Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tanja90

piperine forte

Polecane posty

Gość tanja90

znacie te tabletki, stosował ktoś? główny składnik pochodzi z czarnego pieprzu więc brzmi to bardzo ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrita
u mnie się obyło bez żadnych efektów ubocznych przy tych tabletkach, chudłam mniej więcej 5-6 kg na miesiąc co w moim przypadku i tak było sukcesem bo wcześniej waga stała w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna1515
jestem w trakcie stosowania tych tabletek także może wypowiem się dopiero po całej kuracji ale jak do tej pory musze przyznać że żadnych skutków ubocznych nie ma, waga spada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanja90
zastanawiają mnie najbardziej właśnie te skutki uboczne, czytałam że niektóre tabletki powoduja np. chroniczne zaparcia itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna1515
u mnie nic takiego się nie dzieje, nie mam zaparć ani w drugą stronę też nie działają także jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś ma zaparcia po czym kolwiek to polecam dicopeg :D raz się napijesz i po bólu ;p a tak na serio jest to lepsze niz kompot z śliwek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gochaa13
jestem aktualnie podczas kuracji odchudzającej piperine forte i po miesiącu zanotowałam spadek 6 kg, walcze dalej i polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fatalne, następna ściema naciągaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam, okropnie zapierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mega zaparcia a waga nie spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaewela
ja nie miałam żadnych zaparć jak brałam te tabletki, może to kwestia tego co jadłyście biorąc je?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiza
ja też nie miałam zaparć jak je brałam, dobrze sie u mnie sprawdziły i mam wrażenie że jakby opanowały mój wilczy apetyt na słodkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenkarlm
stosowałam piperine forte podczas odchudzania po ciąży, sporo wtedy przytyłam, metabolizm miałam szalenie ospały i żadne próby schudnięcia nie przynosiły oczekiwanych efektów. dieta, ćwiczenia i nic. dzięki piperine jakoś to wszystko ruszyło i teraz waga wróciła na swój poziom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie skuszę się już na żadne środki, mimo że nieźle działały ale zaparcia mam do dziś. Już nawet dicopeg kupiłam bo nic nie działa ze sposobów naturalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×