Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość5453

Tycie podczas odchudzania i cwiczen

Polecane posty

Gość gość5453

Witam wszystkoch i prosze o rade. Tydz postanowilam ze sie wezme za siebie (65kg,169) mam problem z oponka i chcialabyn sie jej pozbyc. Ale.. jest jeden problem. Wykonuje cwiczenia od tygodnia z Jillian michaels, po skonczonych cwiczenoach cwicze jeszcze pupe i ramiona (razem 50min wysilku) odzywiam sie zdrowo, zadnych fastfoodow, smazonego, slodkie sporadycznie. Po tygodniu moich staran postanowilam sie zwazyc a na wadze 0,4kg do przodu ;( czy to jest przyrost masy miesniowej? Z obwodow moze cm z brzucha spadlo, nic wiecej i jeszcze dodam ze moja dieta to +/- 1500 lcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorzystaj z ułożonej profesjonalnie ułożonej diety,ja korzystałam z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 i schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzeźbiłam ciało,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez trenerów i dietetyków,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie.Też nie widziałam efektów dopiero po tej diecie kilogramy zaczęły spadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie tycie nie panikuj, poczytaj trochę 1) 0,4 to może być pełny pęcherz, albo jelita. Człowiek o każdej porze dnia waży inaczej. 2) Przez tydzień, nie zbudowałaś masy mięśniowej. 3) Skoro obwody ci się zmniejszyły, to znaczy, że idziesz dobra drogą (1500 kcal i ćwiczenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja_sport
Nie patrz na wagę tylko się mierz! Waga często oszukuje. Znam osoby co wygladają mega szczupło a ważą sporo, a te co ważą mało maja okropną sylwetkę. Wiec ćwicz dużo i ograniczaj słodycze. Zamiast zjedzenia batona to lepiej Black'a bez cukru wypij, przynajmniej więcej energii będziesz miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×