Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chudsza w 2 miesiace Hurraaa

W 2 miesiace stracilam 17 kg!!!! Polecam!!

Polecane posty

Gość Chudsza w 2 miesiace Hurraaa

Dziewczyny, musze sie z Wami podzielic wesola nowina!! Ja wiecznie sie odchudzalam, ale albo efekt jo jo, albo znowu zaczynalam sie obzerac po zakonczeniu diety, albo brak silnej woli. Akurat cwiczyc nie mam za bardzo czasu bo wiadomo jak to przy dzieciach a jeszcze jak sie pracuje, ale napisze Wam cos, bo sama jestem w szoku! Mieszkam w Wielkiej Brytanii. Kupuje tutejsze czasopisma lokalne i sobie czytam co jakis czas. No i 2 miesiace temu, ponad 2... Znalazlam w czasopismie diete Kate Moss, tej modelki angielskiej. Od razu mi sie spodobala, bo nie trzeba sie glodzic, a do jedzenia mniej mozna sie przyzwyczaic. Postanowilam sprobowac. Zeby sie zmotywowac, zrobilam sobie na kartce formatu A4 plan jedzenia na caly tydzien i powiesilam na lodowce magnesami. I tak co tydzien robilam nowy plan. Efekty przeszly moje najsmielsze oczekiwania. Po miesiacu mialam 9 kg mniej. A po dwoch miesiacach (dzisiaj mija i weszlam na wage), kolejne 8kg mniej, czyli razem 17kg. Z rozmiaru 42 spadlam do 36!!!!!!!!!!! Sama nie wiem jak to sie stalo. Jesli ktos bedzie zainteresowany, to moge podac plan diety, z tym ze trzeba go baaaaaaaaaaaaardzo przestrzegac i nie mozna nic dodawac lub odejmowac z diety. Zainteresowane kobietki, ktore chcialyby schudnac prosze o kontakt. Mam tez zestaw cwiczen (godzina cwiczen 4 razy w tygodniu, mozna w domu cwiczyc) do tej diety. Potwierdzone i sprawdzone przeze mnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co pytasz dawaj rozpiskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oaoraw2352352
ja chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziun*22
17 kg? Jestem w szoku, a zarazem zazdroszcze:) Ja niestety tez mam troszke tych zbędnych kg, a głód jak na złosc rosnie z dnia na dzien:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany julek
ja tez moge schudnąc a co mi tam... poproszę o ten cudowny przepis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotkaa18
prosze podziel sie z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghghghgh
obietnica cudow, a autorka postu zniknela :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chudsza w 2 miesiace Hurraaa
Generalnie chodzi o to, aby jesc tylko i wylacznie 1200 kalorii dziennie. Do tego cwiczyc w domku godzinke przez 4 razy w tygodniu. Potrawy sa proste. Dieta Kate Moss zostala opracowana przez najlepszego angielskiego trenera, ktory sie nazywa Dan Chapman. Obiecuje on, ze stosujac sie do tych zasad mozna schudnac o 2 rozmiary nawet w 3 tygodnie. W tej diecie jemy w ciagu dnia, wiec nie jestesmy glodne.. Wazne: nie pijemy zadnych gazowanych napojow, nawet wody gazowanej, fst foody zabronione, nie jemy bialego pieczywa i makaronu. Kate Moss cwiczy godzine 4 razy w tygodniu i stosuje sie do diety. Trener obiecuje utrate spadek wagi o 2 rozmiary w ciagu 3 tygodni stosujac sie do diety, ale ja stosowalam ja przez 2 miesiace, bo chcialam zobaczyc czy dam rade przyzwyczaic sie do tego typu jedzenia. Zawsze obzeralam sie slodkosciami, jadlam fast food, pilam gazowane i slodzone napoje, a teraz?? Przyzwyczailam sie, zmienilam moje nawyki zywieniowe. Zaraz podam dietke i cwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffffffffffffffuuuuuuu
Wbrew pozorom Kate nie trzyma się rygorystycznej diety. Wartość jej całodniowego pożywienia to aż około 2200 kcal. Zasady jej żywienia są proste. Śniadanie powinno obfite i sycące, żeby dać ciału dużo energii na cały dzień. Modelka wyznaje zasadę, że czego nie zjesz na śniadanie i tak w ciągu dnia to spalisz, bo organizm potrzebuje dużo kalorii na poranny rozruch. Na śniadanie funduje sobie duża miskę musli z odtłuszczonym mlekiem. Nie jest to jednak niskokaloryczne płatki. Zawierać mogą orzechy, migdały i suszone owoce. Do tego sok owocowy, który pije z cukrem, w przeciwieństwie do większości hollywodzkich gwiazd, a do tego jeszcze dwa tosty z masłem. Obiad Kate jest już bardziej dietetyczny. Może dlatego nazwać go drugim śnaidaniem lub lunchem. Wystarczy coś na ząb, niż zbilansowany posiłek. Podstawą jest sałata i pomidory. Do tego dozwolone są gotowane jarzyny. Swojemu łakomstwu Kate folguje dopiero wieczorem. Na kolacje zjada stek z frytkami i popija go mlecznym koktajlem. Tę przyjemność okupuje codzienną gimnastyką i joggingiem, dzięki czemu może pozwolić sobie na taki posiłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhyyyyyyyyyyyyyy
Kate Moss Jest wręcz chuda, tak bardzo, że niektórzy posądzają, że choruje na anoreksję. Tymczasem Kate jest drobnokoścista, od urodzenia drobna i tak żywa, że wszystko co zje natychmiast spala. Mimo to stara się zdrowo i racjonalnie odżywiać. Jada obfite śniadania, sycące ale skromne w dania obiady, pożywne kolacje. Przykładowo wygląda to tak: Śniadanie. Duża porcja muesli (płatki zbożowe z orzechami, migdałami i suszonymi różnymi owocami). Szklanka odtłuszczonego mleka i dwa tosty z masłem niskokalorycznym. Obiad. Sterta zielonej sałaty, kilka pomidorów, dużo gotowanych jarzyn. Słaba kawa i 4 kostki czekolady. Kolacja. Siekany stek, pomidor, korniszon na gorącej grzance. Porcja frytek i mleczny koktajl. Wartość całodniowego pożywienia - 2200 kcal. Dla podtrzymania kondycji często spaceruje, biega, gimnastykuje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frentii
kate moss jest chuda bo cale zycie cpa i pali, a jedzenie ja malo interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chudsza w 2 miesiace Hurraaa
Diete mozna rozplanowac sobie. W sumie co 2 dni jemy to samo lub potrawy bardzo zblizone do siebie. Sniadania: (nalezy zjesc pomiedzy 6 rano a 8 rano) 1. Owsianka z miodem i jagodami 2. Omlet z bialka jajka Lunch: (nalezy zjesc pomiedzy 11 rano a 13 w poludnie) 1. Salatka z tunczyka 2. Salatka z fasolki (rozne rodzaje) Obiado-kolacja: (nalezy zjesc pomiedzy 14 a 18) 1. Ryba z gotowanym na parze brokulem i fasolka szparagowa 2. Grilowany kurczak z cukinia i slodkim ziemniakiem Przekaska po obiado-kolacji: (mozna zjesc pomiedzy 18 a 20 godzina) 1. Pieczywo chrupkie (wasa lub ryzowe) z serkiem wiejskim 2. Jablko i serek wiejski 3. Marchewka surowa Potrawy mozna doprawiac ziolami, szczypta soli, pieprzu, sosem winegar lub innymi, oczywiscie bez przesady. Napisany plan diety podany zostal tak, zeby w ciagu 3 tygodni mozna spasc na wadze o 2 rozmiary ubran. Oczywiscie do tego trzeba cwiczyc. Tutaj zestaw cwiczen - godzina przez 4 razy w tygodniu: 1.30 minut biegu na swiezym powietrzu lub w domu bieg w miejscu. Przez 30 sekund biegniemy tak szybko jak tylko potrafimy, zeby potem znowu zwolnic i tak co 3 minuty. 2. 20 kinut papek i sklonow, brzuszki. 3. 10 minut przysiady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chudsza w 2 miesiace Hurraaa
Widze, ze ktos tu wyskoczyl z jakas inna, wymyslona dieta Kate Moss. Ja ta, o ktorej pisalam mam z magazynu, ktory jest popularny tu w UK i w ktorym sama Kate Moss wyznala, ze stosuje sie do tej diety. Nie wierzcie portalom internetowym, pisza bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chudsza w 2 miesiace Hurraaa
Ja schudlam 17kg w ciagu 2 miesiecy jedzac dokladnie tak, jak bylo napisane w magazynie i stosujac sie do tych cwiczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos niedokladnie
Ok ale w jakich ilosciach? np omlet z jednego bialka??? salatka z tunczyka??? z czym ta salatka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nodogory czekam na odp
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chudsza w 2 miesiace Hurraaa
Do salatki mozna dodawac co sie chce. Warzywa pociete w paski moga byc, np jeszcze kukurydza. Mozna doprawiac wedle wlasnego widzimisie. Wazne zeby nie podjadac miedzy posilkami i zachowac oryginalny opis diety, no i cwiczenia. Mysle, ze duzo mi daly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chudsza w 2 miesiace Hurraaa
Omlet z dwoch bialek robilam. Ale mozna zachowac wlasne proporcje, wazne, zeby nie przesadzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss
ściema z ta dietą.. jem mniej i jakoś nie chudnę dużo biegam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gremlindska
nie pierdacz dziewczyno bo każdy tu może podać jakąś wymyślona przez siebie dietę i podać że to w jakimś popularnym piśmie wyczytało ( ciekawe czemu nie podajesz w jakim???) sama sobie przeczysz bo gdyby kate stosowała tą dietę to by jak obiecujesz chudła, a ona jest ciągle taka jaka jest. skoro to dieta odchudzająca to nie widzę związku z kate, bo ona odchudzać się nie musi i na pewno tego nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chudsza w 2 miesiace Hurraaa
Czasopismo "Heat" bylo dodatkiem do magazynu "OK". Oba brytyjskie. Zadowolona? Kretaczki... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gremlindska
a co ma do tego moje zadowolenie?? nie pierdacz że kate moss stosuje dietę odchudzajacą, lecz się wariatko!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhtrhyth
z wywiadu z kate: Jem normalnie i nie ćwiczę. Ale kocham masaże. Zawsze byłam drobnej budowy i nigdy nie stosowałam żadnej diety. Tylko po urodzeniu Lili Grace musiałam trochę ograniczyć tłuste angielskie śniadania. Poza tym robię to samo, co wszystkie kobiety – demakijaż, tonik i nawilżenie, używam kremu Dr. Haushcka, nigdy się nie opalam i zawsze pamiętam o kremie z filtrem. Jeśli zaś chodzi o mój makijaż, to maskara, zawsze czarna kreska na oczach i dużo fluidu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość picek
kurcze ja tez chce schudnąć..a piłaś dużo wody????ja mam rowerek stacjonarny i "jeżdżę" 30 minut dziennie na nim udało mi sie schudnąć w 1,5 tygodnia 4 kg ale chciała bym jeszcze z 10kg!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
What Does Kate Moss Eat? Breakfast: Pro biotic yogurt, toast and fruit Lunch: Grilled chicken and vegetables Dinner: Grilled fish and vegetables potem jest o cwiczeniach. rzeczywiscie - wyglada to na calkiem spoko diete jesli dodac jakas przekaske, pare orzechow czy cos. skusilabym sie ale dodalabym te przegryzki, o ktorych napisalas i zmienilabym sniadanko na pumpernikiel z jajkiem czy cos (nie moge nabialu i mam hipoglikemie musze uwazac na proste cukry) jesli autorko tak jadalas to wierze ci ze sporo zrzucilas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA TAM WOLE SWOJE DIETKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewka
jak sie ma duza nadwage to mozna tyle schudnac ale z malej to juz moze pare ,kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwellka
U mnie niestety problem z motywacja i trzymaniem zasad diety na dłużej, ale staram się to zmienić. Jem zdrowo, lekko a zamawiam sobie teraz Pyszną Dietę - dostaje posiłki na dwa dni i to super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha. oczywiscie autorce posta gratuluje takiego spadku ale dziewczyny nie badzcie naiwne. zaden magazyn czy inny portal nie podaje diet gwiazd to sa jakies brednie. celebrytki i modelki sa chude bo albo nie jedza albo cpaja albo trenuja do upadlego. albo wszystko na raz. pracuja cialem wiec to oczywiste ze zrobia wszystko by dobrze wygladac wraz z operacjami odsysaniem tluszczu itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×