Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zapisalam się na siłoiwnie i .. przytylam

Polecane posty

Gość gość

Jestem zalamana wraz z poczatkiem stycznia zapisalam się na silownie. Liczylam kilogram tygodniowo (minus) dzis wchodzę na wagę i prawie 3 kg na plusie !! siedze i rycze, Dodam ze w ciazy nie jestm i wraz z cwiczeniami trzymalam diete, Jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
A nie skojarzyłas czasem, że mięśnie są cięższe od tłuszczu? I że numerek na wadze nie ma żadnego znaczenia, bo chodzi o wygląd sylwetki? Chyba, że tobie chodzi o zrzucenie masy np. ze względu na chory kręgosłup, to jeszcze rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze przysrost tkanki mięśniowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalka, nie przerywaj. Sama chodzę od lat na siłownię i powiem Ci, że w początkowej fazie ćwiczeń człowiek "puchnie", przybiera trochę na wadze, bo mięśnie "puchną" przez zakwasy, stają się większe i cięższe. Dlatego waga pokazuje więcej. Jednocześnie tłuszcz jest systematycznie spalany, po dłuższym czasie, gdy mięśnie się kształtują, jakby klęsną. Ogólnie dam Ci radę- bardziej patrz na wygląd ciała niż na wagę (więcej mięśni = większa waga, mimo że mniej tłuszczu= super wygląd).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mierzylam się miarą też nic nie ubyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś Po jakim czasie chodzenia na silke zobaczylas efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
„Od początku stycznia” to ile razy byłaś na tej siłowni, ile chciałaś schudnąć? Stosujesz jakąś dietę, czy się obżerasz po treningu jakimś badziewiem? Bzdura z tymi cięższymi mięśniami, po kilku treningach nie zbudowałaś mięśni, prawdopodobnie woda zatrzymała ci się w organizmie: może zbliża ci się okres, albo za mało pijesz. Picie płynów jest BARDZO ważne, im mniej pijesz tym więcej organizm magazynuje wodę na zapas, jak pijesz więcej organizm nie magazynuje wody, (tak samo działa przy głodówkach; magazynuje tłuszcz na zapas) Poczytaj o tym jak działa ludzki organizm albo zapytaj trenera. I ponawiam pytanie o nawyki żywieniowa; co jesz i ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze, że najlepiej ważyć się i mierzyć rano (najlepiej po koopie), wtedy wszystko, co zjedliśmy i wypiliśmy jest przetrawione, wysiusiane i usunięte i mamy czysta żywą wagę;) a najlepsze efekty daje silownia połączona z fitnesem i kardio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odp. Nie mam jakies specjalnej diety, Staram się jesc 5 malych, zdrowych posilkow w rownym odstepie czasowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na siłowni z 4 razy, oczywiscie nie spodziewalam sie spadku wagi ale na pewno nie przytycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta nie nabuduje sobie nawet w rok tyle tkanki miesniowej by zastąpić tłuszczową co do kg, a tym bardziej po tygodniu ćwiczeń :P Po prostu metabolizm Ci się ruszył, organizm więcej wody też ciągnie. Trzymaj się ćwiczeń i diety 2mce i wtedy dopiero oceniaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żanet31
To normalne - zaczęłaś trening i mięśnie nabrały wody. Nie przejmuj się tym. Zredukuj kalorie, wrzuć jakiś spalacz - ja używam Thermo speed, i powinno pójść w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się - to normalne. U mnie tez tak było. Chodzę 3 razy w tygodniu i dopiero po jakimś miesiącu zaczęło spadać. 5 posilków dziennie z obciętymi węglami. Trzeba po prostu to przetrzymać i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zlosniczka, mięsnie po kliku treningach, kto ci takich glupot naopowiadał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicja12
Musisz sprawdzić, czy w Twojej diecie jest ujemny bilans kaloryczny. Do tego polecam Ci dorzucić jakiś spalacz tłuszczu, który nakręci metabolizm. Ja używam Thermo Speed i łatwo gubie kilogramy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×