Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

.zainteresowana.

buty - katowice i okolice

Polecane posty

I ja się chętnie podpiszę pod tym pytaniem :) choć jestem ze śląska chciałabym wiedzieć od innych dziewczyn, gdzie mogę pochodzić za bucikami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już wielokrotnie pisałam, ale napiszę jeszcze raz: buty kupiłam w sklepie dla tancerzy Stakato na Plebistycytowej w Katowicach. są bardzo wygodne i mam zamiar przetańczyć w nich całą noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katowiczankaa - jeśli to nie tajemnica to możesz zdradzić cenę takich bucików? robione są na zamówienie cz wchodzisz i wybierasz? dodam, że ja z tańcem to nie za dużo mam wspólnego... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla zainteresowanych kobitek z Katowic i okolic niechcących przepłacać za buty na jeden wieczór - ślubne buciki firm Mark Shoes oraz Kotyl można znaleźć w Katowicach na Bocheńskiego, cena ok 100,00zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja kupiłam buty w salonie sukni ślubnych Angelia gdzie szyje suknie. Salon jest w Imielinie na ulicy imielińskiej buty sa na zamówienie i czeka sie na nie około 2 tygodnie. W salonie maja katalog chyba z 100 parami butów do wyboru. A dla Pań które nie chcą czekać i załatwić wszysko w Katowicach to informuje że widziałam ślubne buty na 3 maja w sklepie na przeciwko daichman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×