Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zmiana diety a zaparcia

Polecane posty

Gość gość

zmieniłam diete na taka ktora powinna przyspieszyc prace jelit a jest wrecz przeciwnie, chleb razowy jogurty duzo wody - wszystkie porady na zaparcia to własnie dieta ktora mi je wywołała, ktos tak miał, jakies porady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QUINE
Zaparcia przy zmianie diety to normalna rzecz. Czopków nie polecam ponieważ nie rozwiązują problemu na dłużej. Dicopeg 10g jest preparatem o osmotycznym działaniu przeczyszczającym, który w sposób naturalny reguluje pracę jelit i daje długotrwałe efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zonik
Moim zdaniem dziwnie zmieniłaś tę dietę. Poczytaj sobie na jakimś wiarygodnym portalu, jaka dieta obowiązuje przy tych dolegliwościach. Zobacz, co tu jest napisane http://www.stopzaparciom.pl/Zaparcia-a-dieta Na pierwszym miejscu są warzywa i owoce, a nie jogurty i pieczywo. Najlepiej błonnik pozyskuje się właśnie z warzyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być może dieta jest zbyt uboga, zbyt mało jesz i stąd ten stan, powinnaś ją zmienić, najlepiej żeby ułożył ją dietetyk, jeśli to nie pomoże spróbuj pić dicopeg, powinno się unormować w ciągu 2tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze przy odchudzaniu miewam zaparcia, może faktycznie ma na to wpływ zmiana jadłospisu i wtedy ratuje się czopkamk evaqu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak chciałam przygotować się do lata, że przesadziłam z dietą i mam teraz problemy i z żołądkiem i zaparciami..zamiast cieszyć się słońcem biegam po lekarzach ze wzdętym brzuchem i jakimś rozstrojem..też ratuję się w sytuacji podbramkowej jakimiś specyfikami, ale dla odmiany przeczyszczają mnie, nie znam tych czopków? Te których próbowałam działają z zaskoczenia i powodują dyskomfort przez długi czas...to bardzo kłopotliwe, kiedy trzeba wyjść z domu na cały dzień...jak działają te evaqu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję...postanowiłam sprawdzić te czopki, już się zaopatrzyłam...chwilowo mój problem delikatnie ustąpił, ale znając życie lada dzień powróci, więc już czekają w apteczce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimra
Zajadałam się ostatnio za dużo słodyczami i niezdrowymi fast foodami (kawałek pizzy co drugi dzień) i zaparcia miałam takie, że szkoda gadać. Ale eva/qu pomagają bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina

Czopki nie przeczyszczają, działają skutecznie i szybko, u mnie się sprawdzają, mam je zawsze w apteczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×