Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga53

Po pięćdziesiątce chcę być szczupła i atrakcyjna

Polecane posty

Gość iga53

"Wiosna, wiosna, ach to ty... ". Czas wziąć się za siebie. Może ktoś do mnie dołączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga53
Przybyło mi około 20 kilosków i muszę im powiedzieć, że ich nie lubię i wynocha. Będzie mi miło za towarzystwo w walce. Serdecznie Was dziewczyny zapraszam i oczekuję na wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzięki tej diecie online schudłam już 9 kg w ciągu 2 mięsiecy także polecam.Za dietę trzeba zapłacić około 6 zł ale myślę że warto ,ponieważ są efekty :) http://dieta-lux.pl/44535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się dołączam też mam co najmniej 20 do zrzucenia i od jakiegoś czasu mi nie idzie ale nie poddaję się i chce walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga53
Będę pisać, nawet tylko dla siebie. Waga mnie zobaczy w poniedziałek rano. Dieta też od początku tygodnia. Może 50 na 50. Jeszcze nie wiem. Dzisiaj troszkę za dużo przez to przeklęte ciasto, które wyszło jeszcze lepsze niż zwykle. No nic. Nie będę płakać nad rozlanym mlekiem. Jutro pewnie będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga53
Miło zapraszam, ale płacić za diety nie będę. Myślę, że grunt to wiara i wytrwałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga53
Dziewczyny, piszcie proszę. Bardzo chcę rozkręcić topik. Nie obijajcie się. Do roboty. Piszcie. Proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga53
Myślę o kupnie kijków do nordic walking. Może namówię syna, bo "menuś" to chyba się nie skusi. Trzeba będzie wstawać po 5-tej. Później to niestety czasu nie wystarczy. No ale chcieć, to pomóż mamo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oto temat ku przestrodze mlodych dziewczyn, które uważaja, że chodzenie na siłownie i dbanie o to aby nie jeść wszystkiego co popadnie bo smaczne, nie ma sensu i jest wylacznie modą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuję zrezygnować z cukru! zobaczysz jak waga spadnie i wiadomo słodkich owoców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się dzisiaj objadłam smakowitymi zdrowymi cudeńkami ale zaraz idę na spacer, ba pobiegać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia8798
Kupiłam ostatnio z koleżanką pakiet dla kobiet na stronie www.igortreneronline.pl (na stronce jest taka możliwość zakupienia bezpośrednio) jestem zachwycona efektami. Co tu dużo mówić – ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam tłuszczyk z brzucha!!! Koleżanka już schudła 10 kg w ciągu miesiąca. Już się nie mogę doczekać wakacji i wyjścia na plaże aby się pokazac z nową sylwetką ;) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×