Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Proszę o rady dotyczące odchudzania

Polecane posty

Gość gość

Witam! Co jeść na kolacje? I jak to jest z pięcioma posiłkami dziennie? Jem śniadanie o 6:30 potem o 9:30 drugie śniadanie? Trochę za szybko jak dla mnie. Nie wiem o co chodzi w tym wszystkim. Co ile godzin jeść i co jeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jak jesz? Opisz godzinowo i konkretny jadłospis swój dzienny podaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim nie możesz się poddawać, musisz być zmotywowana codziennie, jeżeli nie potrafisz oglądaj sukcesy w odchudzaniu innych każdego dnia, np tu https://odchudzanieprzedpo.tumblr.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozalia Kanalia
U mnie świetnie sprawdziło się śniadanie białkowo-tłuszczowe. Jem zwykle omlet z 3 jajek, wiórków kokosowych (2 łyżki) i odżywki białkowej (20-30g) i na to masło orzechowe. Później jem jakieś mięsko z warzywami, a wieczorem po treningu trochę węglowodanów, np kasze jaglaną. W międzyczasie zajadam się orzechami włoskimi. Przy delikatnym deficycie waga ładnie idzie w dół. Eksperymentowałam z suplami na odchudzanie i jeden zdecydowanie mogę Ci odradzić - liporedium - fatalnie działa na jelita, ja miałam potworne zaparcia. Skup się na diecie i dorzuć jakąś aktywność - zumba jest świetnym pomysłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandritta
Fuuu ja też trafiłam kiedyś na to całe liporedium.. U mnie nie tylko zaparcia, ale bóle brzucha pojawiły się już po 2 tygodniach. Totalnie bez sensu kupować tego typu suplementy. Co do śniadania, to ja jem zwykle też białkowo tłuszczowe, chociaż trudno mi się było na początku przyzwyczaić do np. jajecznicy na boczku z rana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczka 22
Sandritta - ja też przez doświadczenie jestem sceptycznie nastawiona do suplementów na odchudzanie - wtopiłam dużo kasy w Calominal, jest mega drogi - a jak się okazało też totalnie nieskuteczny. Po 2 opakowaniach (wartych ponad 70 zł) schudłam zaledwie 2 kg -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośkaM
Dziewczyny, lepiej czytać tego typu dyskusje na forum przed zakupem. Jak się okazuje, można dzięki temu uniknąć rozczarowania. Mi Liporedium też zmarnował czas i nerwy, bo przez 2 miesiące zrzucić 3 kg biegając i męcząc się z dietą to jest jakiś żart..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Podsumowując, składniki w preparacie Liporedium nie mają udowodnionego działania, co najwyżej niektóre z nich potencjalnie mogą działać, ale tego nie wiadomo na 100%. Pisanie więc, że oto schudniecie (lub wspomożecie odchudzanie), łykając ten suplement, jest zwyczajnie bezpodstawne i tym bardziej biorąc pod uwagę bardzo małe dawki, które nawet przy dowodach na skuteczność składników, wszystko by niweczyły. Reklamowanie Liporedium, jako produktu zwalczającego efekt jo-jo też jest nieuzasadnione. Ciekawostką jest, że w tym samym bloku reklamowym usłyszałem o preparacie na odchudzanie Fundamic – tej samej firmy, co Liporedium. Skład ma nieco bardziej różnorodny i z większymi dawkami, ale nadal o wątpliwej skuteczności. Dokładną analizę Fundamic wrzucę za jakiś czas na fanpage bloga. Tymczasem polecam wszystkim ostrożność i sceptycyzm przy wybieraniu suplementów, zwłaszcza tych na odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mariola
Ja jadłam 5 posiłków, ostatni 18.00, nie przekraczałam 1500 kcal, minimum 60 minut intensywnych ćwiczeń, do tego IQacai i w 3 miesiące 14 kilo mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już myślałam że nie udam mi się wcale schudnąć bo na prawdę wypróbowałam już wszystko.Ale tak było do momentu do puki nie trafiłam na Foreverslim.Dzięki tym tabletka na prawdę w moim odchudzaniu zmieniło się wiele.I wszystkie te zmiany były pozytywne.W sumie udało mi się schudnąc 15 kg .Dla mnie rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam tę dietę http://dieta-lux.pl/44535 dieta +ćwiczenia ułożone są przez dietetyków.Schudłam na niej 7 kg w krótkim ,można uzyskać dobre efekty jeśli będzie sie systematycznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88ela88
Ważne jest żeby nie podjadać pomiędzy posiłkami i trzymać się mniej więcej podobnej kaloryczności każdego dnia, pić dużo wody, ćwiczyć i ja jeszcze sobie suplementuje witaminy i BCAA ;) I jak na razie w 3 miesiące 9kg w dół :) Jestem bardzo zadowolona z efektów. Ostatnio kupiłam witaminy suplementy z https://www.myprotein.pl/elysium.search?search=witaminy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosiczka23
Bardzo istotna jest dieta i ujemny bilans kaloryczny. Ja niestety nawet przy prawidłowo dobranej nie obchodzę się bez pomocy suplementów. Ostatnio niestety nawet to nie pomogło, bo trafiłam na Liporedium - które okazało się kompletnie nieskuteczne. Nawet 2 miesiące regularnej suplementacji nie przyniosło żadnych efektów, także na niego nie trać kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Katarzyna H
Ja schudłąm 13 kilo. Mój sposób, to dieta zbilansowana, max 1500 kcal dziennie, podzielone na 5 posiłków, ostatni nie później jak o 19. Początek dnie od szkalnki wody mineralnej, ogólnie przez cały dzień piłam około 2 litrów wody, sporadycznie kawa. Zero cukru, zero słodyczy. Zero fast foodów. Przez 3 miesiace Slimunox. I rzecz do której wcześniej się nie przykładałam, a teraz jest obowiązkowa każdego dnia. 60 minut ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starą i niezawodną metodą są po prostu ćwiczenia, porób przez miesiąc kilka z tych:www.menshealth.pl/atlas-cwiczen i zobaczysz ile dają. Zresztą poszukałabym podobnych rad na stronach sportowych, jak runners-world.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam dietetyka panią Sylwię Sobczak-Piżuch - prowadzi poradnię online, ale odpowiada na wiadomości praktycznie na zawołanie, bardzo szybko. Można liczyć na wsparcie a posiłki są wyjątkowe dobre jak na dietę, nawet ciasta są. Na prawdę polecam, schudłam już 8 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też stosowałem Foreverslim i jestem bardzo zadowolona. W końcu schudłam i można powiedzieć, ze jestem zupełnie inną osobą. Nie męczę się, wchodzenie po schodach nie jest już problemem. Inaczej patrzę na ludzi i widzę, ze oni tez inaczej patrzą na mnie. Swiat zrobił sie bardziej przyjazny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gusia21
Jedną z rad, których mogę Ci udzielić, żeby zaoszczędzić Ci nerwów jest to, żebyś uważnie czytała opinie o suplementach przed ich zakupieniem.. Ja tak nie zrobiłam i po usłyszeniu reklamy w radiu kupiłam od razu 3 opakowania liporedium. 2 z nich wylądowały w koszu, bo pierwsze spowodowało u mnie takie zaparcia, że nie mogłam nawet biegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitaP
Te skutki uboczne faktycznie występują. U mnie po liporedium wystąpiły akurat inne, ale jeszcze bardziej dokuczliwe - bóle brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Male posilki, a czesto i duzo ruchu plus stosuje naturalny suplement diety iqacai i do tej pory zrzucilam 8 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. https://www.youtube.com/watch?v=FsxHPTCTCE4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już odchudzanie mam za sobą.Podstawą była dieta ale Slimunox bardzo pomógł.Jeżeli nie możecie biegać to na początek proponuję rower.Nie obciąża stawów przy spokojnej jeździe za bardzo się nie zmęczycie.To coś dla ciała- a dla ducha wspaniałe widoki jakich nie widzimy jeżdżąc samochodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osi28
Ja przyjmuję suplementację African Mango http://szczupla-kobieta.pl i też na początku sceptycznie podchodziłam do wspomagania się tabletkami ale jak sama nie dawałam rady to wybrałam to co ludzie polecają! I nie żałuję bo odkąd go stosuję mój problem z podjadaniem między posiłkami się skończył ;) Teraz nie myślę ciągle o jedzeniu ! -10kg 2 miesiące. Regularne posiłki + ćwiczenia naprawdę dużo dają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widać po wcześniejszych wpisach sposobów na odchudzanie jest wiele. Według mnie podstawą sukcesu jest zbilansowana dieta. To co jemy ma ogromny wpływ nie tylko na naszą wagę ale przede wszystkim na stan naszego zdrowia. W diecie nie może zabraknąć mięsa, w szczególności drobiu. Polecam poczytać artykuły na stronie http://www.dobrydrob.pl/. Dodatkowo sporo ciekawych przepisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jadam 5 posiłków dziennie, staram się nie obżerać. Ćwiczę trochę w domu trochę na siłowni ale też się zastanawiam nad jakimś suplementem. Ostatnio trafiłam na mango http://odchudzanie-poradnik.pl. Stosował ktoś z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zainwestować w Slimunox - dzieki niemu udało mi się schudnąć 5 kg w miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×