Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wysoka1212

BUTY ŚLUBNE DLA WYSOKICH

Polecane posty

Gość wysoka1212

proszę o pomoc w znalezieniu butów do ślubu płaskich......mam 170 moj mężczyzna 176 .nie lubię obasów.czy znjadę ....na malutkiej kaczuszce lub płaski ?? :) z góry dziękuję za odpowiedzi ps.oczywiści zanjdą sie krytycy"no jak to w płaskim obówi do ślubu ?!! to nie do pomyślenia" mam to gdzieś ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc......bedziesz miala ciezko..... a jaki masz rozmiar buta??? mam ten sam problem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoka1212
wiem ze to bedzie problem bo robia w wiekszosci tylko obasiki :) 39 mam rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoka1212
Jeśli chodzi o porade praktyczną .....ozdewu brak. szkoda takie to wszsystko intereswone :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddd
ej no w czym problem, idziesz i kupujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO WYSOKA
ja mam od slubu buty 39 na ok 2 cm. obcasiku, bardzo ladne i wygodne, moge odstapic za grosze u mnie bylo tak, ze ja 1,71, a maz 1,75 i bylo ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzydliwe
obrzydliwe te buty które koleżanka zaproponowała w linku..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białe butki
może znajdziesz coś na stronie www.bialebuty.com.pl Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidet i kibel
może i obrzydliwe , ale są - i mają mały obcas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidet i kibel
pewnie sama masz takie przepikne z czubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysz12
czesc ja mam tez 170cm wzrostu w zeszlym roku bralam slub i kupilam buty na niskim obcasie w zwyklym sklepie obuwniczym i byly 100 krotnie lwpsze od tych ktore proponowano mi przy kupnie sukni a nejlepsze jest z tego to ze po slubie normalnie moglam w nich na codzien chodzic a wiec radze ci pochodzic po zwyklych sklepach i moze cos znajdziesz pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajdziesz w RYLKO np. tez mialam taki problem tyle ze ja mam 174 a moj maz 170 choc teraz moze byc maly wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerkaa
170 wzrostu? stopa 39?? przecież ani nie jesteś specjalnie wysoka, ani nie masz jakiejś gigantycznej nogi... nie rozumiem problemu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoka1212
Dziękuje bardzo za odpowiedzi.... Sądze że znajde coś w zwykłym sklepie...szczególnie jeli bedzie znowu moda na białe buty:) 170 i 39 niby nie jestem ani bardzo wysoka ani nie mam abrdzo duzej stopy ale majac facet od siebie niewiele wyzszego jtes to jakis"problem" gdyby miał 190 :) a ma 178 więc trzeba uważać jakie buty sie wkłada .moze komus innemu to nie przeszkadz są kobiety wyższe do swoich partnerów....:) dziękuję za kuluralną dyskusję :) serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia pisia
Oj i znowu ludzie mają problem , bo 170 to nie wysoka......Nie chodzi o wysoka - niewysoka , tylko różnicę wzrostu - i żeby panna młoda z niewiele wyższym narzeczonym , a sama na obcasach nie wyglądała jakby prowadziła synka do komunii , szuka sobie butów z jak najmniejszym obcasem , oto cała filozofia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoka1212
ładnie to mysia pysia ujęła bardzo ładnie "prowadziła synka do komuni" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoka1212
przepraszam mysia pysia---->* misia pysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoka1212
yyyyy MISIA PISIA PRZEPRASZAM RAZ JESZCZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widze problemu
od kilku sezonow biale obuwie jest w modzie i mozna cos wybrac rozniez na slub...oczywiscie to zalezy od fasonu sukni ale do dlugiej na pewno pasowaly by skorzane baleriny z jakas klamra do ozdoby...a takie bez problemu mozna zakupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia pisia
no , żeby mi się to więcej nie powtórzyło :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia pisia
Moja koleżanka jakiś czas temu miała ślub. Koleś jest od niej odrobinkę wyższy , ale niedużo - powiedzmy jakieś 5 cm - a ona taaaaaaaaaaakie obcasy sobie przywaliła i wyglądali nie przymierzając jak mały komar i wielka komarzyca :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoka1212
BYC MOŻE jej to absolutnie nie przeszkadzało,ja osobiście unikam takich sytuacji jak ognia......wole być niźsza choćby odrobinkę ale niższa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam podobny problem, jak nie gorszy. Mój przysżły mąż jest ode mnie poprostu odrobinę niższy!!! Na codzień w ogóle nam to nie przeszkadza ale wiem, ze na ślubie będę się źle czuła. Dlatego sama szukam butów całkowicie bez obcasa a moj narzeczony szuka takich na grubej podeszwie. Na nasze stopy nikt nie zwróci uwagi ale już na głowy tak, dlatego przekopię wszystkie sklepy żeby znaleźć odpowiednie buty. Życzę również wszystkim wysokim pannom młodym owocnych poszukiwań!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccccccccc
między wami jest 8 cm różnicy - wiec kupiszs buty na 5 cm i bedzie ok - moja koleżanka sama musi kupic bardzo wysokie bo jej nażeczony ma 200 cm - a ona nie chce dużej różnicy, dobrze że nie musi koturnów bo sama ma 179 - wysoka para. pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysok1212
dziękuje za odpwoiedzi Goja23---> na stronie www.bialebuty.pl kots wyzej podał te strone sa jakies tam buty jakies bo jesli spodoba sie tobie fason mozesz wybrac materaił z jakiego go zrobia i jaka ma byc podeszwa wiec nie ma sie co zrazac wzorami które podają ,bo tak naprawde w duzej mierze mozesz sama te buty zaprojektowac. POZDRAWIAM CIEPLUTKO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tada
misia ladne te buty na tej stronie, szczegolnie te ostatnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoka1212
Świetna stronka DZIĘKUJE W IMIENIU WYSOKICH :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoka1212
tada----> które ostatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×