Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amelia90

Schudnę do wakacji!

Polecane posty

Gość amelia90

zapraszam wszystkich chętnych. Pisząc tego posta, wcinam ostatni kawałek czekolady przed północą. jestem załamana do jakiego stanu sie doprowadziłam. 9kg do zrzucenia. a u was?? pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja koleżanka schudła stosując slimcea wiec teraz ja zaczynam kuracje pod jej okiem. jedynie co miała dodatkowego to prostą diete i schudła ponad 10kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJunona
Ja stosowałam Foreverslim prawie rok temu, schudłam 14 kg i od tamtego czasu nie mam problemów z wagą, Więc zdanie na temat Foreverslim mam jak najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko slimcea jesli chodzi o suplementy. Stosowałam już tak dużo środków i odkąd mam slimcea waga spada. NIedługo kończe kuracje a mam już 14kg utraty wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia1972
Witam, idzie wiosna w związku z czym za radą jednej z dziewczyn udzielających się na forum, mimo pewnych obaw zdecydowałam się i kupiłam produkt: http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/39908966/Meridia-l-meridia-xl-meridia-xxl-adipex-xenical-yeduc-qsymia.html Meridia przekroczyła moje najśmielsze oczekiwania, w przeciągu 2tyg, schudłam 4kg, a to jeszcze nie koniec. Teraz i ja mogę polecić z czystym sumieniem ten specyfik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colciak
no hej czy moge do cb dolaczyc? Ja tez probuje schudnac mam do zgubienia z jakies 10kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renalda
Dzięki Foreverslimowi całkowicie zmieniło sie moje życie.Bardzo długo borykałam się z problemem nadwagi .Stosowałam różne diety i suplementy z marnym skutkiem,Do czasu aż nie trafiłam na Foreverslim.Przeszłam na dietę brałam przez trzy miesiące regularnie Foreverslim i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu schudłam i to dużo.Żałuję tylko że tak późno trafiłam na tabletki bo uniknęłam bym straty i czasu i pieniędzy na nietrafione diety i niedziałające suplementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga912
do wakacji zamierzam doprowadzić swoją sylwetkę do wyglądu jaki zawsze chciałam osiągnąć, jestem chyba na dobrej drodze. odchudziłam kuchnie, ruszam się sporo :) myślałam długo czy by nie zacząć stosować jakiś tabletek no i zdecydowałam się na iqgreen z zieloną kawą i polecam bo to lepsza wersja tej do picia - nie trzeba sie męczyć z jej smakiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobry efekt na mnie wywarły tabletki slimcea. Pohamowały głód, zmieniły przemianę materii i pozwoliły chudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiullinkaa
Tabletki? Moim zdaniem jesli juz to tylko jako wspomagający sposób na zrzucenie kilku kg. Ja zaczęłam sobie zamawiam Easy Fit Box - jem o stałych porach, zdecydowanie mniej a wiele smaczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej tu kasia mam do zrzucenia min 15 kg!! waze 70 kg przy 167 cm :( ... Od jutra dietka musze musze musze kurde musze !! jakie macie plany z dieta co robic i wgl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój wybór padła na suplement slimcea ze względu na liczne pozytywne opinie w internecie oraz polecenie przez koleżankę która kurację ma już za sobą. Widać to po niej, schudła 13kg. Ja teraz zaczynam, mam nadzieje że jeszcze zdążę pokazać ciałko na te wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko odchudzaj się z głową bo może być z tego więcej strat niż pożytku. Ja jak byłam zaślepiona niezdrową dietą to od razu zaparcia, anemia i inne dolegliwosci mnie dopadły. Musiałam stosować dicopeg by pozbyć się uproczywych problemów z zaparciami. Jedz zdrowo, oblicz sobie zapotrzebowanie na kalorie i ćwicz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja natomist jak stosowałam foreverslim to dietą specjalnie się nie przejmowałam, owszem starałam się jeść jakieś 200 kcal mniej od zapotrzebowania i unikałam fast foodów, ale to wszystko co robiłam a schudnąć i tak mi się udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie najodpowiedniejsze okazało się wybranie dietetyka. Znalazłam rewelacyjną panią. Pani Kasia Krych okazała się moim zbawieniem, bardzo pomogła mi schudnąć. Przyjmuje w Poznaniu w klinice Esthetique. Jest 100 % profesjonalistką i miłym, pomocnym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colciak
heja... waze okolo 67 przy wzroscie 158 wiec troche kg do zrzucenia mam.. Mam nadzieje ze do wakaacji cos mi ubedzie z tych nadbagazowych kg.. BEde od jutra stosowac diete 8 godzinna... DAMY RADE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie to jest to jak napisała osoba wyżej. Oduchudzanie DO nic nie da. To musi byc zdrowe odżywianie na całe życie. Teraz do wakacji schudniecie a potem co? Ja tak kiedyś tez sie odchudzałam.. A potem przychodziły wakacje, kebaby, lody, pizza, itp i nagle w toalecie siedziałam i załatwić się nie mogłam. Super wakacje z zaparciami ;/ Gdybym wtedy dicopegu 10g nie odkryła to bym miała najgorsze wakacje życia. Wszystko z głową należny. wtedy kebab nie zaszkodzi ani lód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cel zawsze pomagał mi w odchudzaniu, ale potem efekt jojo. Dieta umiarkowana jest skuteczniejsza. Wszystko po trochu, ale z głową. Jeden posiłek zastępuje koktajlem waniliowym z Blue Nature. Dorzucam do niego owoce, teraz jest truskawkowy szał. Mniej cukrów, tłustych potraw i węglowodanów. Dużo wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioletta198
Ja schudłam do wakacji;) i byłam bardzo szczęśliwa bo zawsze wstydziłam się wyjść w bikini, wiecie wyglądałam jak wieloryb;/ i tak zamówiłam sobie Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl i zaczęłam kurację,na początku byłam sceptycznie nastawiona,ale nie potrzebnie bo schudłam w 5 miesięcy 40kg;) i wiecie jakie to uczucie kiedy możesz założyć fajna sukienkę czy też właśnie bikini i nie wstydzisz się już tylko masz ochotkę pokazać się całemu światu jak wyglądasz.... efektu jojo nie ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaruje299
Ja po wpisie koleżanki wyżej zamówiłam sobie Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl właśnie z tej stronki mają tak Super Ceny! nie żałuję tego wyboru ;) chudnę ładnie już mam 4kg za sobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli planuje Pani schudnąć 9 kg to polecam zakup suplementu diety IQacai,stosowała go żona i w kilka tygodni schudła 8 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel468
Moim sposobem,aby schudnąć do wakacji są ćwiczenia i stosowanie suplementu diety IQacai,w połączeniu dają super efekty,polecam abyście i Wy spróbowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam do zrzucenia 10 kg przed wakacjami,no i udało mi się dzięki ćwiczeniom i suplementowi diety IQacai :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zakupienie suplementu Iqacai, dzięki któremu osobiście w ciągu pierwszego miesiąca udało mi się schudnąć aż 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×