Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anoreksja80

powiedzcie mi...

Polecane posty

Ja mam 153 cm i waze 47 kg i normalnie wyglądam..,. nawet z przewagą na szczupłą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim
zdaniem to bardzo mało i ważysz wyśmienicie bo jesli schudniesz bedziesz miec niedowage...co nieestetycznie wygląda pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sziko
schudnij jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy ile masz lat.ja waze 42 kg.mam 1.63wzr.mam 30 lat.od jakiego czasu tyle wazysz i czy stosowalas diety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie stosowałam jeszcze żadnych diet, ile schudne jak będę jadła dwa jogurty na dzień ? tak przez 2 tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietko,a czemu ty wogule chcesz schudnac....masz 16 lat i potrzebujesz witamin i tluszczow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po dwuch tygodniach z jogurtami...znajdziesz sie w szpitalu z ciezkim odwodnieniem i skrajnym wykonczeniem organizmu.oczewiscie ze schudniesz ale twoj organizm raczej nie podola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko niewiem jaką diete wybrac, bo chcialabym szybko zrzucic i tak myslalam nad tymi 2 jogurtami na dzien i tak przez tydzien najpierw a pozniej przez drugi, ile moge na tym schudnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz poczatki anoreksji.nie rob tego.wazysz tak malo,nie mozliwe ze czujesz sie gruba.zacznij diete jak przytyjesz z12 kg a nie teraz.ja mialam to samo i teraz bardzo zaluje ze zaczelam sie odchudzac.wazylam 54 kg i bylam super laska.teraz 42.musialam zrobic sobie piersi bo moje mi po prostu znikly,mam problemy zdrowotne,brak miesiaczki,nie mam sily na nic.ciagle licze kalorie i waze sie non stop.wpadam w szal jak waze 2 etti wiecej.doprowadzilam organizm do skrajnego wykonczenia.nie mam od tego odwrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to smutne ale prawdziwe,uwierz mi bo mam w tym bardzo duze doswiatczenia.nie odchudzaj sie,to sie zle skonczy.jestes jeszcze taka mloda.nie niszcz sobie zycia juz na poczatku.napewno slyszala o anoreksji.mi tez podobaja sie szczuple dziewczyny ale naprawde 45 kg to jest bardzo malutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja naprawde mysle ze jestem gruba, jeszcze jak widze siebie w lustrze, najbardziej to te uda ech, chcialabym wazyc mniej. co ty mowisz z 12 kg jak przytyje??wtedy to dopiero bylabym grubaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mowie ze masz przytyc.ale kto zaczyna diete a tym bardziej tak drastyczna wazac 45 kg.po prostu zacznij normalnie jesc a jak chcesz byc atrakcyjniejsza i poprawic nieco swoj wyglad....muwisz o udach to skorzystaj z fitnes klubu lub masarzu albo pocwicz 2 razy w tyg.rower stacjonarny wyszczupli ci uda w dwa tyg i to bez zadnych diet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie umiesnia mi sie nogi od takich cwiczen? a ty wogole co jesz, ze wage trzymasz tak nisko? chodzi mi o jadlospis twoj, cos tam chyba jesz tylko ze tak malutko pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jem raz dziennie,warzywa,ryby.nie jem miesa,chleba,akaronu i slodyczy.cwicze 2 razy w tyg.rower stacjonarny po 45 min.na lekkich obrotach bo wtedy zamast nabierac miesni wyszczuplasz uda,jezdzisz na jak najlzejszych obrotach.jedz owoce-jablka,ananasy,gruszki.sera nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy ile cwicze.jezdzac 45 min spalam ok750 cl.zjadam niej wiecej 500,czasem mniej a czasem wiencej.nie przekraczam 650.a gdy tak sie zdazy to po prostu cwicze dluzej.ps.wyslalam ci zdjecie.daj znac jak dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisze ci jadlospis na jutro i jeszcze pogadamy ok..teraz musze spadac ale zchcecia jutro jezeli bedziesz miala chwile to pogadamy.podaje ci numer na moje gg1420694 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej malutko
nie przeginaj, poćwicz rowerek i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do amdara 234
napisz proszę dietke i twój sposób odchudzania tutaj....też bym chciała skorzystać i pewnie inni też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×