Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Skuteczne odchudzanie

Polecane posty

Gość mamtruszka
waga to nie wszystko i czy bierzecie iqgreen z ta zielona kawa czy cos jeszcze innego to najwazniejszym wyznacznikiem jest lustro i obwody ewentualnie:) spojrzcie w lustro i wtedy bedziecie wiedzialy czy jest okej czy nie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ALE AGRESYWNIE TEN "Foreverslim" REKLAMUJECIE. Może jeden, dwa posty by mnie zaciekawiły, ale na boga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćklucha
Jak dla mnie foreverslim jest jak najbardziej skutecznym środkiem, w końcu nie wyglądam jak wieloryb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska592
Dla każdego jest dobre co innego... ja stosowałam wiele suplementów jakoś nigdy nie udawało się zgubić tyle ile bym pragnęła,aż w końcu African Mango i tak udało mi się zrzucić 16kg w 2 miesiące ;) dla mnie to super efekt bo już niedługo mój wymarzony urlop a ja będę mogła w końcu pokazać się w bikini;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja właśnie dzięki opinią które znalazłam w necie zdecydowałam się na zakup Foreverslimu.Opinie są różne ale przeważają te pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulka6
nie bierz żadnych tabletek, to nic nie da. Lepiej te pieniądze zainwestuj w poradę u dietetyka, który dobierze Ci posiłki i będzie wpierał przez cały czas. Ja korzystam z https://www.facebook.com/hhlife.4u/ i jestem bardzo zadowolona. Robię u nich dietę internetowo, co kosztuje dużo mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie na razie sukces połowiczny.Od dwóch tygodni biorę Foreverslim.Waga spada powoli ale bardzo dobrze radzę sobie z napadami głodu.Cały czas mam wrażenie że mam pełny żołądek,i nawet za bardzo nie chce mi się jeść.Chciałabym schudnąć 10 kg aledo tego jeszcze daleka droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważę sporo i na szczęście zaczęłam zauważać pozytywne zmiany.Cieszę się' ',że znalazłam sposób na schudniecie.dieta mż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim życiu też zaszły większe zmiany i też dzięki Foreverslimow.Dzięki tym tabletką nie tylko udało mi sie schudnąc ale też stałam sie zupełnie inną osobą.Już nie wstydzę się swojego wyglądu przez co jestem bardziej otwarta do ludzi i wesoła.Na prawdę się zmieniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ani_Ma
witam autorko, nie wiem czy słyszałaś o adipex retard 15 mg. generalnie lek sprzedawany na nadwagę w czechach z resztą w czechach bardzo popularny ze względu na jego korzystne efekty w zrzucaniu wagi...niestety w pl-u niedostępny ;/poczytałam na forach gdzie co i jak i zamówiłam sobie na tej stronie: http://doping-online.com/priceslist.php podrzucam link bo wiele moich koleżanek się na cięło na fakeowych sprzedawców itp...a jeśli 3masz diete i ćwieczenia wrzucasz to jestem bardziej niż pewna że u Ciebie to da jeszce większe efekty bo ja nie ćwiczyłam i nie bylam na diecie a w miesiąć waga mi spadła ok 11 kg :) nie jestem zwolenniczką brania jakiej kolwiek chemii na to mnie namówiła pewna osoba i jestem jej mega wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acai Berry Extreme to absolutnie jeden z najlepszych preparatów wspomagających odchudzanie. Produkt zawiera w jednej kapsułce aż 5000 mg jagody acai. Dzięki temu skutecznie wspomaga zrzucanie niepotrzebnych kilogramów. Preparat jest przeznaczony dla osób, które chcą wspomóc proces odchudzania oraz znaleźć w sobie dodatkowe pokłady energii, która jest niezbędna w trakcie trwania kuracji odchudzającej. http://nplink.net/CcPiV5yX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odchudzanie wspomagane Foreverslimem mam dawno za sobą a rezultaty utrzymują się do dzisiaj.Szczerze powiem że zaczynając kurację wcale nie spodziewałam się aż tak spektakularnych efektów.Spokojnie dzięki tym tabletką można schudnąć 17 kg a to jest bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Jeśli chcecie schudnąć to ograniczcie cukry DO ZERA. Żadnych słodyczy, deserów- wiadomo. Owoce można zastąpić warzywami. Ale cukry to też produkty mączne, tzn. ograniczcie chleb, pieczywo, makaron itd do minimum. Jeśli nie będzie cukru, to organizm od razu zacznie spalać tłuszcze, a chyba o to wam chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaik
skuteczne odchudzanie to przede wszystkim regularne jedzenie, zdrowe produkty, iqgreen by wspomóc dietkę, zero słodyczy alkoholu i przede wszystkim ruch... takie złote rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymko
Błagam Was dajcie spokój z tą chemią, którą chcecie pochłaniać po to by trochę schudnąć. Ktoś wciska wam jakieś banialuki, że łatwo szybko i przyjemnie stracicie kilogramy i łykacie te dziadostwa. Rozsądna dieta i ćwiczenia, jeden i jedyny sposób na to, by się udało. Dietę może wam ktoś przygotować, można zamówić sobie catering dietetyczny www.zdrowyty.eu ale ćwiczenia już musicie samemu zrobić. Tylko błagam, nie jedzcie chemii, to truje organizm, jest niezdrowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietetyk VITAGENUM
Po pierwsze odpowiednio zbilansowana dieta oraz aktywność fizyczna. Warto również wykonać badania genetyczne. To w naszym DNA jest zapisane, m.in. czy mamy wrodzoną skłonność do otyłości oraz jakie geny odpowiadają za nasz apetyt. Wyniki badań pokażą, m.in. jak skomponować właściwą dietę, ile powinieneś jeść białek, tłuszczów i węglowodanów, z jakich produktów zrezygnować, a które są dla Ciebie wskazane, jaki rodzaj aktywności fizycznej ułatwi Ci zrzucenie kilogramów. Zalecam skorzystanie z badania „Otyłość” laboratorium Vitagenum. Zachęcam również do przeprowadzenia badania „Fit On” lub „Fit Ona”. Dzięki nim dowiesz się jak maksymalnie wykorzystać tkwiący w organizmie potencjał oraz jakie czynniki w największym stopniu wpływają na zachowanie prawidłowej masy ciała, jaki rodzaj diety i aktywności fizycznej jest wskazany właśnie dla Ciebie. Przeprowadzenie badań jest bardzo proste. Zestawy zamawia się przez internet do domu, pobiera próbkę materiału genetycznego, a następnie odsyła się do laboratorium, gdzie analizują je specjaliści. Wyniki otrzymuje się drogą elektroniczną. Dietetyk Vitagenum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Addelle
Mi udało się skutecznie schudnąć 10 kg dzięki diecie Sandruni. Próbowałam już wiele różnych diet ale nigdy nie wychodziło. Teraz nareszcie ubrałam swoją ulubioną sukienkę :) można poczytać więcej o tej diecie na tej stronie https://dietasandruni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnych mieszanek na odchudzanie to jest od groma w sprzedaży. Można się zakręcić. Ja od niedawna stosują Regenerum Vitae i widzę pozytywne efekty. Mniej się męczę to przede wszystkim co rzuca mi się w oczy. Druga sprawa to metabolizm, w końcu regularnie się wypróżniam. O tym jak suplement działa to przystępnie, prostym językiem piszą na stronie www.regenerumvitae.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkanana
U mnie najlepiej sprawdza się zamawianie cateringu dietetycznego Wygoda Dieta - jem regularnie, lekko i zdrowo, a posiłki sa naprawdę bardzo smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczupła, atrakcyjna sylwetka - marzenie każdego. Myślisz, że nie można tego tak łatwo osiągnąć? Przekonaj się, że można. Chcesz wyglądać atrakcyjnie i zdrowo? Jeśli tak to koniecznie wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Jest to strona najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Tylko z jego pomocą możesz osiągnąć sukces i przejść niesamowitą przemianę. Pan Igor to jedyny trener w Polsce, który zagwarantuje Ci innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe oraz fachową suplementację. Nie czekaj dłużej i wejdź na: www.igortreneronline.pl Zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca! Możesz już na zawsze pozbyć się niechcianego tłuszczu, zbudować piękną, smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosując Slimunox po raz pierwszy chudnę bez wyrzeczeń jem to co lubię tylko że w mniejszych ilościach.Co do wysiłku fizycznego to mój pies jest bardzo zadowolony bo w końcu dwa razy dziennie wychodzi na bardzo długie spacery.A ja w końcu chudnę około jednego kilograma tygodniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj sobie treningów ems, w InTime masz pierwszy za darmo, ja się tam zapisałam i jestem bardzo zadowolona, pod okiem fachowców straciłam tłuszczyk i wzmocniłam mięśnie, poświęcając tylko 20 minut tygodniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi udało się schudnąć 13 kg .Brałam Slimunox niecałe cztery miesiące.Oprócz tabletek byłam również na diecie i niestety choć nie lubię się nadmiernie wysilać dwa razy w tygodniu chodzę na aerobik.Fakt jest taki że jestem bardziej zadowolona z siebie i mam lepsze samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czystym sumieniem mogę polecić Biphasic Slim. Kuracja trwa 6 tygodni, po których naprawdę widać efekty, u mnie poszło 10kg więc całkiem w porządku. Nie ma śladu już po odstającym brzuchu czy boczkach. Pomimo, że się trochę obawiałam zamówiłam od polecanej dziewczyny z ogłaszamy 24 (Ada, 731 154 299). Wszystko poszło bez problemów. Kontakt telefoniczny, bez zarzutu, przesyłka b.szybka, można sprawdzić zawartość przy odbiorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzanie z Slimunoxdobiegło końca.Nie mówię że było różowa bo raz było gorzej raz lepiej ale ogólnie udało mi się schudnąć 11kg.Teraz przyszła pora na zakupy ciuchów w nowym rozmiarze bo naprawdę nie mam co na siebie włożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×