Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Country Side

Owijał SIę Ktoś Z Was Folią Spożywczą? JAkie Efekty?

Polecane posty

Gość dobre sobie
Rozstępy też wychodzą gdy sie gwałtownie chudnie bo skóra robi się za luźna i jest jej zbyt dużo. Nie ma "o co się opierac" i się nadwyręża i naciaga. Tak przynajmniej dzieje się u mnie. Nie piszcie mi ze te rozstępy miałam wcześniej tylko nie było ich widac....bo to bzdury, znam moje ciało i wiem kiedy pojawiają sie na nim rozstępy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luka1
otóż faktycznie skóra jest również przyjemna w dotyku... Tylko jedna sprawa, trochę swędzi w nocy, ale najważnieszy żeby nie zacząć się drapać, bo można w ten sposób podrażnić skórę i wtedy koniec z poceniem brzucha ;)...Pozdrófka.Napiszę za tydzień czy znowu cos spadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taalaa
Ja mam pytanie ... Bo mam taki sam problem chciałam zamiast balsamu zrobic cynamon ale duzo osób pisało ze to nie najlepszy pomysł. Co mozna nałozyć pod folię ? np.cynamon,balsam,oliwke czy co ... tak zeby naprawde działało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja owijam się folią podczas ćwiczeń, a ćwiczę ok. godziny do dwóch dziennie, zaczęłam niedawno, tylko nie bardzo widać efekty... Po przeczytaniu tego, zacznę robić tak też na noc :) tylko po jakim czasie widać pożądne efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkanagrilu
Jest nowa metoda, koleżanka próbowała i 35cm w obwodach poszło łącznie, teraz zamówiła składniki i eksperymentuje, a i ja się wybieram na owinięcie przez fachowca jak znajdę czas. Dam znać jakie efekty. http://kefirek.blog.pl/2013/06/15/nie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffjh
Oj chyba mnie namówiłyscie :) też skorzystam z folii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interwały
A czy można biegać na bieżni np: interwały z folią na brzuchu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscasik
Ja owijam ciało folia,nogi brzuch i ręce i też twarz. Ubieram bluzę i ćwiczę 40 minut na orbitreku i pot się ze mnie leje i są super efekty. Polecam i nie smaruje się niczym.tak trzy razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czym smarować brzuch pod folią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
A kombinowałyście z maścią rozgrzewającą? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się chciałam spytać pani o nazwie smutna mama ile pani udało się pani stracić w udach i jaki czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się chciałam spytać pani o nazwie smutna mama ile pani udało się pani stracić w udach i jaki czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro się owine ale wątpię że będę mogła się poruszać. Może worek na śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatria887
Folia spożywcza wychodzi drogo. Lepiej zdecydować się na tego typu https://opakowania24.eu/produkty/folia-stretch;46.html folię stretch. Wychodzi znacznie taniej i jest mocniejsza. Ja nakładam najpierw maskę do ciała, owijam się folią i wskakuję pod kocyk. Naprawdę efekty są fajne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×