Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaska88

Ranking preparatów na odchudzanie

Polecane posty

natknęłam się w internecie na ranking suplementów na odchudzanie http://zrzucbalast.pl/ To jak sądzicie, da się zrzucić balast z którymś z nich? African mango jest bardzo atrakcyjne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olus909
Hej. Ja borykam się z dużą nadwagą i do swojej diety dołączyłam suplement diety african mango które można kupić w bardzo atrakcyjnej cenie http://szczupla-kobieta.pl ale to już nie chodzi o cenę, tylko o efekty jakie z nim odnoszę w dnia na dzień widzę jak moja waga ładnie spada a przy tym moje ciało staje się bardziej kształtne i wiele osób dostrzega moje wyczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara642
Jestem również za dziewczynami wyżej również stosowałam African Mango http://szczupla-kobieta.pl i jestem z niego zadowolona do dnia dzisiejszego bo efektu jojo nie ma ;) a ja mogę cieszyć się swoim wyglądem i już nie płaczę patrząc w lustro tylko mam uśmiech od ucha do ucha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny temat sprzedawców jakiegoś badziewia dla naiwnych kobiet. Niestety żadne tabletki nie odchudza jak będziesz się źle odżywiala i brak sportu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Afrikan Srango i co drugi temat tym badziewiem wysmarowany Kafe schodzi na psy z taką reklamą na każdym kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi w końcu udało się schudnąć teraz jestem pewna że trwale.Minęły już cztery miesiące i żaden kilogram nie wrócił.Dzięki Foreverslimowi nie tylko schudłam ale nauczyłam się inaczej jeść to znaczy zdrowiej i mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałem Foreverslim i jestem bardzo zadowolona z efektów.W końcu moja nadwaga 'się ze mną pożegnała" :D Mam nadzieję, że na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foreverslim to był mój pierwsze tabletkijakie stosowałam.Owszem efekty widziałam u znajomej ale wiadomo jak to jest na jednych dany preparat działa dobrze na innych nie.Ale mimo moich poczatkowych wątpliwości i u mnie zdał pozytywnie egzamin.Wić w temacie suplementów trzeba mieć sporo szczęścia aby dobrze wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foreverslim oprócz tego że przyspiesza metabolizm to u mnie hamuje napady głodu.Po za tym nie czuję się po nim jakaś przymulana alb nadmiernie pobudzona.Wszystko na razie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkaCUDdziewczynka
sratatata wydałam majątek na tego typu ziólka.... i nic.... nie reklamuje żadnych tabletek itp...ale wiele już tego brałam w życiu od naturalnych ziółek po jakiegoś r óżnego rodzaju tabletki i mi jedynie adipex pomógł... zruzciłam swoje 2o kg balastu...nie mówię że to najlepsze rozwiązanie bo na skróty.... ale stosując środek przez 2-3 czy nawet 4 miesiące nie umrzemy :D a moim zdaniem było warto a każdy i tak ma swój mózg i swój rozum i sam podejmie decyzję :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×