Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalaforikaaa

SCHUDŁAM STRASZNIE DZIĘI JEDZENIU NA NOC SŁODYCZY PRZED SNEM!!SZOK

Polecane posty

Gość kalaforikaaa

jak bylam grubsza to nigdy nie jadlam słodyczy a bardziej chleb i ziemniaki a teraz odkad jem na noc batoniki i czekolady to uwierzcie mi ale co staje na wadze to kilo mniej ..jestem w szoku bo od trzech miesiecy waga mi sie nie powiększa mimo ze jem duzo węglowodanów.. moze to klucz do sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie prowokacjaaaa
nie prowokacja ..uwierzcie cholera ze mówie prawde i sama sie dziwie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameryki nie odkryłaś
Bo to prawdopodobne ,że sie chudnie na takiej diecie. Ja też chudne w ten sposób i ważne ,że efekt jest! wystarczy nie jeść mięsa przy tym i waga leci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja schudłam prawie 2 kg
nna diecie chałwowej przez 2 dni więc coś jest na rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zainteresowana
jestem zainteresowana opiszcie dokladniej bo nierozumiem !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta schudła na diecie chałwowej
buhaha odwodniłaś się jedząc same węglowodany i tyle...zaczniesz jeśc nopramlnie to będzie 3 kilo na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestan wstawiac kit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggghhj
nie odwodnila sie bo ja mialam to samo a mimo ze jadlam weglowodany to tez pilam normalnie kretynki i jeszcze często piwo na noc grzane do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to wszystko
zalezy od przemiany materii a nie od tego ze zajadasz sie słodyczami na noc, w normalnych warunkach juz po tygodniu takiego jedzenia miałabys co najmniej 2 kg do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaaaaaaaaaaaasne to ja opowiem o mojej historii ze słodyczami na noc przyjechałam do Anglii byłam na diecie zero słodyczy jadłam miesko i różne inne zdrowe rzeczy i chudłam porzuciłam dietę zaczęłam wsuwac wieczorkiem muffinki i różne inne ciasteczka(takie z ciastka półfrancuskiego wchodzi jak woda nawet nie czujesz jak zjadzasz ze 4 muffinki przynajmnije zapychają) efekt?? 5 tygodni i 5 kg wiecej a miesa prawie nie jadłam bo mi sie gotować nie chciało wróciłam do Polski do zdrowych nawyków żywieniowych zero słodyczy ale mięso owszem i co i ślicznie schudłam więc nikt mi nie wmówi że słodycze na noc w ogóle ogromna dawka węgli na noc to coś dobrego każdy normalny człowiek od tego tyje chyba że ktoś ma super przemiane materii ale historia autorki to po prostu ściema i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muffinki i INNE CIASTECZKAc ja jadłam i muffinki i ciastka francuskie nigdzie nie napisałam że muffinki są z ciasta francuskiego choć może to trochę chaotycznie napisane jeżeli źle zrozumiałaś to przepraszam ale nie rozumiem dlaczego nazywasz mnie kretynka poza tym nie z biszkptowego to takie troche babkowe ciasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka21---> niektórzy nie umieją czytać ze zrozumieniem :) Ja zrozumiałam o co Ci chodzi :) Nie zwracaj uwagi na docinki bo szkoda zdrowia :) Jest tylko jedna możliwość żeby taka idiotyczna dieta zadziałała: to że po za słodyczami niewiele się je w ciągu dnia i bilans energetyczny ogólnie jest ujemny. Ja bym tam wolała normalne jedzenie.... Ale jak widzą zaraz się znajdzie sporo naśladowczyń... No cóż nie ma zakazu stosowania głupich diet. Miłego tycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie miłego tycia:) zreszta czy to ważne z czego te muffinki są zrobione?? chodziło mi o to żeby ostrzec dziewczyny przed takimi głupimi radami moze to i smaczna dieta i sama wolałabym zjeść 1000 kcl w słodyczach niż w normalnym jedzeniu ale biorąc pod uwagę że chce mieć zdrowy organizm decyduje się jednak na zdrowe jedzenie w każdym razie ja tylko dzielę się moim doświadczeniem zresztą w ciągu dnia nie jadłam za dużo bo cały dzień pracowałam na noc opychałam się słodyczami i szybko zobaczyłam efekty ale jak chcecie to próbujcie wiedzcie poza tym ze wszystko poszło mi w jedno miejsce i z boczkami nie umiem sobie do końca dziś poradzić mimo iż zrzuciłam cała Anglię i to ze sporą nawiązką to jednak kosztowało mnie bardzo dużo pracy żeby się tego tluszczyku pozbyć no ja w każdym razie wracam do ćwiczeń właśnie po to by pozbyć się skutków jedzenia słodyczy na noc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diablo.
Teraz ja sie wypowiem na ten temat chodz pewnie jest juz dawno po fakcie.Jedzenie słodyczy na noc niejest dobrym rozwiazaniem poniewarz zakladajac ze po treningu silowym odnawiamy swoj glikogen w miesniach tak aby wrocil na swoj poziom.W godzinach wieczornych po calym dniu pracy,jedzenia i odpoczynku nasz poziom glikogenu we krwi jest usytulowany.Kazdy slodycz niejest juz przetwarzany jako glikogen i nietrafia do miesni lecz odklada sie na wloknach naszych miesni tworzac powierzchnie tluszczowa. w drugim przypadku zalezy jaki jest to slodycz ktory jemy na noc.w przypadku dbania o nasza wage,wyglad i pozbycie sie (fatu) bazujmy na pokarmach wysokobialkowych nisko kalorycznych. Bialko do weglowodanow w diecie redukcyjnej powinno wynosic 50:50 lecz zwiekszenie bialka znacznie wplynie na korzystne rozbicie naszej masy tluszczowej.3,5g(białka) na 1kg masy ciala ma sens przy redukcji tkanki tluszczowej,odpowiednio zbilansowana dieta nisko kaloryczna,cwiczenia aerobowe i waga leci. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diablo.
Ogolnie strasznie obszerny temat,mozna by sie klucic o wszystkie kwestie w tym temacie,zdanaia sa podzielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuturutu_majtki z drutu
jaka bajka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wgl
autorka zapomniala dodac, ze wszystko potem wracala do kibla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez objadalam sie slodyczami i chudlam strasznie, niestety to nie cudowna dieta tylko pasozyty ktore jedza cukier, po kilku latach moje zdrowie leglo w gruzach, teraz jestem po terapii oczyszczajacej i czuje sie lepiej ale zeby zachowac figure musze kontrolowac diete i eliminowac slodycze, mam nadzieje ze przez te 10 lat nie stosowalas takiej diety słodyczowej karmiacej pasozyty które może mieć wiekszość z nas,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×