylko jest to zasługa Slimunox ważna również była dieta i ćwiczenia.Cała kuracja trwała trzy miesiące i bardzo dobrymi efektami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na rynku w większości są niestety tylko suplementy diety, które jak wiadomo średnio działają. Ja po raz pierwszy zamawiając z internetu to się niestety nacięłam, strata pieniędzy i tyle. Dlatego ost dałam się namówić na zamówienie Sibutraminy ale na spółkę z koleżanką. Zamawiałyśmy od jednej z dziewczyn z forum - Marty, której ogłoszenie czasem się tu przewija na róznych forach, 792 631 684, marta.jawor@o2.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galamana
Przed ślubem samym to głupota. Jak dla mnie Trzeba było wziąć się za siebie dużo wczensiej. Przejść na dietę, zacząć stosować iqmango i wtedy na pewno się uda osiągnąć zamierzony cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszym i jedynym suplementem jaki stosowałam był Slimunox.Szkoda że wcześniej nie pomyślałam o tabletkach schudłam bym szybciej i nie męczyłam bym si tak długo na diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolla12
Jeśli myślicie, że tabelki odchudzające są dobrym rozwiązaniem - to poczekajcie aż zacznie się efekt jo-jo. Nie ma skrótów przy odchudzaniu. Oczywiście, że trzeba zastosować dobrze zbilansowaną dietę. Ewentualnym bezpiecznym i jedynym skrótem by zgubić 10 kg w 10 dni może być Terapia Ketogeniczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Czysta cera + zdrowe paznokcie + silne włosy + 10 kg mniej? Brzmi jak misja niewykonalna. Ale mojej dietetyczce się udało i to było po prostu niesamowite. Co prawda odstawiłam słodycze. Pozwalałam sobie raz na jakiś czas, bo dietetyczka z Foodwise podkreślała, że nie mogę się torturować. 2 miesiące - niewiele wydałam, ale dostałam super jadłospisy, nie chodziłam głodna, a życie nie straciło smaku 🙂 Teraz dalej korzystam z jednorazowych porad pani Pauliny, jeżeli coś mi przestaje odpowiadać w moim wyglądzie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Moim zdaniem Foreverslim jest jednym z najlepszych środków wspomagających odchudzanie. W 3 miesiące pozbyłam się całej nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna

Nie wiem jak teraz bym wyglądała gdyby nie tabletki Slimunox.To dzięki nim w prosty sposób schudłam.I nie było to wcale takie trudne.Wystarczyło trochę dobrej woli z mojej strony.Polecam te tabletki bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasandra
Dnia 30.03.2019 o 18:34, Gość Grażyna napisał:

Nie wiem jak teraz bym wyglądała gdyby nie tabletki Slimunox.To dzięki nim w prosty sposób schudłam.I nie było to wcale takie trudne.Wystarczyło trochę dobrej woli z mojej strony.Polecam te tabletki bo warto.

Zgadzam się całkowicie z Grażyną. Sama też zdecydowałam sie na zastosowanie Slimunox i mogę napisać tylko jedno, bez tego suplementu nie dałabym rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Slimunox jest najcudowniejszym suplementem odchudzającym, schudłam dzięki niemu w 2 miesiące już 10kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bellladi

kochane ja wymarzyłam sobie piękną suknie ślubną. Wszystko cacy, suknia kupiona z wyprzedzeniem jest ale......nie czuje się dobrze sama ze sobą, a co dopiero w sukni. WYmarzonej sukni od Violi Piekut..rozumiecie to? Nie czuje się dobrze w sukni o której wprost śniłam. Jak sobie poradzić? Mam 4 miesiące do ślubu....... Więcej ćwiczę, jem zdrowo, nie wiem sama. Nie chce robic poprawek, to przeciez nie tędy droga... co jeszcze robić by zrzucić ten brzuszek? ;(( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłka

Ja jestem osobą której Slimunox pomógł schudnąc. Ale nie tylko jest to zasługa Slimunox ważna również była dieta i ćwiczenia.Cała kuracja trwała trzy miesiące i bardzo dobrymi efektami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Ktoś tam wyżej napisał, że nie ma skrótów w odchudzaniu - i to jest niestety przykra prawda. Ale jeżeli dopiero się zaręczyłyście i planujecie ślub, to jest jeszcze czas, żeby zejść z tłuszczyku :).  Tabletki to żaden wybór, ale samą dietą można naprawdę wiele zdziałać. Trzeba tylko pamiętać o zdrowym rozsądku. Ja w 3 miesiące straciłam 13 kg :). Oczywiście też ćwiczyłam, ale wcale nie jakoś super więcej niż zwykle - na co dzień jestem aktywna. Znajdźcie sobie jakąś lekką aktywność - ja lubię grę w squasha 😄 I zadbajcie o dietę. Ja przed ślubem korzystałam z pakietu Slim z poradni dietetycznej online Foodwise. Opisujesz swój cel dietetykowi i planujecie razem działanie. Dostajecie potem gotowy jadłospis na miesiąc i przepisy i do dzieła. Przy okazji uwalnia od konieczności wymyślania obiadów codziennie. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×