Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Monika Kierska z Tater

Pokrzywa indyjska, tabletki forskolin na odchudzanie

Polecane posty

Gość Monika Kierska z Tater

Czy ktoś stosował? Jak to działa i czy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera4h
Nie ale przyłączam się do pytania, szukam coś skutecznego na odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenka2020
Używałam forskolin, schudłam tylko 3 kg więc dla mnie zdecydowanie za mało, szukałam coś innego i znalazłam blog https://dietasandruni.wordpress.com/ spróbowałam i nie żałuję, bo schudłam 12 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ameliia3
Nie wszystkie sposoby na przyspieszenie odchudzania się sprawdzają.. Przekonałam się o tym kupując Liporedium i stosując go razem z dietą przez bagatela 2 miesiące! Niestety, moje rozczarowanie było ogromne, schudłam zaledwie 3 kg, z których 2 wróciły błyskawicznie po odstawieniu tego suplementu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 44
Dzieczyno Ty się ciesz, że tak się Twoja przygoda z tym Liporedium skończyła! U mnie było masakrycznie - po tygodniu dostałam takich zaparć, że kolejne kilka tygodni się z nimi męczyłam. Ten środek ma mase działań nieporządanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda 24
Z suplementów na odchudzanie w moim przypadku najskutecznieszy okazuje się właśnie therm line pro. Nie dość, że efekt jest super - 7 kg mniej w niespełna miesiąc jak na razie, to świetnie się czuje, nawet po obfitych posiłkach po prostu lekko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość secia82
Ostatnio zauważyłam ,że wiele z Was przejechało się na kupnie suplementu... ale powiem szczerze,że jestem zaskoczona bo sama przyjmuję suplementację African Mango http://szczupla-kobieta.pl i nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko przebiega tak jak powinno ale oczywiście nie sam suplement bo musimy dać coś z siebie ja może nie stosuję jakiejś diety ale jem regularnie i ograniczyłam słodycze, fast foody itd... do tego ruszam się więcej niż zwykle bo chodzę na basen i regularnie jeżdżę na rowerze i to nie mało kilometrówoczko.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej  Hej  😄

Ja osobiście korzystałam z suplementów które są na tej stronie dietalux.wordpress.com  pomogły mi schudnąć w krótkim czasie prawie 15 kg !  Najważniejsze że są tanie   🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×