Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

trening a dieta

Polecane posty

Gość gość

Hej kochani Jestem na diecie 1700 kcal izastanawia mnie iedno a mianowicie: Zjem 1700 kcal ALE ide ztovic trening i spale przukladowo 500 kcal to wychodzi na to, ze zjadlam 1200, czy mam to jakos potrm nadrobic czyli zjesc dodatkowe kalorie, cos zeby whszlo w granicach 2000 kcal na dzien lącznie, czyli moje 1700+ 300 kcal po treningu( tenis, bieganie, rower) czy jesc 1700 kcal a ile spale to spale i nie odliczac od tego? Prosze o odpowiedzi bo nie mam pojecia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germowa
jak masz dzien treningowy to musisz spozywac wiecej kalorii.. tyle wiem w teorii bo tak mi tlumaczyl trener ktory ukladal mi diete. ja bralam jeszcze tabsy piperine forte no i z tym uwzglednieniem dni treningowych i nie schudlam 15kg na spokojnie. ale jesli nie wiesz co i jak to lepiej idz do specjalisty bo sobie narobisz jakis niedoborow czy czegos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirienka
to faktycznie spomplikowane.. mi ukladal tez dietetyk i dopiero wtedy schudlam.do tego tabsy iqgreen z zielona kawa i waga dopiero ruszyla z miejsca, a wczesniej nic a nic.. musisz isc do specjalisty, tylko wtedy wiesz ze nie zrobisz sobie krzywdy po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka8512
Ja ćwiczę i korzystam ze specjalnej diety dla aktywnych z http://www.food2door.pl . Jem codziennie mniej więcej tyle samo, nawet w dni treningowe. Czasem jak mnie bardzo przyciśnie to gotowaną pierś z kurczaka. Generalnie coś co ma dużo białka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz dużo wątpliwości to najlepiej zapytać specjalisty, jakiegoś dobrego trenera personalnego na przykład. Wielu z nich pierwszą wizytę ma darmową, możesz zadać wtedy nurtujące Cię pytania :) ja rozpoczęłam walkę o piękną sylwetkę z trenerem personalnym z trójmiasta, panią Aleksandrą Świtońską. Już widzę pierwsze efekty, daje mi ogromne dawki motywacji, naprawdę warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaaak
A ja ze swojej stron mogę zaproponować Acai Berry Extreme to absolutnie jeden z najlepszych preparatów wspomagających odchudzanie. Produkt zawiera w jednej kapsułce aż 5000 mg jagody acai. Dzięki temu skutecznie wspomaga zrzucanie niepotrzebnych kilogramów. Preparat jest przeznaczony dla osób, które chcą wspomóc proces odchudzania oraz znaleźć w sobie dodatkowe pokłady energii, która jest niezbędna w trakcie trwania kuracji odchudzającej. NIE JEST TO SPALACZ TŁUSZCZU !!! Poczytajcie o tym produkcie i o jagodach Acai. Mi pomógł z racji tego że miałam tendencję do ciągłego podjadania. Ogranicza łaknienie. Efekt na duży plus :) Polecam. http://nplink.net/P8E8H2H1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzizas, prosze nie reklamujcie zadnych spalaczy, ja chce schudnac bez takich magicznych specjałów. Raz sie skusilam z czustej ciekawosci i efektem byly bole brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktoria
ja brałam wspomniane gdzieś wcześniej tutaj iqgreen. i jestem zadowolona bo widać było że waga leci szybciej w dół. ale podstawowa zasada to było przede wszystkim ograniczenie jedzenia i dieta. same tabletki za ciebie nie schudną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×