Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość msajaea

tusz do drukarki

Polecane posty

Gość msajaea

kończy mi się tusz do drukarki może mi ktoś doradzić jakieś dobre zamienniki bo na oryginały szkoda mi kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mesuut7
DobreTonery.pl - tu jest mnóstwo zamienników do wielu rodzajów drukarek także myślę, że znajdziesz coś dla siebie. Mam nadzieję, że pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataSztos
Super jakościowo zamienniki maja na drukujesz24 pl!!zamawiam od nich już jakiś czas i jestem bardzo zdowolona!Nie ma różnicy w wydruku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość randall1
Dużo jest dobrych sklepów z zamiennikami jednak ja tez zamiawiam z dobretonery.pl raz na 2 miesiace i nie zaluje. Duzo drukuje t o i zamienniki mi potrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazmero
Tusze z resztą tak jak poprzednik pisał zamawiam na DobreTonery.pl przede wszystkim dlatego, że są tanie, ale szczególnie dlatego że są bardzo dobre jakościowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sergioo
czesto oryginalnych tonerow sie nie oplaca, chyba ze koszt jest maly, ale z reguly zamienniki sa tansze o 100-200zl wiec.. na dobretonery.pl masz fajny wybor, zobacz. A i przy okazji unikaj na allegro bo mozna natrafic na wadliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli mieszkacie w Olsztynie lub okolicach to polecam wam zgłosić się do firmy www.as-mar.com.pl Zajmują się sprzedażą i serwisowaniem urządzeń biurowych. Oferują też tusze do drukarek, które sprzedają w bardzo dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grejmond26
A ja ze strony https://dobretonery.pl/ od dawna zamawiam zamienniki tuszy do drukarki i jestem bardzo zadowolony. Dobra jakosc, drukarce nic sie nie stalo tak jak dzialalo tak dziala takze jest to nie dosc ze tanie to w dodatku bezpieczne, a koszty eskploatacji niskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marloto
tak jak @grejmond26 rowniez robie zakupy na dobretonery.pl, zamienniki dobrej jakosci i cena przyzwoita. Nic dodac nic ujac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexxo
zamawialem na allegro to niezbyt dobrze na tym wyszedlem, nacialem sie na jakas podrobe takze odradzam, pozniej sprobowalem na dobretonery.pl i ani razu nie bylo problemow, swietnie sie spisuja zamienniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darko99
W https://drox.pl/ Bardzo dobra jakość i rozsądne ceny. To tonery zamienniki, ale jakość i wydajność mam wrażenie jest często dużo lepsza od produktów oryginalnych. Używam głównie tych do drukarek HP oraz Brother. Drukujemy w firmie na okrągło można powiedzieć, więc w ciągu roku znacznie oszczędzamy dzięki zamiennikom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkoon
znam firme dobretonery.pl, czesto tam zamawiam i zawsze wszystko na czas i bez najmniejszych problemow. Dobry produkt, ceny niskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×