Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adam_x

Wspólne odchudzanie

Polecane posty

Gość adam_x

Jestem facetem. Ważę 95 kilo przy wzroście 182. Szukam pani, z którą mógłbym się nawzajem motywować do ćwiczeń i diety. Najchętniej mailowo. Mój email: urbl07@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam_x
Zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja próbowałam już wielu tabletek i najlepiej póki co działają Slimunox. Mają taki skład, który najbardziej mi odpowiada. Nie mam ochoty na słodycze, wieczorem spokojniej zasypiam, a w dodatku mam trochę więcej energii i lepiej się czuję. Póki co stosuję miesiąc, jest nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żanetta24
Mi ten preparat strasznie źle działał na żołądek.. nawet tygodnia go nie brałam. Teraz stosuję Cardioslim, bo miałam wysoki cholesterol, a on go świetnie obniża i do tego schudłam już 4 kg, a dopiero czwarty tydzień go biorę. Wiadomo, dbam o dietę, ale bez spiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś nie czuję się ani oszukana ani naciągnięta.Brałam Slimunox schudłam i to dość sporo.Do dnia dzisiejszego żaden kilogram nie wrócił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku foreverslim spisał się znakomicie, w końcu udało mi się schudnąć...., mało tego, waga nada się utrzymuje na nazwijmy to niskiem poziomie (chodzi mi o tym że nie wzrosła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie Slimunox zadziałał równie szybko i skutecznie .Szybko poradził sobie z nadmiarem kilogramów które zostały mi po ciąży.Teraz znowu mogę się cieszyć z zgrabnej sylwetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz zbudować fantastyczną muskulaturę? Chcesz spalić zbędny tłuszcz? Chcesz spełnić swoje kulturystyczne marzenie? Chcesz stać się prawdziwą bestią? Chcesz stać się sławny i bogaty? Chcesz zdobyć podziw pięknych kobiet i zazdrość wszystkich mężczyzn na Świecie? Już teraz możesz to zrobić, bo rozwiązanie na, które od dawna czekasz… Jest teraz na wyciągnięcie ręki!!! www.igortreneronline.pl Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Igor Mieńkowski, twórca PAKIETU DZIK zaprasza Cię do przeżycia niesamowitej przygody! PAKIET DZIK to według wielu firm z branży sportu, zdrowia i suplementacji największa REWOLUCJA NA RYNKU trenerskim. PAKIET DZIK to jedyne tak skuteczne rozwiązanie w całej Polsce i Europie, które pozwala Ci w ciągu zaledwie tygodnia spalić tłuszcz i zbudować potężną muskulaturę! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl PAKIET DZIK to jedyne rozwiązanie w Polsce i Europie w którym razem z planem treningowym, dietą i suplementacją otrzymujesz sekretną wiedzę opracowaną przez specjalistów, podzieloną na etapy kiedy masz ją stosować. Ta wiedza jest dostępna tylko dla wybranych. To wszystko pozwala Ci wreszcie na ekstremalnie skuteczną i szybką przemianę! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi akurat w pozbyciu sie problemów ze słodyczami bardzo pomógł Slimunox Ja jestem bardzo zadowolona z uzyskanego efektu, bo w 3 miesiace schudłam 12 kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam plany dietetyczne oraz treningowe www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060 Profesjonala pomoc w drodze do osiągnięcia celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać po zastosowaniu Foreverslimu. 3 miesiące pozbyłam się ponad 10 kilogramów nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie efekt po zastosowaniu Foreverslimu uważam, że jest rewelacyjny. W końcu mojka waga spadłą i to o całe 14 kilo. Może to jeszcze n ie jest pełen sukces, bo do tego uważam, ze zabrakło mi około 5 kilo, ale i tak jak na razie jest rewelacyjniue. Teraz zrobię miesiąc przerwy i odchudzamy sie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać. W 3 miesiące schudłam 14 kilo, co jest dla mnie rekorowym wynikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie bo należy trzymać się zasad kuracji i nie ma siły aby nie schudnąc na tabletkach Foreverslim.Nie ma co iść na skróty bo możemy się niemile rozczarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna 52
Porządnie wzięłam się za siebie, żeby zadbać o swoje zdrowie. Oprócz odchudzania zależało mi na zbiciu cholesterolu, bo miałam bardzo wysoki. Udało się dzięki diecie i zastosowaniu Cardioslimu, który przy okazji pozwolił mi schudnąć ponad 6 kg w miesiąc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×