Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Skuteczne odchudzanie

Polecane posty

Gość gość

Witam, Od pięciu miesięcy ćwiczę Killer Chodakowskiej, owszem, ciało uległo zmianie, ale waga ani drgnęła. Dołączyłam do tego racjonalny sposob odżywiania i nadal nic. Co jeszcze mogę zrobić, aby stracić pare kilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna810
Chodakowska faktycznie rzeźbi ciało i spala tłuszcz ale ja u siebie też takich efektów nie widziałam. dopiero jak do tego i diety zaczęłam jeszcze brać tabletki z zielona kawa iqgreen to efekty były i za mną już 8 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skuteczne odchudzanie tylko z acai berry extreme, kto stosuje ten suplement wie o czym mówię, piękne, smukłe i zdrowe ciało miałam już po pół roku stosowania. Polecam! Poczytajcie sami na stronie producenta http://po.st/AcaiBerryExtreme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Innym rozwiązaniem na który warto zwrócić uwagę to tabletki Foreverslim. Na rynku od kilku lat. Sama zamówiłam i sprawdziłam że działa lepiej niż niektóre nowości. Schudłam 12kg przez pełny okres kuracji. Nie ma efektu jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabletki podziałają, jeśli się je rozrzuci po ziemi i pozbiera jedną po drugiej robiąc przy tym wykroki i tak po 10 razy rano i wieczorem :-) A jeśli autorko pytasz poważnie, to Ci odpowiem - aby na wadze zobaczyć pare kilo mniej wystarczy podczas ważenia podeprzeć się ściany :-) Jeśli tylko na tych cyferkach Ci zależy, to jest to najlepszy sposób. Tylko po co? Skoro piszesz, że po ciele widzisz różnicę, to chyba o to chodziło? Na wagę nie patrz, bo jeśli ćwiczysz nabierasz masy mięśniowej, miesnie są cięższe niż tłuszcz przy takiej samej objętości, więc możesz ważyć więcej nawet wyglądając szczuplej, na szczęście nie Twoja waga, lecz figura jest Twoją wizytówką. A co jeśli ważyłabyś 10 kg mniej, a ciało nie zmieniłoby się? byłabyś zadowolona? pomyśl, co tak na prawdę ma w tym odchudzaniu znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga autorko tematu, Ruch to oczywiście podstawa, warto jednak zadbać również o odpowiednią dietę i jej wsparcie. Jako takie wsparcie polecam Big-Active Activ Burn - herbatę funkcjonalną, która wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej, kontrolę wagi oraz dostarcza więcej energii. Jeśli chciałabyś na początek zredukować apetyt, spróbuj także herbaty Slim Plus o smaku grejpfruta. Zachęcam do zadawania pytań w przypadku wątpliwości - chętnie pomogę w dobraniu herbaty odpowiedniej dla Ciebie. Pozdrawiam, Online Ekspert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy stosowaniu Foreverslimu można stracić sporo kilogramów w niecałe trzy miesiące.Jeżeli mi się udało to każdej innej osobie też się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka01
ktoś wyżej pisze o zielonej kawie i muszę przyznać, że to jest super spalacz, pierwszy skuteczny, który tak naprawdę zadziałał, niestety brałam tabletki bo pić to ja tego nie mogłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dargalka
Skuteczne odchudzanie będzie tylko wtedy, gdy zastosujemy jednocześnie: 1. ruch-ćwiczenia, szybki spacer (najlepiej min 40 min), 2. 5 posiłków dziennie (o określonych porach - jeśli można, ale z tym jest często problem) 3. I przy dwóch największych w ciągu dnia, Formoline L112 (najlepszy na rynku, bardzo bezpieczny i najpopularniejszy od 10 lat w Niemczech - można poszukać na allegro) - pewna redukcja 1,5-2,5 kg tłuszczu (a to około 12 000 -20 000 kcal) . 4. Zamiast owoców -> warzywa - to mniej cukru. 5. Pić dużo wody 2-3 litry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na początku nawet nie myślałam że tabletki będą mi w stanie pomóc schudnąc.Ale Foreverslim to takie tabletki które bez problemu radzą sobie ze sporą nadwagą.Trochę pomogłam tym tabletka zmieniając dietę i ruszając tyłek z przed telewizora.W sumie na razie schudłam pare kilogramów ale juz czuje się zupełnie inną osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkąd pamietam borykalam się z nadwagą i teraz mimo że stosuje nowy suplement 2 tygodnie mogę już go polecać każdej która ma taki problem jak ja miałam. Polecam Slimcea bo to pierwszy suplement który w takim stopniu wspiera moją kurację odchudzająca. Schudłam już 2kg przez 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim kupiłam Foreverslim na Foreverslim przeczytałam bardzo dużo opinii i komentarzy.Wybrałam go bo ma najwięcej pozytywnych opinii.Ale każdy ma prawo wyboru jeżeli komuś nie pasuje Foreverslim może spróbować czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 x dziennie, co 3h posiłki! To mój klucz do sukcesu. Łatwo nie było, nastawiałam budzik, żeby pamiętać, że mam zjeść, a do pracy chodziłam z całym prowiantem. W końcu jednak zdecydowałam się na catering dietetyczny z MaczFit, http://maczfit.pl - znacznie mi to ułatwiło i weszło w nawyk regularne jedzenie. Posiłki z pudełek są smaczne, urozmaicone, nie czuję się jak na diecie, a takich frykasów, jak dostaję w pudełkach na pewno bym sobie sama nie przyrządzała, bo nie miałabym czasu. Po pierwszym miesiącu, bez ćwiczeń!, - 3kg. I bez żadnych tabletek, którym zwyczajnie nie ufam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi waga spadała znacznie jak stosowałam Foreverslim. Był to efekt diety ograniczającej tłuszcze, niewielkiego ruchu (raz w tygodniu bieganie ) no i tabletek Slimcea. Udawało mi sie nieraz chudnąć nawet 5kg miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobry efekt na mnie wywarły tabletki slimcea. Pohamowały głód, zmieniły przemianę materii i pozwoliły chudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli zdrowa dieta i ******** nie daje warto zastanowić się nad suplementem, mi pomogło African Mango, też miałam problemy ze zrzuceniem, mimo restrykcyjnych diet, a z tym suplementem poszło łatwiej! Zamówiłam tu: nplink.net/0Y2BILKH Ponoć są różne preparaty na rynku, więc pewnie warto uważać, nie wiem czy wszystkie tak samo działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o moją osobę, to do zakupu Foreverslim, (kupowałam na Allegro) namówiła mnie koleżanka. I jestem jej za to bardzo wdzięczna. W końcu znalazłam środek, który faktycznie pomaga mi schudnąć. Jak na razie (a jestem w połowie drogi) to waga spadła o 6kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam to szczęście, że mogłam porównać dwa suplementy, po prostu w jednym czasie zaczęłyśmy odchudzać się z przyjaciółką. W grupie raźniej jak to się mówi, pomimo, że nasza grupa wynosiła tylko 2 osoby. Nie mniej ona zdecydowała się na Acai Berry 900, jak wybrałam Foreverslim. Zestawy ćwiczeń, jak i dietę miałyśmy bardzo zbliżone... Efekty? No cóż, u mnie 13 kg mniej i waga jak spadał taka jest do dzisiaj. U niej, spadek o 3 kg i niestety obecnie przytyła 2 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia01
Mi udało się skutecznie schudnąć 6 kg. Jestem na diecie Sandruni, zaczęłam zwracać uwagę na to co jem, zero cukrów, tłustych rzeczy, jem dużo warzyw, owoców, piję dużo wody, zaczęłam też więcej czasu spędzać aktywnie i efekty widoczne gołym okiem https://dietasandruni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cytat: Skuteczne odchudzanie tylko z acai berry extreme, kto stosuje ten suplement wie o czym mówię, piękne, smukłe i zdrowe ciało miałam już po pół roku stosowania. Polecam! Poczytajcie sami na stronie producenta http://po.st/AcaiBerryExtreme Nie da się ukryć ży wypróbowałam już różne tabletki na odchudzanie i najbardziej pomogły mi te acai berry. Schudłam 10 kg bez większego wysiłku fizycznego i bez odmowy słodyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewokracja
u mnie skuteczne odchudzanie zaczęło się od tego, że zaczęłam regularnie jeść, 5 razy dziennie, w równych odstępach czasowych i to był klucz do sukcesu! do tego brałam tabletki iqgreen i śmigałam na zumbe i w dwa miesiące 12kg spadło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja koleżanka schudła stosując slimcea wiec teraz ja zaczynam kuracje pod jej okiem. jedynie co miała dodatkowego to prostą diete i schudła ponad 10kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beurre
ja też brałam iqgreeny i schudłam w sumie 16kg :) i w końcu jestem zadowolona ze swojej sylwetki i w pełni szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPoziomka
Wszystkie mają takie dobre opinie te tabletki i tak testowałam na sobie, ale dopóki nie połączyłam wszystkiego na raz, ćwiczeń - i to sporo, regularnych posilkow, a przy okazji iqgreen to nie bylo efektow, jednak ostateczny wybor i zlozony sposob postepowania dopiero dal rezultaty jakich oczekiwalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLaura
Jeżeli o mnie chodzi to moje wysyłki dały dopiero odpowiedni skutej po tym jak zacżełam stosować Foreverslim. Owszem wcześniej były jakieś rezultaty, ale właśnie w tym problem jakieś i sukcesem nie można było ich nazwać... a teraz ze spokojem mogę ogłosić pełen sukces bo w ten sposób można określić spadek wagi o prawi 20 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie specyfiki nie przynosza zadnych efektow. Aby schudnac trzeba zmienic swoje nawyki żywieniowe i zaczac się ruszac. Jeśli już cos stosowac do suplementy z http://www.elitesportfood.pl/#start ale po warunkiem ze regularnie trenujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat oczywiście złożony ale podaję kilka porad dzięki którym można skutecznie schudnąć. 1. Odpowiednie ćwiczenia Najbardziej efektywnym treningiem, dla osób chcących spalić tkankę tłuszczową jest trening interwałowy o wysokiej intensywności (HIIT). Trening tego typu daje trzy razy lepsze efekty niż zwykłe ćwiczenia cardio. 2. Odpowiednia dawka snu Niedobór snu jest powiązany z wyższym poziomem greliny nazywanej potocznie “hormonem głodu”. Wpływa on na zyskiwanie dodaktowych kilogramów. Odpowiednia dawka snu to 7 - 9 godzin. 3. Ograniczenie słodyczy i słodkich napojów Słodkie napoje, oraz słodycze zawierają dużą ilość węglowodanów prostych, które są główną przyczyną odkładania się tkanki tłuszczowej. 4. Odpowiednie śniadanie Dzieki spożyciu odpowiedniego śniadania bogatego w białko zwiększymy nasz metabolizm. Kilka pomysłów na zdrowe śniadanie http://ekoist.pl/5-przepisow-zdrowe-wysokobialkowe-sniadanie/ Dodatkowo możesz przyspieszyć swój metabolizm i oczyścić się z toksyn dzięki tym 5 napojom spalającym tłuszcz http://ekoist.pl/5-napojow-spalajacych-tluszcz/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinkaZS
Jeżeli chodzi o odchudzanie to swego czasu naczytałam się o właściwościach zielonej kawy. Przyspiesza ona metabolizm i tym samym pomaga spalac tkankę tłuszczową. Pomyślałam, że to coś dla mnie, więc poleciałam do sklepu kupiłam i zaparzyłam. Jeden łyk i już wiedziałam, że się nie zaprzyjaźnimy, ale nie odpuściłam i znalazłam dobry suplement z zieloną kawą IQgreen, efekt tak samo dobry, ale nie muszę się zmuszac do tego strasznego smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam feoreverslim rok temu,wtedy schudłam 13kg. Od tamtego czasu nie mam żadnego problemu ze swoją wagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBobik
Zanim zdecydowałam się na kupno tabletek wspomagających odchudzanie,zapoznałam się z opiniami różnych ludzi każdy brał co innego.Ale najwięcej pozytywnych opinii ma Foreverslim i właśnie dla tego zdecydowałam się na jego zakup.Jestem zadowolona z wyboru jakiego dokonałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×