Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Country Side

Owijał SIę Ktoś Z Was Folią Spożywczą? JAkie Efekty?

Polecane posty

Gość Country Side

i co sie dodaje do papki nakladanej na cialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OWIJAŁAM SIĘ :) EFEKTY SUUUUUUUUPER !!! BARDZO POLECAM :) NIE ROBIŁAM ŻADNEJ PAPKI TYLKO SMAROWAŁAM SIĘ NAJTAŃSZYM KREMEM WYSZCZUPLAJĄCYM LIKWIDUJE TŁUSZCZYK - NAPRAWDE WIDAC . U MNIE ZWŁASZCZA NA NOGACH TO WIDZE LIKWIDUJE CELULITIS :) SMARUJE I OWIJAM SIE NA NOC A RANO SKÓRA KTÓRA BYŁA OWINIĘTA FOLIĄ JEST CALUTKA MOKRA JEST TO PO PROSRU EFEKT SAUNY STOSOWANY CODZIENNIE NAPRAWDE DAJE SUUUPER EFEKTY A DO TEGO TANI SPOSPÓB NA POZBYCIE SIĘ TŁUSZCZYKU :) MOGŁABYM TO PORÓWNAĆ Z JAKIMS TAM ZABIEGIEM W SALONIE KOSM POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olejkow nie stosowalam i kiedys czaytalam ze jesli ma sie sklonnosc do pekajacych naczynek to lepiej nie stosowac. zwykly najtanszay balsam lub oliwka dla dzieci wystarcza. folia jest tania wiec nie zaluje sobie. po pillingu kawowym zawijalam sie folia dwukrotnie na dwie godzinki. na poczatku 3-4 razy w tygodniu, teraz raz na tydzien. wystarczy. celluli zniknal po jakims miesiacu, ten widoczny a wazylam wtedy 80 kilo wiec mialam sporo tluszczu. teraz stosuje tylko myjke. moze to nie spala tluszczu ale na pewno pomaga jak sie chce stracic 1 cm z ud przed duza impreza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy pod folie moge uzyc
balsamu ujedrniajacego DOVE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Country Side
dzieki dziewczyny ... nawet minimalne znikniecie celulitu mnie satysfakcjonuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a właśnie ze efekty są
a ty chyba źle się zawijałaś albo wcale tego nie robiłaś skoro uwazasz ze nie ma efektow. efekty sa lepsze niz po najdrozszych balsamach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owijałam się kilka razy i mogę powiedzieć, że skóra bardzo się poci czyli po pewnym czasie musi być efekt.Dobrze ze mi o tym przypomniałyscie.Znowu zacznę ale tym razem systematycznie doprowadzę to do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie owijam .mam blotko nazywa sie geomar ma podobne dzielanie do guamu.i musze przyznzac ze skora na udach stala sie ladniejsza napieta i cellulitu mniej.w obwodzie chyba raczej nie stracilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się owijałam i efekty były naprawdę imponujące! nie ma nic lepszego, ja stosowałam do tego kosmetyki eveline slim serum i krem na raz i zawijałam sie na noc, dość często bo niekiedy nawet 6 dni w tygodniu :) no i ....... żadnego cellulitu! skóra gładka i aksamitna! polecam:) sama muszę powrócić do tych czynności bo się też tłuszczyku nazbierało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez roznicy. warto zrobil pilling kawowy przed. napar z kawy wymieszac z balasamem - moze byc najtanszay z rossmana, posmarowac tym problematyczne miejsca, zawinac sie i hop pod kolderke. na jakies dwie godziny a pora nie ma znaczenia, kiedy masz czas wtedy dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Country Side
sorki za bledy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Country Side
hehe moim zdaniem spoca ci sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady no moje serdeczne gratulacjie :) :) tez bym tak chciała :) a jak skóra masz duze rostepy czy ladnnie ci sie schudło tzn bez rozstepów i zwisajacej skory:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozstępy robia się przy nagłym
wzroście tkanki tłuszczowej a nie przy chudnięciu.Ludzie weźcie trochę pomyślcie zanim coś napiszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie wsiaka przeciez
zostaje na skorze. pozatym lepiej zeby pot wsiakał niz miec celulit :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schudlam powoli i mi sie udalo, a rostepy mialam odkad zaczelam dorastac. ostatnio sie czyms prztrulam, tydzien jechalam na samej wodzie praktycznie i zlecialo mi 4 kilo wiec wazylam 54 i to bylo widac ale ... zrobily mi sie rozstepy na brzuchu, gdzie nigdy nie mialam. moze nie jakies straszne ale pare jest. wiec jak widac rozstepy robia sie tez przy szybkim odchudzaniu, chociaz ja sie nie odchudzalam; swje tez robi genetyczna sklonnosc wiec jesli mama miala to i corka tez bedzie miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej przy chudnięciu się robią
??? ale z tymi skłonnościami to prawda. moja mama ma nadwage, a celulit ma delikatniutki dopiero jak mocno skóre ścisnie. ja tez nigdy go nie miałam, a duzo chudsze kolezanki mialy. teraz jak przytylam 15 kg. to widac celulit golym okiem, ale jak chudne to znika. tak samo rozstepy. moja kolezanka ma nawet na plecach chociaz nie jest gruba. jest normalna taka. ale jej mama ma rozstepy, brat nawet ma. moja mama ma kilka rozstepow na brzuchu po ciazy. a znowu moja kolezanka po ciazy ma caly brzuch pocharatany. wyglada to masakrycznie. ja jak tak przytylam to mam tylko kilka rozstepow na udach. a przytylam duzo i szybko. i czesto tyje i chudne. zrobily mi sie tylko przy tyciu. czesto jest tak ze mozna miec rozstepy ale ich nie widac dopiero jak sie schudnie to widac. wiec moze to nie sa rozstepy od schudniecia tylko ze skora juz nie jest tak naciagnieta i sie uwidaczniaja. kazdy kogo pytam w ciazy mowil ze dopiero sie uwidocznuly po urodzeniu. i nie byly to nowe rozstepy bo byly biale a nie czerwone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też wychodzą rozstepy
to już kompletna paranoja bo mnie wychodzą rozstępy nawet gdy waga waha się o 2-3 kilo ;-) a to przecież naprawdę niewielka różnica w ogóle nie wyobrażam sobie jak wyglądałoby moje ciało gdybym utyła 30 kilo jak niektóre dziewczyny w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia223
hej sie owijacie ta folia ja probowałam i mi sie rozrywa?? czyms ja trzeba zwiac czy jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem ze
rozumiem owinąc sie na 2 godzinki, spocic i zdjąć, ale całą noc zeby skóra nie oddychała?? nie znam sie ale to chyba nie jest do konca zdrowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia jak to sie rozrywa? może za mocno naciągasz :>? albo masz taką srebrną :D ta przeźroczysta jest elsatyczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka1
owijam sie folia od tygodnia po przecztaniu tegeo postu i mam juz jeden cm mniej w talii.Dodam że wcześniej ćwiczyłam i nie przynosilo to zadnych rezultatow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrakadabraaa
Hej Luka, skusiłaś mnie, też sprobuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Country Side
ja rowniez sie owijam od samego poczatku ... skora jets na pewno gladsza i jakas taka .. ŁADNA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lady
lady piling to delikatne ścieranie naskórka, wygładzanie, nie trzeba tłumaczyć jak się go robi, jak okłady z kawy pod folią można nazwać pilingiem, śmieszna jesteś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do rozstepow ja po 8 klasie bardzo duzo uroslam i przytylam w 2 miesiace 7kg i 7cm wtedy mi sie rozstepy zrobily straszne!! Na calych posladkach na wewnetrznych stroanch ud, teraz prawei tych rozstepow nie widac za to widac te ktore pojawily mi sie ok 3 lata temu na poczkach gdy przytylam 10kg i one zniknac mi nie chca :/ Moja siostra 4 miesiace temu urodzila 2 dziecko male rozstepy pojawily jej sie 9 miesiacu teraz juz nic nie widac i siostra ma super figurke... Co do folii to chyba tez zaczne stosowac, bo jak robilam sobie peelingi z kawy i inne takie to skora rzeczywiscie bardzo fajnie wygladala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×